0

Mam nadzieję że Alen trafi do nas, a brameczki miodzio

0

Dziękuję 15 1515xnakow

0

Tak patrzę na młodego Francuza " kamon" i taki nawet fajny grajek, jeśli bd trenował może być nawet bardzo dobry, jakiś pierwiastek talentu ma, i to nawet sporo, trochę jakby zagubiony, ale młody jest

2

Ależ piękna brama Alonso z dystansu, miooodzio, piłka uderzony idealnie w okienko

0

Bayern albo im się nie chce, albo. Coś im nie idzie

5

Pokaż link do bramki

1

Zgadzam się, na tą chwilę to Barcelona może wyeliminować Bayern, choć jeśli bd mieli kiepski dzien to któraś z silniejszych ekip może się poszczescic i wygrać dwumeczu

0

Tak. . . . 15 15 i TVP 1

0

Oglądam sobie Bayern, ogląda się nawet fajnie, emocje jak na grzybach ale chyba nie grają na pełnym gazie lekceważyć rywala, co wt sądzicie na temat Bayernu, bo przecież możemy trafić na nich w lm

0

a ja patrzac na 11 pytam sie co tam robi cr,

1

Manu , oh wait ....

0

mysle ze dozywotnio

0

ufff mialem komentować, ale skonczylo sie na przycisku "zgłoś" :)

2

Teraz niektorzy przeczytajac tytul a nie artykul po kilku slabych wystepach czy niepowiedzeniach powiedza ze Messi ma Barce gdzies i teraz bd lepiej gral dla repry , słaby tytuł ...

0

Heh, mądry chłopaczek, czekam az Barca złozy za niego oferte :)

0

yhy wole Arsenal niz PSG czy Juve łąwtiej z 4rsenalem niz z tamtymi . Fajnie by bylo jakby barca pyknela ich 4:0 , beka , ale wiem malo realne :D

0

ale wiesz co teraz wyswietla mi sie to co napisales , wczesniej bylo puste pole :D

6

Bardzo ciekawa opinia :D

0

macki pereza , pzrelew doszedl , czyli faks dziala jednak

0

Mam nadzieję że ich pykniemy, bez żadnej nerwowki

0

Jak losowanie? Jesteście zadowoleni? Jak sądzicie jakie szansę mamy?

5

Niech piszą, u nas faks przynajmniej sprawnie i szybko chodzi

0

Edit : jest nizej

0

Beke cisnie, nikt tak nie powiedział

0

Ciekawe ciekawe, jestem za

0

Hahahha :D. .

0

Ja skislem jak przeczytałem xd

0

Co jak co ale dobra beka z benka i i jego realu , perez pewnie sie gotuje

1

Świeta ida swieta , znowu real dzis przegrywa , kazda buzia usmiechnieta :D

0

napewno bedzie zacnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?