0

Ja dostałem powołanie i należę pod WKU Giżycko :) dziękuję i wzajemnie,

0

Jadę na służbę przygotowawcza na 4 miechy szkółka

0

Sam się zgłosiłem do Nsr, i jadę :p

0

Siemka, jest tu ktoś kto jedzie do Torunia 7 stycznia na służbę przygotowawcza NSR?

0

Sorki Oki dzięki

0

Hehe patrze boli cie coś.. A kogo to obchodzi co ty napisałeś. Koniec. Dowodzenia. O i jeszcze desperat. Z fioletowej, niepozdrawiam

3

JA nie bd ukrywał tego, że nie lubię realu , jestem jak Pique , kryć się z tym nie bd, napisałem, to co myślę i tego co życzę . On mówi prosto z mostu, ja także .

35

Osobiscie zycze Zinedanowi... Zina... Zinedowi... Zinadonowi... jeszcze wiekszej ilości straty pkt niz stracił bekanitez , a w Gran Derby aby przegrali z Barca 5:0 :)

0

mam nadzieje ze sie pojawi :)

0

yhy yhy a bekanitez zostaje , nie słyszałes?

1

Jasne że nie,

2

Hehe a tu bd taki psikus Lucho i nie powoła ich na mecz ;)

0

real madrid.pl zwana fioletowa

0

Sete zmarnowal?

0

I gitara ;) jeszcze jeden dla Valenci

2

I to by było na tyle radości kibiców Barcy, spokojnie liga długa i nie raz real straci pkt Edit : sssoooryyy pospieszylem się :D

0

Zacytuj tutaj, też chcem zobaczyć xd

0

Dzięki wam za odp

0

Jak meczyk valenci ? jakies szanse na remis sa ?

0

Mógł i trenował, i już Ci mówię że na pierwszy miech rewelacji nie bd, bo koleś nie grał tyle czasu i jest bez rytmu meczowego

0

czy Ty sądzisz że teraz Arda Vidal wejdą i bd robić kosmiczna robotę że są w top formie, przypominam ike suarez fraza do swojej formy, rytmu meczowego. Jeszcze z miesiąc trzeba będzie poczekać na ich dobra grę, różnie to może być

1

Hehe he dobre :)

5

Ooo Panie, mądre słowa :)

0

Futbolhd. Pl polecam

21

O panie Rakietic, weź Pan zepnij poslady, i do roboty, fajnie super ze e defensywie zapierniczasz. Ale do przodu grać też by się coś przydało

18

Smutne ale prawdziwe

1

Neya Suareza nie bał się zmieniać

0

Póki oni się rozegrają też z miesiąc może dwa trzeba będzie poczekać....

0

Zgadzam się, Barca też po kms miała zjazd formy.

0

Co jak co ale potrzeba nam transferu takiego jak Nolito, bo jak coś nie idzie to nawet nie m kogo wstawić za kogoś z MSN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?