matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak 1515xnakow
0
Hehe takie tłumaczenia nie wiem kto ci lyknie, hehe żałosne. Podobne tłumaczenia miał real hehe macie coś wspólnego,może Perez cie kupi
0
Za swoją głupotę się płaci...
2
O co się rozchodzi?
0
A wiesz co to prima aprillis w Hiszpanii?
4
Haha troll level: Master....
6
Pójdzie w cycuszki tyleczek :)
0
i o to chodzi :D
4
Dokładnie tak, a jutro kontynuacja świętowania :D
3
U nas mówimy ziemniaki, warmińsko-mazurskie, powiat Węgorzewski.
4
Cześć wszystkim.
Z okazji świąt Bożego Narodzenia, chciałem życzyć użytkownikom i redakcji tej strony wesołych, spokojnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia abyście spędzili je w gronie najbliższych, bogatego mikołaja. Wesołych Świąt. :)
2
0
hahaha najpierw Luis Suarez teraz Busi , albo ploty albo sie rozmarzył chłop :)
3
Dziekuje i wzajemnie , Wesołych Świąt :)
0
Widocznie za malo przeczytales miliony razy to bylo wklejane
0
Za spam jest banik kolego
0
Oceny od użytkowników strasznie zaniżone chyba dzieci. Gimnazjum głosowały...
7
A moim zdaniem powinien być sobą, nie lubi Madrytu i tyle, nie bd mówil że pada deszcz hamulcowe w twarz pluja...
0
a krazylo zdj z neyem kolo 14 ze juz wyladowali :P
0
Może chodzi o Denisa
0
Chciałbym. . .
1
Po 2 stracony golu przez real, Isco zaśmiał się, wszystko to widział asystent Bekaniteza, po czym natychmiast mu doniósł, przez co niby Isco nie wyszedł na murawę.
3
Piękne gesty, piękne chwile, myślę że Ney wie że Lucho zrobił to dla bezpieczeństwa bo nie chce go stracić, narażać na kontuzje. Widać że mają bardzo dobre relacje, szacunek, piękne obrazki
0
Fakt spamuja. Ale beka dobra
6
Bravo jest. Dla mnie najlepszy
7
Pique Mistrz. Tyle w temacie :)
0
Platini i blater zawieszeni na 8 lat, bardzo dobrze ;)
2
Wpadajcie do mnie only. 18+ może jakaś flaszeczka.
0
w nastepnym meczu bd inny sedzia wiec nie bd mieli tak dobrze :)
13
no szkoda chłopaczków , ale bd mogli sie jeszcze odegrać