matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, tylko we Francji
0
Komentarz usunięty
1
Burdello bum bum
0
Hahahhahahahahahah aleś ty głupi jesteś, albo napisałeś to dla było ale wątpię
0
Jeśli nasi tak frajersko bd dawać dupy i gubic pkt to nic nigdy nie wiadomo co się stanie w lidze
0
Oglądasz i nie widzisz?
0
No bo to jest kibic białych więc...
0
Szerokiej drogi. .
0
Rakitic to ławka dobra bd jak turan się rozkręcić
0
Aaa najpewniej lepiej niż Sandro czy munir, ale pamiętam jak grał suarez na początku :)
0
Borek kiepsko mu idzie to tłumaczenie/ przekazywanie info :p
30
Frajersko przedupczyliscie mecz...
0
Taaak a kto powiedział że arka odrazu bd w kosmicznej formie?
2
Jak mnie denerwuje ten frajerski remis...
0
Trochę się zapedziles :)
0
I dobrze, każdy beke cisnie, bo tak frajersko tracił pkt to to masakra bela po całości
0
Tak normalnie, nie tracą frajersko pkt
1
Jak wygra Atletico jest. Liderem
2
To co Atletico na lidera?
1
bedzie beka jak na tych klubowych mistrzostwach tak bd frajersko nas ogrywac XD
5
ja jebie z 6 pkt pzrewagi zostaje tylko 2 , co za frajerstwo ...
0
jesli atleti i real wygra jaka pzrewage bd mieli nad nimi ??
0
latem na sprzedaz
0
wszytskoz aczelo sie od wypowiedzi ramos , ze wwszystko sie kidys konczy no i wlasnie to widac ...hahahah
2
haha teraz sie zacznie Barcelona w kryzysie :d
1
teraz remisuja jak frajerzy ... zal ...
0
ladnie szastaja ta pzrewaga pkt ,
0
To jest masakra , i nie powinno sie wydarzyc , a nasi powinni dostac ostre zjeby ...
0
Ral bd mial co swietowac , bravo ....
2
A mialo byc tak kolorowo ...