0

W sumie to nic , Cadiz złozyło skarge , perez zwołał konferencje tłumaczac sie ze nic nie wiedzieli , ale to zadne tlumaczenie bo nie znajomosc prawa dziala na jego nie korzysz . Prawdopodobnie jutro po poludniu dowiemy sie jaka decyzja zapadnie.

0

W tym roku bardzo często, nawet ostatnie el Clasico czy teraz, ale mnie to cieszy ze się kompromituja bo ja lubię jak real owi dzieje się krzywda

0

A powiedz mi co ma wspólnego LM z pucharze w Hiszpanii... Poczytaj regulamin w Pucharze nie ma walkower ;)

0

hehe nie smieszne heheh

0

Stary a co ma lm do pucharów w Hiszpanii poczytaj regulamin

0

he he he ... załosne

0

w pucharach nie ma czegos takiego jak walkower ...

8

Spisek Barcelony ,
wszyscy najezdzaja na real ,
to nie jego wina ,
ceer najlepszy ,
ceer zdobedzie zlota pilke ,
ma pełne zaufanie do bekaniteza ,

0

widziałem , iii ?? :D

0

W widzisz jakoś totalna beke i jakiś komentarz? ;)

19

Dissblaster jego SUKA i " Realowi wyszło, czyli cyrk z Czeryszewem. " :D



Edit a komentarze hahala głupków wkroczyły na nowy poziom debilizmu :)

0

tak tak tak ....

2

No to Adios real madrid :D

0

hehe to sie zdziwisz :) tak a propo w pucharach jest odrazu dyskwalifikacja ;)

1

Dziś do 14 cadiz ma czas na złożenie skargi

0

No i jak oj mógł nie wiedzieć o meczu zawieszenia śmieszne...

0

heheehhe dobre :D

0

Cadiz potwierdziło ze składa wniosek , cała europa smieje sie z realu za duzo szymu zeby smarowac i zalatwiac zeby bylo cacy

1

JJa wiem ze w barcelonie tacy imbecyle nie pracuja , i taki klub jak barca by sobie na to nie pozwolili beka z realu i dobrz e:D

0

No to pozamiatane :D

0

A ja jestem wstanie się założyć ze zostaną wyrzuceni, regulamin to regulamin

0

Klubu. Jak klubu ale czeryszew. Doskonale wiedział o tym

2

Szkoda ze się nie do informujesz. I piszesz takie głupoty o smarowania, dogadtwaniu cadiz. Potwierdziło ze złoża skargę ponieważ nie chce urazić swoich socios

0

Nie nie nie, sam musisz się dowiedzieć kto ma kartki kto nie kto może grać kto nie

1

No to co z tego? Co za idiotyczne tłumaczenie. W dodatku w sierpniu przed startem ligi kazdy klub MOZE poprosic Federacje Hiszpanii o liste pilkarzy zawieszonych w lidze i pucharze. Real tego nie zrobil.

2

Edition. Sorry tak to był Suarez

1

I dobrze że złoża skargę, real out

3

Co za kretyn omg., jeszcze większe pośmiewisko z siebie robi

1

O jakiej współpracy on pierniczy. Haha

1

Podobno już złożyli :)

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?