0

Akurat atak grał coś, ale niestety nie wygrają sami jak pomoc śpi a obrona dziurawa.

0

Tylko że Alves nie ma lepszego zmiennika , a Pusi gra a lepszy na ławie siedzi (Tak też tak było z Toure) ;p

0

Było by, za Inieste jak znalazł ;p

2

Jak można wyłączyć mecz bo drużyna kiepsko gra? I Ty się nazywasz kibicem? Nawet jak w dupę się dostaje to trzeba do końca wierzyć, że coś ugramy i do końca się wkurzać ;p

0

To chyba źle widziałeś bo Tata raczej lepiej się spisywał, zobacz jaki skład ma LE a jaki miał Tata.

0

To prawie 3 defensywnych by było bo Pussi, Masche i Ivan (taki pół defensywny) ;p

0

To że nasz trener jest ślepy albo u nas grają nazwiska jak dawniej w Realu.

0

Może specialfive z Czelsi?

0

To jak jeszcze złapiemy zadyszkę w tym sezonie po nie wiem czy na Lm się załapiemy hehe

0

Będą bohaterami jak pokonają Real w Pucharze Króla bo już niedługo trafimy na siebie ;p Ale z taką grą i doborem pierwszej jedynastki to raczej jest mało prawdopodobne. Pozdro

0

Kiedyś Pussi był dobry nawet wygryzł najlepszego defa jakim Był/jest Toure gość teraz by się przydał u nas Taka pomoc była by elegancka nie dość że rozegrać umieją to jeszcze dobrze by broniła : Toure, Masche, Rakitić.

0

Już za czasów Ryjka lepiej wyglądaliśmy i to jest powód do trwogi. Niestety ale ten zarząd i zakaz transferowy nie pomagają nam.

1

Jeszcze Gryzoń pewnie wie co to kontra bo w Anglii to często widział hehe

1

A już miałem nadzieję, że po dymisji Rosela będą nowe wybory i Laporta wróci a tak mamy jeszcze większego pajaca na stołku.

2

W Hiszpanii pewnie kurtyzany nie są tanie ;p

0

Może i głupio pomyślałem ale z Celtą jak przegrywaliśmy to chciałem żebyśmy dostali jeszcze z 2 bramki to może ktoś na górze przepatrzył by na oczy i zrozumiał że takim składem i z takim trenerem daleko nie zajedziemy. Jak można był oddać Fabsa a zostawić Xaviego? Fabs i wcześniej Thiago to była nasza przyszłość. O Alexisie nie che nawet wspominać bo to też był zawalisty transfer.

0

Jeszcze zapomniałeś dodać of Fabsie ;p (Pozbyliśmy się dwuch najlepszych pomocników Fabs i Thiago, gdyby oni zostali to mielibyśmy nadal mocniejszy środek niż Real (oczywiście Masche na pomoc dać za Pusiego). A tak Real niestety nakłada na czapką w tym aspekcie i jeszcze grają brez nominalnego defenswnego pomocnika.

1

i jeszcze sadzał na ławce drugiego stopera (Bartra) a wystawiał na obronie Masche. I może czas żby zacząć wkońcu ogrywać Montoje.

0

To mamy przegrać? Raczej 1-2 obstawiałbym ;p

0

Zgadzam się prawie we wszysstkim ale Rakitić gra tak przez trenera LE ustawił go jak Pep Keite.

0

Rakitić to jest ptofil zawodnika jak Keita więc jeszcze się nam przyda

0

Jak tak zrobi to powinni kibice go wywieźć na taczkach...

0

Klopp by się przydał

1


bo tylko on nie boi się krytyki i nie spieprza przed kibicami jak to było rok temu.

0

Trenerem na pewno jest lepszym tylko z tą dymisją to trochę przesada bo gdzie teraz godnego trenera dostaniemy?

0

Jak Menchester United ....

1

No to potwierdza się, że nasz trener jest do dupy. Nie wyciągnął żadnych wniosków po Realu, jak można stawiać na beznadziejnego Pusiego? Masche powinien zostać pierwszym defem a na stoperach Martra i Rudy/ Pique. Po drugie niestety ale z naszej wspaniałej pomocy zostały tylko wspomnienia a Barca potrzebuje silnego środka pola taki nasz styl. Mamy najsilniejszy atak na świecie ale nie możemy strzelić gola skandal. Pomocnicy to grali jak by ich nie było zero kreatywności. Niestety ale ciężko widzę naszą przyszłość, możemy się obudzić bez trofeum w tym roku. W lidze Real łapie formę a w LM Chelsea może dać czadu.

0

to były piękne czyste koszulki , aż żal ich...

0

Taka prawda ale niestety Xavi, Alves, Pique, Iniesta (może mniej) i Busii są wypaleni. Powinni być rezerwowymi na długo. A u nas na siłę każdy trener stawia na nich bo za czasów Pepa dobrze grali to może i teraz odpalą. Niestety ale teraz stajemy się coraz słabsi ponieważ skład się starzeje i nie mamy trenera. Laporto wróć i przyprowadź Pepa albo Kloppa, ewentualnie Simeone ;p

2

A to niby Laporta robił kiepskie interesy ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?