matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a owil ramos zeby pique sie tak nie ciszy , zebysmy sie tak nie cieszyli haha i wykrakal ...
0
Komentarz usunięty
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni... . . . .
2
Jedna jaskółki wiosny nie czyni
0
Rakieta mimo że cały mecz statyczne bez błysku. Za tego gola i decyzja wielki szacunek,
1
Ale i tak znajda sie tacy co powiedza ze rakitic gra dobrze lub ze jedenmecz gorszy moze zdarzyć sie kazdemu
0
Jak podaja media kristjano ma dostac , oskara za role rekomachacza , podczas gali w styczniu //potwierdzoneinfo
1
Polsat
0
Depo sie rozkreca za duzo pozwalaja
0
Przyjdzie Arda i Rakitic na ławke w sam raz
0
konczy sie az za szybko ale po przyjsciu ardy na lawke w sam raz
2
Po co te prowokacje ? Strzelil strzelil i gitara !
0
Stoje przed TV i bije Bravo! wielkie poklony dla Messiego !!
0
nie klei se cos nam
5
Jak widac brak Neya robi roznice
1
MEssi jakie pilki , japa mi opada ...
2
Brakuje mi tam Neya i jego magii ...
1
Ku mojemu zaskoczeniu ,Rakieta elegancko narazie :D
0
idealne przyjecie sandro bravo !
0
Munir nawet nie potrafił by tego przyjąć ...
0
4:0
0
Za co za swoją pracę munir tak wkurza że się go oglądać nie da, Sandro Chociaż biega jest widoczny, i. Chociaż udaje ze chce coś robi. Munir na sell
0
Tu masz rację, sorki
0
Prezes Bayernu powiedział że kwestia zostaje także, nie wiem czym się tak jaraja
7
Co ma z tym wszystkim wspólnego Alexis? Argument z dupy...
1
As pisze o lewym, a prezes Bayernu powiedział że lewy nigdzie nie idzie i zostaje w Bayern ie
3
ja bym Ci odrazdzał ta bmw ... Ale wiekszosc ja gazuje trakze benzyna , troche "tjuningu" i foczki twoje
0
czyzby zrozumial ze w Barcelonie moze zdobyc wiecej pucharów druzynowo , tych najważniejszych ? Chyba troche za późno
0
nie wiem co wy przezywacie , nic wielkiego ...
3
ile razy jeszcze bedziecie tym spamować? :p