matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja dostałem powołanie i należę pod WKU Giżycko :) dziękuję i wzajemnie,
0
Jadę na służbę przygotowawcza na 4 miechy szkółka
0
Sam się zgłosiłem do Nsr, i jadę :p
0
Siemka, jest tu ktoś kto jedzie do Torunia 7 stycznia na służbę przygotowawcza NSR?
0
Sorki Oki dzięki
0
Hehe patrze boli cie coś.. A kogo to obchodzi co ty napisałeś. Koniec. Dowodzenia. O i jeszcze desperat. Z fioletowej, niepozdrawiam
3
JA nie bd ukrywał tego, że nie lubię realu , jestem jak Pique , kryć się z tym nie bd, napisałem, to co myślę i tego co życzę . On mówi prosto z mostu, ja także .
35
Osobiscie zycze Zinedanowi... Zina... Zinedowi... Zinadonowi... jeszcze wiekszej ilości straty pkt niz stracił bekanitez , a w Gran Derby aby przegrali z Barca 5:0 :)
0
mam nadzieje ze sie pojawi :)
0
yhy yhy a bekanitez zostaje , nie słyszałes?
1
Jasne że nie,
2
Hehe a tu bd taki psikus Lucho i nie powoła ich na mecz ;)
0
real madrid.pl zwana fioletowa
0
Sete zmarnowal?
0
I gitara ;) jeszcze jeden dla Valenci
2
I to by było na tyle radości kibiców Barcy, spokojnie liga długa i nie raz real straci pkt Edit : sssoooryyy pospieszylem się :D
0
Zacytuj tutaj, też chcem zobaczyć xd
0
Dzięki wam za odp
0
Jak meczyk valenci ? jakies szanse na remis sa ?
0
Mógł i trenował, i już Ci mówię że na pierwszy miech rewelacji nie bd, bo koleś nie grał tyle czasu i jest bez rytmu meczowego
0
czy Ty sądzisz że teraz Arda Vidal wejdą i bd robić kosmiczna robotę że są w top formie, przypominam ike suarez fraza do swojej formy, rytmu meczowego. Jeszcze z miesiąc trzeba będzie poczekać na ich dobra grę, różnie to może być
1
Hehe he dobre :)
5
Ooo Panie, mądre słowa :)
0
Futbolhd. Pl polecam
21
O panie Rakietic, weź Pan zepnij poslady, i do roboty, fajnie super ze e defensywie zapierniczasz. Ale do przodu grać też by się coś przydało
18
Smutne ale prawdziwe
1
Neya Suareza nie bał się zmieniać
0
Póki oni się rozegrają też z miesiąc może dwa trzeba będzie poczekać....
0
Zgadzam się, Barca też po kms miała zjazd formy.
0
Co jak co ale potrzeba nam transferu takiego jak Nolito, bo jak coś nie idzie to nawet nie m kogo wstawić za kogoś z MSN