0

Nie, tylko we Francji

0

Komentarz usunięty

1

Burdello bum bum

0

Hahahhahahahahahah aleś ty głupi jesteś, albo napisałeś to dla było ale wątpię

0

Jeśli nasi tak frajersko bd dawać dupy i gubic pkt to nic nigdy nie wiadomo co się stanie w lidze

0

Oglądasz i nie widzisz?

0

No bo to jest kibic białych więc...

0

Szerokiej drogi. .

0

Rakitic to ławka dobra bd jak turan się rozkręcić

0

Aaa najpewniej lepiej niż Sandro czy munir, ale pamiętam jak grał suarez na początku :)

0

Borek kiepsko mu idzie to tłumaczenie/ przekazywanie info :p

30

Frajersko przedupczyliscie mecz...

0

Taaak a kto powiedział że arka odrazu bd w kosmicznej formie?

2

Jak mnie denerwuje ten frajerski remis...

0

Trochę się zapedziles :)

0

I dobrze, każdy beke cisnie, bo tak frajersko tracił pkt to to masakra bela po całości

0

Tak normalnie, nie tracą frajersko pkt

1

Jak wygra Atletico jest. Liderem

2

To co Atletico na lidera?

1

bedzie beka jak na tych klubowych mistrzostwach tak bd frajersko nas ogrywac XD

5

ja jebie z 6 pkt pzrewagi zostaje tylko 2 , co za frajerstwo ...

0

jesli atleti i real wygra jaka pzrewage bd mieli nad nimi ??

0

latem na sprzedaz

0

wszytskoz aczelo sie od wypowiedzi ramos , ze wwszystko sie kidys konczy no i wlasnie to widac ...hahahah

2

haha teraz sie zacznie Barcelona w kryzysie :d

1

teraz remisuja jak frajerzy ... zal ...

0

ladnie szastaja ta pzrewaga pkt ,

0

To jest masakra , i nie powinno sie wydarzyc , a nasi powinni dostac ostre zjeby ...

0

Ral bd mial co swietowac , bravo ....

2

A mialo byc tak kolorowo ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?