0

tzn mi sie wydaje ze to nie jest do konca jego wina ...

0

cadiz potwierdzilo ze zglosza skarge

1

Cadiz ma czas do godz. 14:00; jak złoży skargę, to Real zostanie automatycznie wykluczony z CdR.

0

jesli cadiz zlozy skarge , real out z rozgrywek

0

Cadiz potwierdzilo ze zloza skarge , a wiec bd jak z osasuna , out z rozgrywek

4

"Trwa mecz Realu Madryt z Cádizem, ale z hiszpańskie media podają informacje, które mogą wystawić Królewskich na pośmiewisko przed całym światem. COPE donosi, że w dzisiejszym spotkaniu nie powinien występować Dienis Czeryszew, ponieważ jest nieupoważniony do gry. Rosjanin bronił w ubiegłym sezonie barw Villarrealu i w ostatnim meczu Pucharu Króla z Barceloną zobaczył trzecią żółtą kartkę w rozgrywkach, co oznacza, że powinien dziś pauzować, ponieważ kary z meczów pucharowych przechodzą z sezonu na sezon. Królewscy prowadzą z Cádizem 1:0 właśnie po golu Czeryszewa.

W tym sezonie Osasuna została już wyrzucona z Pucharu Króla, ponieważ w meczu z Mirandés wystawiła do gry Unaia Garcíę, który również powinien pauzować za kartki z ubiegłego sezonu. Historii Legii Warszawy i Bartosza Bereszyńskiego nie trzeba chyba nikomu przypominać. "

0

#pray4madrid :D

0

Tu macie troche info :D hahhahahha ale jaja haha :D

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=62922

0

Ci podali ze złoża skarge na real

0

na to wychodzi ze tak hahah , to jak strzał sobie w kolano . jak ja lubie jak im sie krzywda dzieje :D

0

Futbolhd

0

hahha ulala real odpada na samym poczatku :D

0

hahahah beka , ja tam lubie ja dla realu krzywda sie dzieje :)

0

o co chodzi bo ja chyba nie w temacie ??

0

??

1

Zwykła napinka , i stek bzdur , a jesli to prawda to Panu Fergusonowi , z całym szacunkiem troszke sie w głowie popierdzelilo . Kto jak kto ale on nie powinien takich bzdur mówić.

0

sobie mogą ... fajnie ze Messi zostaje :D

0

a nie 13 goli brakuje?

0

Bravo Polaku :D

0

oni się oszczędzali na sobote , na mecz z nami

0

on jest za wolny :) ale widze po nicku , dyskusja chyba nie ma sensu :)

0

tak ale jesli on chce walczyc o pierwszy sklad to takie idiotycznych strat nie powinno byc wgl . a gra troche lepiej powinna wygladac , jak narazie ja go nie widze w wyjsciowej 11 .

5

Bartra dobrze gra? prosze cie ...

0

ile nam brakuje goli do pobicia ilosci goli strzelonych w roku kalendarzowym chyba 12 ? obecnie rekordzista real

12

Sandro > Munir

1

Bartra duzo prostych strat , kiepski mecz , nie dziwie sie ze nie ma go w pierwszej 11 , jak narazie bez szans ...

0

zmyłka ...

0

10

"Niestety, zamiast Suareza będzie tam naburmuszony, znów z kwaśną miną, Ronaldo. A może się nie zjawi, jak na ostatniej gali ligi hiszpańskiej, na której główne nagrody zgarnął Messi? Wsiądzie do swojego samolotu za 19 milionów euro i znów poleci do przyjaciela do Maroka. Niech leci, w tym roku bez niego zabawa była lepsza." hahah takie prawdziwe , bravo za ten artykuł .

0

O czym napisał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?