0

skoncz , zjeal taka sete , ale nie sraj zaraz strzeli ...

0

skoncz ...

0

messi kurw jak to zjeal ....

0

Czelsi Dostaje w dupke 0:1 :D

1

Jejciu jaki to jest arogant., samolub, żałosny typ... Nie lubię go między innymi za takie zachowania,

0

Haha patrze euforia na fioletowej. Haha zmietli by nas z powierzchni haha haha

0

Ronaldo? Jego przyjaciel i tek jest pewnie zazdrosny xd

0

Genialne porównanie... Co ma wspólnego repera z klubem, a do czasu mistrzostw forma może mu się zmienić on sam reprezentacji nie pociągnie

0

słyszałem ze jutro maja byc

1

Tak. . . . . 15

0

Przyjdzie na mecz z hamburgerem.

2

Pique bravo , nie przejmuj sie białymi rob swoje !! Szacun dla Ciebie :D

0

Perez, bekanitez. Doszli

0

Tez tak myślę ;)

0

tak , i o to chodzi :D

0

tak Cezary Kucharski

0

hahahhaahahahhaha Van hhahaha Gal ? . ten to ma poczucie humoru .... hahahaha

0

Agent Roberta Lewandowskiego w madrycie .

1

0

wszedzie juz jest , nawet na fioletowej

0

Haha dokładnie widziałem te brednie tego kretyna Dudka

0

I co trybunał im pomoże jak regulamin to regulamin i nikt nic tego nie zmieni

9

Juz świat większe brednie widział wypowiadane na temat ZP, i większą głupota ludzie się chwalili.. I to wybitni piłkarze czy trenerzy, prawda jest taka ze Leo jest murowanym faworytem i w sumie to już tylko formalność w styczniu.

0

Brakuje jeszcze 13

0

Dolarów, . 15 znaków

0

mi wczoraj wpadło 4 000, słabo u was :)

0

niby kolo 12 .00 , komisja z tego refu

0

tak to on :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?