0

Jak by koniecznie Alexis chciał odejść (w co wątpię) to niech daja 40mln albo Vidala i ok, jeśli nie to niech kupią sobie Pedro.

6

Zobaczymy w czerwcu czy tak napiszesz a teraz jednak Modrić większą gwiazdą.

7

ok niech idzie za darmo tylko niech wpiszą klauzule jak miał Garay jeśli Celta go sprzeda 50% do nas wędruje i gitara. Taki warunek powinien być przy wszystkich transferach z kantery.Tak śmiejemy się z mierd ale niestety umieją lepiej sprzedać zawodników

5

Nie wierz we wszystko co transmarket napisze ;p

0

A może to Ney będzie rezerwowym albo Suarez spokojnie jeśli Mister ma jaja nie będą grać nazwiska. A jeśli niestety zarząd będzie się wtrącał w ustawienie składu będziemy w czarnej dupie.

0

Ja bym chciał żeby Mister wstał pierdo.... w stół i dał listę zawodników nie do ruszenia i koniec a nie żyjemy w niepewności hehe

0

Już lepiej Daniego sprzedać a Adriano był by zastępcą na lewą i prawą obronę kupic jakiegoś dobrego prawego nawet Piszczek by się nadał niech walczy z Montoyom o miejsce i jednego klasowego z doświadczeniem obrońce i tyle.

0

A trzeba było tylko podkupić Liverpollowi Sakho i mieli byśmy po kłopocie... ale my zawsze o rok jesteśmy spóźnieni

1

Taki mały odwet na Pepie za Thiago by był jakbyśmy go kupili.

3

A na początku sezonu chcieli go wywalić za kiepską grę i zły charakter.

0

Ja bym go zostawił a jak ci wariaci go sprzedadzą to mam nadzieję, że przynajmniej 40mln wezmą

0

Ja nie mogę oni mają coś z głową chcą Alexisa włączyć do transferu albo go sprzedać, to jest skandal niech Pedro i Tello włączą do transferu bo Liverpool ponoć się o nich pytał więc opchnąć ich i git.

0

Albo pakiecik Pedro i Tello im dać + kasa

0

Ja bym Balotelliego wolał po taniości i też dobry i nawet psycha się zgadza ;p

1

On i Balotelli najbardziej zryci pilarze ;p Goście są dobrzy tylko pod kopułką trochę im się przegrzewa.

0

65 ale pewnie Funtów nie Ojro

1

Zostały by jeszcze 2 opcje Messi na pomoc albo sprzedaż co raczej nie nastąpi teraz. Ja tylko mam nadzieję, że nie powtórzy się bajka z R10. Roni też był najlepszy i zgasł w ciągu roku może dwóch. Teraz Messi gaśnie jak w tym sezonie nie zagra w miarę swoich dawnych możliwości śmiem twierdzić, że niestety będziemy świadkami drugiej gasnącej gwiazdy.

1

Ich chyba pogięło do końca jeśli wymienią to drewno na Alexisa kategoryczne nie dla tego pomysłu chyba, że wezmą Pedro hehe

0

Niby tak ale jeśli by na to poszli to max 40mln dać bo Alexis wart jest drugie 40. Ja bym chciał żeby Pedro zabrali a Alexis został.

0

Albo grać 4-4-2 Skrzydłowi Alexis i Ney a atak Messi, Suarez

0

Suarez raczej nie przyjdzie całkiem teoretycznie pytam czy taki atak by pasował : Ney-Suarez-Alexis a w pomocy Busi/Masche, Iniesta/ Rakitić a zawieszony moędzy napadem a pomocą Messi.

1

Według mnie kapitanem powinien zostać Masche on jedyny ma jaja pokazał to po re,misie gdzie kibice przywitali ich gwizdami każdy spieprzył tylko on się zatrzymał i ich wysłuchał szacun za to.

0

Ta centry to on ma jak Kosowski za dobrych lat ;p

2

Lepsze od facetów może któraś się załapie do pierwszego składu ;p

0

Zmiennikiem dla Pusiego będzie Mascherano

0

Miejmy jednak nadzieję, że kupimy jednak doświadczonego stopera ciekawe czy Richards byłby do wyciągnięcia? Niby rezerwowy ale u nas pewnie dał by sobie radę. Kiedyś gość był dobry i może grać na prawej i na środku.

7

Niestety mi się wydaje że Niemcy wygrają majstra, może jeszcze Holandia uratuje honor Europy. Ja bym chciał żeby Chile wygrało a Alexis był głównym architektem tego i zamknął by usta wszystkim jego hejterom.

0

Niby tak ale starszy dos Santos też był dużym talentem, w reprze gra systematycznie. Tylko przegrał nierówną walkę (chyba z Pedro albo Bojanem nie jestem pewien na bank bo już nie pamiętam) jak by został u nas pewnie by przewyższył umiejętnościami naszego Piotrusia ;p

0

Tylko żeby nie powtórzyła się historia dos Santosów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?