1

Bo Pusi ,ma odważnik przytwierdzony do jąder i nie może podskakiwać ;p

0

Albo 3-2-2-3 też było by git z PSG zadziałało ;p

0

Może i jest wyjątkiem ale według mnie to lepiej Feyenord już ;p

0

i może jeszcze przed Ryjkiem

0

Z pocałowanie, ręki sprzedać i nawet opłacić mu lot do Londynu ;p

0

No nie wiem czy by się tam często załapywał do pierwszego składu.

0

A później sprzeda jak Thiago, bo wypaleni weterani będą musieli grać pierwsze skrzypce hehe

2

I jeszcze Real ma prawa do wizerunku zawodników a my nie ;p

0

Jak ściągną nam bana to za 35 mln puściłbym go. Niestety ale chyba nie przystosuje się do naszego stylu, już młody Alcantara lepiej wypada. Szkoda Kroosa....

0

Do przeciętniaka angielskiego go wypożyczyć i gitara ;p

0

Jak by nam znieśli bana to za 35mln można go sprzedać, niestety to mało prawdopodobne i nie będziemy mogli nikogo kupić.

1

Ten Lyon dwa razy wywalił Real z LM hehe

1

Według nie powinniśmy na stałe grać 3 obrońcami (Rudy, Pique i Bartra) przed niemi Pussi i Masche. Wtedy zniwelujemy trochę kontry przeciwników, i nie będzie takiej dziury w obronie. atak mamy elegancki tylko brakuje nam takiego Kroosa, bo Rakitić to mi Keite przypomina.

2

Typowy Brazylijczyk p[pięknie błyszczy i szybko się wypala.

0

Zgadzam się z tym bo jak można brać trenera, który jest ustawiany pod drużynę? Naszą piętą Achillesa jest brak elastycznej taktyki, gramy pseudo Tiki-Takę, która jest karykaturą tej granej za Pepa. Powinniśmy grać takim ustawieniem jak z PSG albo tak jak Real, 4-2-3-1, bo 4-3-3 już jest rozszyfrowane przez każdego.

1

Powinniśmy zagrać jak z PSG 3 obrońców przecież wiadomo że Getafe zamuruje się . Właśnie takimi meczami przegrywa się majstra....

0

ma ktos transmisje na sopcast?

0

To nie jest śmieszna ale jak zagralibyśmy tak jak z Realem to pewnie Kanonierzy przeszli by nas... :/

0

I bardzo dobrze że nie pchali się do przodu bo nic by nam to nie dało , skrzydła paryżanie zostawili nam i bronili środka. a nasi obrońcy nie pchali się do przodu, żeby nie narazić się na kontry.

0

Maschw e Live grał już na prawej obronie

2

Mi tak mówiła przed Gran Derbi ale to było za pięknych czasów Pepa ;p

0

Wszystko ok tylko niech stoperzy nie dublują pozycji tylko niech bronią z pomocą defa.

0

Podobno typ z Sevilli chciał do nas, po Tixim i Zubim gorzej chyba nie trafimy. ;p

0

Gość trochę podobny do Borysa Jelcyna ;p

0

Najlepszy piłkarz to przesada R10 w formie wciągał nosem Messiego i Krysię razem wziętych.

0

Zaoszczędzone podajże 40 bo za Alexisa też kasę dostaliśmy, co nie zmienia faktu że bardziej mi jest go szkoda aniżeli Fabsa.

0

Gościa nie mogłem w Barcy, niektórzy nie lubili Keity ale on to masakra totalna była.

0

Pierre van Hooijdonk i Juninho Pernambucano chyba byli ostatnio najlepszymi szczelcami ;p

0

To mogę Cię zdziwić ale Zubi raczej niczego nie napisał ma, ludzi od tego hehe ;p

0

Niby masz rację ale 3 bramkarzy do już tłok powinni Masipa sprzedać skorzysta klub i zawodnik na tym. Dwóch bramkarzy wystarczy a razie czego można z rezerw ściągnąć kogoś i git.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?