0

RSS się obsrali hehe cała 11 broni

0

Patrząc naa dzisiejszą grę to cienko widzę rewanż z atleti..

2

Nie ma opcji bo się boi że go Messi pocisnie

0

Jak takich okazji nie mogą wykorzystać to co trzeba więcej...

2

Oni nas kontrami zniszczą, robią z tą obrona co chcą...

1

Munir chyba nie ogarnia co sie dzieje

1

Wow już nie 5 m nad bramka hehe

2

Munir bo pomyłka jakąś...

0

Ale ja żartowałem

0

Proponuję zwolnić tego " wuefiste" ;)

0

Ojej neymar gra no Bravo, dobrze wiedzieć

0

Co odwala obrona Barcy to. Ja nie mam pytań dno....

0

Slabiutko ten początek wygląda

0

Szkoda ze nie ma zamiennika dla Messiego

0

bravo kurde bravo zabawa z bramkarzem i napastikami rss jejciu jak to denerwuje ....

2

jak oni nie trafiaja takich setek ...

11

remis realu 1:1 i dopadniecie z lm

4

oglądałem to kiedyś , i otwiera oczy ten film , niby przypadek ale za dużo w tym wszytskim przypadku jednak daje do myślenia ...

0

Dostałem e-maila z potwierdzeniem wpłaty za koszulkę, już nie mogę się doczekać aż ja założę, dzięki dla ludzi zajmujących się ta akcja ;)

1

O to dobry prognostyk na kolejne mecze, patrząc na 2 połowę fajnie fajnie, dzięki za odp ;)

0

Jak zagrała baarca? Czytałem że 2 połowa była genialna, nie mogłem oglądać meczu

0

Awaryjne? Proszę Cię dużo osób znam które mają ten sprzęt, sam mam i 0 awaryjności... Kit wciskasz

0

Klawiatura od bloody , dla graczy mysz świetnie wykonane, ładne i funkcjonalne
Edit : http://allegro.pl/a4tech-bloody-b2100-q2100-klawiatura-mysz-24h-i5716101970.html poszukaj tańszej, pokazuje tylko wzór.

0

Ja mam na tel zapisane zdj
Edit : ale nie wiem jak Ci tu przesłać z tel

0

Hehe sarumaj się rozpędzil, już dawno rm nie liczy się w lidze

1

Takze tak uwazam , krecil zawodnikami realu jak chcial, " mial przeciety nerw" robil to z taking spokojem , gratuluje wygranej

0

Piwko, Sen, bo jutro pociag do Torunia, praca wojsko :) nie ma czasu na placz. Dobre to bo teraz czlowiek czekamy na wtorek a to szybko zleci ;)

1

Przegrali na wlasne rzyczenie, chairlift jak najmniejszym Nak laden sil, dokladajac do tego sedziiego. Nasze MSN lipa, jedynie Messi probowal cos zdzialac, szkoda.

1

hehe Dudka wszyscy znamy, lubił grzać łąwe w realu za kasę i lubi wyolbrzymiać ten klub , i włazić im w **** . tylko śmiać się z jego wypowiedzi :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?