2

A to niby Laporta robił kiepskie interesy ;p

0

Bohaterowie Green Street Hooligans pewnie są dumni z niego hehe

0

Nam potrzeba albo Pepa albo Kloppa, ewentualnie Simeone ;p

1

Laporta wróć i przywieź ze sobą Pepa bo coraz ciemniej widzę naszą przyszłość... Kurcze bardziej mi się podobał już Tata niż LN. Jak można było aż tak dać dupy przy wystawianiu składu. Smuda pewnie by lepiej to zrobił hehe Nam jest potrzebny albo Pep albo jakis inny specjalista od trenerki bo z takimi wynalazkami na ławce trenerskiej daleko nie zajdziemy. (Ja bym chciał Kloppa z Borussi)

0

Iniesta to za co dostał tą nagrodę bo nie czaję? ;p

1

Mi się wydaję, że zarząd wtrącił się do Taty pierwszą połowę sezonu zagraliśmy dobrze , aż tu nagle był mecz w którym wygraliśmy i to wysoko ale mieliśmy mniejsze posiadanie piłki i jakimś dziwnym trafem od tej chwili coraz gorzej graliśmy, dziwne co nie?

0

Andresa bym jeszcze nie skreślał , ale niestety Generał już dobrze grał nie będzie.

0

Njapierw niech Rafinha ją dostaje... Halilovic ma jeszcze czas na to.

0

Przegraliśmy ten mecz już w szatni jak można wystawić taki skład? Pique bez formy Masche z życiowej formie na obronę dał ? I jeszcze gdzie był Ivan? Wiadomo był że Real nie będzie się tylko bronił a nasz trener wystawił środek pomocy kiepski w obronie. (Xavi i Iniesta są kiepscy w asekuracji). To właśnie wykorzystali królewscy i po kontrze nas dobili.

0

Przecież przegląd prasy jest na stronie realu hehe ;p

0

Gryzoń powinien zagrać od początku bo na pewno gorzej niż Pedro nie zagra ;p a na zmianę Ramirez ewentualnie El Haddadi.

0

Rok temu bym sie zgodził teraz troszkę lepiej bronimy Ivan i Masche (jak gra na defie) dobrze zapobiegają kontrom. Miejmy nadzieję, że Bussi będzie grzał ławę bo nie nadaje się z taką formą na pierwszy skład na Real.

0

Jak Francuz na lewą to na stoperze Bartra i Pique a Masche na defa i git

0

Z Tarzanem tworzyli światowej klasy blok defensywny.

0

właśnie dla tego podkreśliłem to w wypowiedzi fistaszjo

0

Też bym taki skład chciał Ivan trochę cofnięty, Masche na defie a Messi z Iniestą ofensywni pomocnicy. (Tylko szkoda że Martin nie grał prawie wcale i nie wiadomo czy poradziłby sobie z Realem)

0

livesports prawdę Ci powie ;p

0

Ja bym na stoperze chciał Bartre i Farancuza a Masche na defie. I jadymy z koksem.

0

Ktoś musi asekurować tyły a Iniesta nie nadaje się do tego. Właśnie dlatego według mnie mamy Ivana zamiast Fabsa. Fabs to był typ Iniesty , który też nie nadawał się na zabezpieczenie tyłów.

0

Jeszcze Milito, Oleguer, R10 i może Beletti pewnie powołanie dostali ;p

0

Jak daliśmy 100 baniek za niego, to znowu ukłony dla naszego zarządu za wzorowe kierowanie interesami klubu. Mam nadzieję, że to nie prawda bo skompromitowalibyśmy się tyle kasy to może Messi jest wart nikt inny.

0

Pewnie ligę byśmy obronili bo niestety Puchar Króla i tak Pinto by bronił.

1

Sam sobie taki los zgotował, klub chciał by dać nowy kontrakt a on odmówił więc sam jest sobie winien.

0

Afellay'a zostaw w spokoju ta asystą z Realem swoje zrobił. Po za tym Holender zapowiadał się dobrze tylko kontuzje go skończyły.

3

Adriano może grać na prawej stronie.

0

Mi chyba Alexisa bardziej żal niż Fabsa. R10 to dawna historia tak samo jak Czarna Perła...

0

A mi sie wydaje, że jednak Milito, Tarzan i Marquez to jednak byli lepsi ale mogę się mylić. (Jeszcze Abi dochodzi)

0

Mi się wydaj,e że jednak Tarzan był szybszy.

1

Wystarczyło by Fabsa albo Thiago zostawić i po problemie...

0

Mathieu, Pique, Bartra i Montoya wtedy można być spokojny o stałe fragmenty i kontry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?