matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie to nic , Cadiz złozyło skarge , perez zwołał konferencje tłumaczac sie ze nic nie wiedzieli , ale to zadne tlumaczenie bo nie znajomosc prawa dziala na jego nie korzysz . Prawdopodobnie jutro po poludniu dowiemy sie jaka decyzja zapadnie.
0
W tym roku bardzo często, nawet ostatnie el Clasico czy teraz, ale mnie to cieszy ze się kompromituja bo ja lubię jak real owi dzieje się krzywda
0
A powiedz mi co ma wspólnego LM z pucharze w Hiszpanii... Poczytaj regulamin w Pucharze nie ma walkower ;)
0
hehe nie smieszne heheh
0
Stary a co ma lm do pucharów w Hiszpanii poczytaj regulamin
0
he he he ... załosne
0
w pucharach nie ma czegos takiego jak walkower ...
8
Spisek Barcelony ,
wszyscy najezdzaja na real ,
to nie jego wina ,
ceer najlepszy ,
ceer zdobedzie zlota pilke ,
ma pełne zaufanie do bekaniteza ,
0
widziałem , iii ?? :D
0
W widzisz jakoś totalna beke i jakiś komentarz? ;)
19
Dissblaster jego SUKA i " Realowi wyszło, czyli cyrk z Czeryszewem. " :D
Edit a komentarze hahala głupków wkroczyły na nowy poziom debilizmu :)
0
tak tak tak ....
2
No to Adios real madrid :D
0
hehe to sie zdziwisz :) tak a propo w pucharach jest odrazu dyskwalifikacja ;)
1
Dziś do 14 cadiz ma czas na złożenie skargi
0
No i jak oj mógł nie wiedzieć o meczu zawieszenia śmieszne...
0
heheehhe dobre :D
0
Cadiz potwierdziło ze składa wniosek , cała europa smieje sie z realu za duzo szymu zeby smarowac i zalatwiac zeby bylo cacy
1
JJa wiem ze w barcelonie tacy imbecyle nie pracuja , i taki klub jak barca by sobie na to nie pozwolili beka z realu i dobrz e:D
0
No to pozamiatane :D
0
A ja jestem wstanie się założyć ze zostaną wyrzuceni, regulamin to regulamin
0
Klubu. Jak klubu ale czeryszew. Doskonale wiedział o tym
2
Szkoda ze się nie do informujesz. I piszesz takie głupoty o smarowania, dogadtwaniu cadiz. Potwierdziło ze złoża skargę ponieważ nie chce urazić swoich socios
0
Nie nie nie, sam musisz się dowiedzieć kto ma kartki kto nie kto może grać kto nie
1
No to co z tego? Co za idiotyczne tłumaczenie. W dodatku w sierpniu przed startem ligi kazdy klub MOZE poprosic Federacje Hiszpanii o liste pilkarzy zawieszonych w lidze i pucharze. Real tego nie zrobil.
2
Edition. Sorry tak to był Suarez
1
I dobrze że złoża skargę, real out
3
Co za kretyn omg., jeszcze większe pośmiewisko z siebie robi
1
O jakiej współpracy on pierniczy. Haha
1
Podobno już złożyli :)