0

jejciu jacy ludzie na tym świecie sa nie mądrzy ze tak to ujme . Krycha również powiedział ze do Sevilli przeszedł bo tam jest ciepło. Napewno nie pwoiedział by Parwdy . A po za tym to była ironia ....

15

Krycha to kozak, ma gadane, hah koleś jest zajebis*y :D

2

ronaldo płakał jak to słuchał... ;)

10

Zapraszam teraz na TVN i Krychowiaka u Kuby zapowiada się ciekawie!!!

9

I co w tym. Dziwnego taki jest regulamin, i sędzia go przestrzega,

0

Grosik Bravo, kolejne piekne zachowanie, Grooosik!!!

1

Piękne zachowanie Grosika !!!

0

Oki dzięki Bogu ze to tylko płoty

0

Dziękuję

0

Nie widziałem. Tego zapodaj?

0

Znaleźli ładunki wybuchowe w karetce pod stadionem, poczytaj

0

Przepraszam słownik w tel jest irytujący, "apka" miało być

0

Co to za arka? Fajna :)

0

Szczerze powiem ja nic takiego nie zauważyłem.

0

Ja oglądałem

7

Nikt nie zasłużył na śmierć taka śmierć, ofiary jak i rodziny, żałosne te słowa były...

1

od tego wlasnie jest La Rambla , tu mozesz pisac co chcesz cos co jest zgodne z regulaminem , o wszystkim i o niczym

1

Francuskie lotnictwo uderzyło wieczorem na pozycje Państwa Islamskiego w Syrii. Jak informuje ministerstwo obrony w Paryżu, celem ataków z powietrza jest bastion dżihadystów - Rakka. narazie takie info podali mysle , ze info o ilosciach zabitych terrorystów podadza jutro lub wczesnym rankiem

4

I bardzo dobrze

0

Nie poprostu nie dosłownie po 5 min wyłączyłem film, ale ogólnie nie lubię kristjano, jego ego i on wgl jakoś go nie przepadam, za tym typem..

0

Sory zaspany, nie ogarnolem

0

Aha a źródło?

0

Ja nie wytrzymałem 5 min, moim zdaniem szkoda czasu, a czytając tu komenty i recenzje, nie warto szkoda czasu...

4

Żałosne....

2

Dlatego mam nadzieje ze liczba uchodźców w Polsce znacznie się nie zmieni,

0

Tak tak i mam nadzieje ze tak jest, jak mówisz. Ale można powiedzieć że Francja też była przygotowana, też wywiad działał, ale jednak tylu ludzi zginęło, a u nich było większe prawdopodobieństwo ataku, Francuzi też mieli być dobrze chronieni ale prawda jest taka ze terroryści są krok przed służbami bezpieczeństwa, acz kolwiek napewno wiele ataków służby udaremnily, obywatele muszą być świadomi zagrożenia i reagować odpowiednio, muszą wiedzieć co im grozi, w całej Europie, i nie zapominaj ze u nas zjada się ludzie z całego świata na dni młodzieży,

2

Nie wiem ale napewno nikt mądry, nikt rozsądny, poważny

1

Podali info ze to były petardy

1

Skąd wiesz ze nam nic nie grozi, nikt tego nie wie, i nikt nie wie co jeszcze może się wydarzyć, nie wiadomo komu zrobią pranie mózgu i zwerbuja w swoje szeregi

2

Polak został zatrzymany w Łodzi, podejrzany o działania terrorystyczne w IS, także u nas tez oni są ale mam nadzieje ze krzywda Polakom się nie stanie, oby, i że dni młodzieży przebiega spokojnie i bezpiecznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?