masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bo Pusi ,ma odważnik przytwierdzony do jąder i nie może podskakiwać ;p
0
Albo 3-2-2-3 też było by git z PSG zadziałało ;p
0
Może i jest wyjątkiem ale według mnie to lepiej Feyenord już ;p
0
i może jeszcze przed Ryjkiem
0
Z pocałowanie, ręki sprzedać i nawet opłacić mu lot do Londynu ;p
0
No nie wiem czy by się tam często załapywał do pierwszego składu.
0
A później sprzeda jak Thiago, bo wypaleni weterani będą musieli grać pierwsze skrzypce hehe
2
I jeszcze Real ma prawa do wizerunku zawodników a my nie ;p
0
Jak ściągną nam bana to za 35 mln puściłbym go. Niestety ale chyba nie przystosuje się do naszego stylu, już młody Alcantara lepiej wypada. Szkoda Kroosa....
0
Do przeciętniaka angielskiego go wypożyczyć i gitara ;p
0
Jak by nam znieśli bana to za 35mln można go sprzedać, niestety to mało prawdopodobne i nie będziemy mogli nikogo kupić.
1
Ten Lyon dwa razy wywalił Real z LM hehe
1
Według nie powinniśmy na stałe grać 3 obrońcami (Rudy, Pique i Bartra) przed niemi Pussi i Masche. Wtedy zniwelujemy trochę kontry przeciwników, i nie będzie takiej dziury w obronie. atak mamy elegancki tylko brakuje nam takiego Kroosa, bo Rakitić to mi Keite przypomina.
2
Typowy Brazylijczyk p[pięknie błyszczy i szybko się wypala.
0
Zgadzam się z tym bo jak można brać trenera, który jest ustawiany pod drużynę? Naszą piętą Achillesa jest brak elastycznej taktyki, gramy pseudo Tiki-Takę, która jest karykaturą tej granej za Pepa. Powinniśmy grać takim ustawieniem jak z PSG albo tak jak Real, 4-2-3-1, bo 4-3-3 już jest rozszyfrowane przez każdego.
1
Powinniśmy zagrać jak z PSG 3 obrońców przecież wiadomo że Getafe zamuruje się . Właśnie takimi meczami przegrywa się majstra....
0
ma ktos transmisje na sopcast?
0
To nie jest śmieszna ale jak zagralibyśmy tak jak z Realem to pewnie Kanonierzy przeszli by nas... :/
0
I bardzo dobrze że nie pchali się do przodu bo nic by nam to nie dało , skrzydła paryżanie zostawili nam i bronili środka. a nasi obrońcy nie pchali się do przodu, żeby nie narazić się na kontry.
0
Maschw e Live grał już na prawej obronie
2
Mi tak mówiła przed Gran Derbi ale to było za pięknych czasów Pepa ;p
0
Wszystko ok tylko niech stoperzy nie dublują pozycji tylko niech bronią z pomocą defa.
0
Podobno typ z Sevilli chciał do nas, po Tixim i Zubim gorzej chyba nie trafimy. ;p
0
Gość trochę podobny do Borysa Jelcyna ;p
0
Najlepszy piłkarz to przesada R10 w formie wciągał nosem Messiego i Krysię razem wziętych.
0
Zaoszczędzone podajże 40 bo za Alexisa też kasę dostaliśmy, co nie zmienia faktu że bardziej mi jest go szkoda aniżeli Fabsa.
0
Gościa nie mogłem w Barcy, niektórzy nie lubili Keity ale on to masakra totalna była.
0
Pierre van Hooijdonk i Juninho Pernambucano chyba byli ostatnio najlepszymi szczelcami ;p
0
To mogę Cię zdziwić ale Zubi raczej niczego nie napisał ma, ludzi od tego hehe ;p
0
Niby masz rację ale 3 bramkarzy do już tłok powinni Masipa sprzedać skorzysta klub i zawodnik na tym. Dwóch bramkarzy wystarczy a razie czego można z rezerw ściągnąć kogoś i git.