matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To tylko szpaku :D
0
Barca w finale!!
12
Szpaku pomylił powtórkę, myślał że akcja idzie haha
0
Nie widziałem tu takich i piszesz bzdety
1
Suarez z karnego i jest hattricka.. El Pistolero!!!!!
0
Ja już ich nie słucham, nie da się
0
Genialnie Iniesta i el pistolero. Na 2:0
1
Munir akurat dobrze gra, mądrze, bez strat, i do przodu, ja na niego słowa narazie nie powiem
0
tak , pod koniec Guangzhou troche roznych mialo ale tak to caly czas stoja pod bramka i czekaja na barce
0
heheh widzialem twoj koment , git ze LE Cie posłuchał :D
0
Brawo dla Brawo
0
Chinski mur rozbity !!! El Pistoleroooooo 1:0
Bravo Rakieta za strzał z dystansu .
0
takiego autobusu dawno nie widzialem pelnego zoltkow
0
narazie caly mecz Guangzhou praktycznie caly sie czas broni , nasi klepia sobie spokojnie i czasami przyspiesza , leniwie
0
te klubowe mistrzostwa to jest pic na wode i nie porozumienie,
0
te żółtki g*wno graja ... tylko sie bronio 11
0
drodzi komentatorzy , na fcbarca.com wszystko jest opisane dlaczego Messi i Ney nie graja .
0
żałosne te gze przy aucie barcy nawet presingu nie stosowali ... odrazu cofali sie do obrony ....
0
Elegancko sie oglada :
http://futbolhd.tv/stream1.php
0
dokładnie tak :)
1
Jezu Szpaku z calym szkiem daj Pan już spokój z tym komentowaniem, idz na emeryturke , albo znaczki zbieraj
0
Futbolhd.pl
0
futbolhd.pl ja tam ogladam mecze a mam andrioda
i odrazu odp na pytanie , mi nie tnie ogladam elegancko
1
Hahahha wiśnia, skislem jak to przeczytałem
4
Komentarz usunięty
0
Fajny awatar :D
0
Alen leci po hattricka, 2 brama Bravo :D
0
Talent to. Bez wątpienia jest, i przyszłość wróżę mu bardzo dobra, o ile kontuzje omijać go będą, ciężka praca może wejść na szczyt sam , .
0
Wiem że wypożyczony, ale ja właśnie nie chcem wypożyczenia, tylko do 11 stopniowego wprowadzania
0
Trochę w sensie, Chodziło mi o ten mecz, dzisiejszy