matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oohohojojo to lipa , ale zanim popcorn zrobie to fioletowa wroci ... :D kuzwa jak mi humor poprawili XD
4
Czekam na relacje Pique na tą porażkę i jakiś pojazd po białych.
4
No to robimy popcorn i lecimy na fioletowa! :D
0
Haha hab real przegrywa 1:0 Bravo villareal.!! - 5 w Madrycie hahah
1
Hahahhahahahahahah suuuuuper :D
0
Jeśli real przegra bd mieli - 5 do nas?
1
Mamieko 4 doliczyl
1
Inaczej nie byłby taki gruby, :d
8
Jak real przegra, super extra, ale jak d remis też dobry :D
0
Puścił baka. .
0
Hahahha ja też słyszałem
1
Tak i jeszcze kristjano boli kolano :)
0
A pamiętam haka tu napinka była że on do Realu trafił, że takie wzmocnienie itp
1
i gitara mi pasuje :DD
4
Świeta ida święta, real w dupe dziś dostaje, każda buzia uśmiechnięta :D
0
Zdrowia życzę :)
1
Coca-Cola mi pomaga w takich przypadkach ale pisales że masz cukrzycę to nie wiem
7
Argentyńczyk pobił te najważniejsze, on jest o klasę lepszy pod każdym względem, od CR
0
o co chodzi ??
0
Cieszy mnie to że trener jak i zawodnicy mają jaja żeby się przyznać do błędów, za czyny. Nie mówią że nic się nie stało i wszystko jest git. Bravo
0
Racja zgadzam się. Dobry tekst. Dobranoc
0
aj no nie spinaj , wkurwiony bylem bo tak frajersko pkt stracili ze szok , jak nooby jakies , Przepraszam
0
Ooo zaraz rozpęta się gównoburza. Jak już się nie zaczęła
5
Bravo Lucho, porażka kolejny udowadniasz że jesteś wielkim trenerem, i masz jaja. Przyjąłes winę na siebie popełniłem kilka błędów, co niektórzy cie zawiedli, i nie zagrali wedle oczekiwań, szacun Lucho
0
Nie wgl nic oprócz tego że frajersko pkt tracicie
0
Hurhuehuehuehue żołędziu ty huehue
0
Dokładnie tak. . . .
1
I prawidlowo , dobrze mu powiedzial ...
0
Połfinal bardzo realny ,
0
to juz nie zrozumiesz ...