matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tzn mi sie wydaje ze to nie jest do konca jego wina ...
0
cadiz potwierdzilo ze zglosza skarge
1
Cadiz ma czas do godz. 14:00; jak złoży skargę, to Real zostanie automatycznie wykluczony z CdR.
0
jesli cadiz zlozy skarge , real out z rozgrywek
0
Cadiz potwierdzilo ze zloza skarge , a wiec bd jak z osasuna , out z rozgrywek
4
"Trwa mecz Realu Madryt z Cádizem, ale z hiszpańskie media podają informacje, które mogą wystawić Królewskich na pośmiewisko przed całym światem. COPE donosi, że w dzisiejszym spotkaniu nie powinien występować Dienis Czeryszew, ponieważ jest nieupoważniony do gry. Rosjanin bronił w ubiegłym sezonie barw Villarrealu i w ostatnim meczu Pucharu Króla z Barceloną zobaczył trzecią żółtą kartkę w rozgrywkach, co oznacza, że powinien dziś pauzować, ponieważ kary z meczów pucharowych przechodzą z sezonu na sezon. Królewscy prowadzą z Cádizem 1:0 właśnie po golu Czeryszewa.
W tym sezonie Osasuna została już wyrzucona z Pucharu Króla, ponieważ w meczu z Mirandés wystawiła do gry Unaia Garcíę, który również powinien pauzować za kartki z ubiegłego sezonu. Historii Legii Warszawy i Bartosza Bereszyńskiego nie trzeba chyba nikomu przypominać. "
0
#pray4madrid :D
0
Tu macie troche info :D hahhahahha ale jaja haha :D
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=62922
0
Ci podali ze złoża skarge na real
0
na to wychodzi ze tak hahah , to jak strzał sobie w kolano . jak ja lubie jak im sie krzywda dzieje :D
0
Futbolhd
0
hahha ulala real odpada na samym poczatku :D
0
hahahah beka , ja tam lubie ja dla realu krzywda sie dzieje :)
0
o co chodzi bo ja chyba nie w temacie ??
0
??
1
Zwykła napinka , i stek bzdur , a jesli to prawda to Panu Fergusonowi , z całym szacunkiem troszke sie w głowie popierdzelilo . Kto jak kto ale on nie powinien takich bzdur mówić.
0
sobie mogą ... fajnie ze Messi zostaje :D
0
a nie 13 goli brakuje?
0
Bravo Polaku :D
0
oni się oszczędzali na sobote , na mecz z nami
0
on jest za wolny :) ale widze po nicku , dyskusja chyba nie ma sensu :)
0
tak ale jesli on chce walczyc o pierwszy sklad to takie idiotycznych strat nie powinno byc wgl . a gra troche lepiej powinna wygladac , jak narazie ja go nie widze w wyjsciowej 11 .
5
Bartra dobrze gra? prosze cie ...
0
ile nam brakuje goli do pobicia ilosci goli strzelonych w roku kalendarzowym chyba 12 ? obecnie rekordzista real
12
Sandro > Munir
1
Bartra duzo prostych strat , kiepski mecz , nie dziwie sie ze nie ma go w pierwszej 11 , jak narazie bez szans ...
0
zmyłka ...
0
http://www.cda.pl/video/523598c4
10
"Niestety, zamiast Suareza będzie tam naburmuszony, znów z kwaśną miną, Ronaldo. A może się nie zjawi, jak na ostatniej gali ligi hiszpańskiej, na której główne nagrody zgarnął Messi? Wsiądzie do swojego samolotu za 19 milionów euro i znów poleci do przyjaciela do Maroka. Niech leci, w tym roku bez niego zabawa była lepsza." hahah takie prawdziwe , bravo za ten artykuł .
0
O czym napisał?