0

co chcesz przecież Zubi już wykiwał Tas Vermaelen będzie wzmocnieniem na przyszły sezon hehe

0

Może Afellay wróci jeszcze hehe gościa zawsze lubiłem ;p w w sumie jescze jest Song do pomocy.

3

Za 3 lata może wygramy coś no może za 4 ;p jedyny plus że sezonowców nie będziemy tylu mieć i zostaną tylko zatwardziali kibice ;p

0

Fabs i Alexis to jeszcze lepsze ;p , jak wiedzieliśmy że jesteśmy w dupie to trzeba było kupić porządnego środkowego pomocnika i stopera a nie półśrodki. (ewentualnie przekonać Fabsa żeby został)

0

Przed kara pasuje jeszcze zmienić trenera bo z naszym daleko nie dojedziemy...

0

teraz to sobie zawoła tyle co Messi hehe

0

No to jesteśmy w dupie bo skład kuleje, i o Reusie możemy zapomnieć... Będzie bardzo trudno coś ugrać bez wzmocniej w dodatku Real będzie kupował co roku gwiazdy.

0

Pep by załatwiał transfery to ? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć wymysł brukowców.

0

Jeszcze opisz Kloopa ;p

0

Do Milanu trochę za młody jest ale jeszcze z dwa lata i tam będzie w sam raz młody perspektywiczny hehe

0

Prawie jak w Polsce banda idiotów którzy nie znają się na prowadzeniu klubu a u nas państwa ;p

0

Fabs fatalna wiosna tylko, że grał na fałszywej 9 jak by grał w głębi pola to byłby najlepszym naszym pomocnikiem,.

0

Na Real powinniśmy wyjść tak jak na PSG 3 stoperów i 2 defów, 2 pomocników i 3 napastników .

1

Bo my się maksymalnie odsłaniamy i byle jaka drużyna potrafi nas skontrować... Taki mamy styl że stoperzy grają chyba najwyżej ze wszystkich czołowych drużyn.

0

Mogą przedłużyć kontrakt ale bez podwyżki ;p A jak dadzą podwyżkę to niech odda nam 50% praw do wizerunku jak to robi Real ;p

1

A według mnie R10 w formie był najlepszy. Strzał Kryśki, technika i zwinność Messiego ;p

1

Ale było by ki m postraszyć z ławki bo teraz to mizerka i tyle. Pedro dopiero łapie formę choć nie wiadomo czy to tylko krótki powiew. Alexis w Arsenalu jest najlepszy więc u nas by też grał. Było by 4 super zawodników na 3 miejsca.

0

Jak by najlepszemu trenerowi wykupywali najlepszych zawodników, inni łapali kontuzje to nikt by nie wygrał majstra taka prawda w lidze kiepsko ale LM jakoś ciągną.

1

Z takim składem Tata by raczej lepiej wypadł niż Enrique. Tata miał połamanego Messiego i Brak obrony, jak na razie Suarez=Alexis, i Ney odpalił więc uważam, że teraz mamy lepszą ekipę niż rok temu. Mecz z PSG dał mi światełko w tunelu ale nie wiem czy to był tylko wypadek przy pracy...

0

Niby racja ale jak by Klopp chciał do nas przyjść to nie wahałbym się ani przez chwile żeby go zakontraktować. Gość z niczego potrafi coś zrobić, według mnie w top3 trenerów.

0

Chyba jednak pomoc mamy dużo słabszą od Realu i obronę chyba też le minimalnie. Za to mamy lepszy atak.

1

To jest pewne na 95% ale marzyć zawsze można ;p

0

Marzenie jest takie żeby ten pap wrócił z Pepem ;p

0

Jeszcze Davids grał krotko ale podniósł trochę Barce.

0

Klasą światową to można nazwać Neuer, de Gea, Courtois, dawniej Bufon, Casillas, Valdes to jest klasa światowa a nasz bramkarz to taki lepszy średniak.

0

Można było by nie linczować naszego brodatego nieudacznika jakby ściągnął Mangalę, Benatię a nawet rok temu Sakho. Alw eiemy wszyscy kogo nasz "expert" ściągnął i za ile ;p

1

Może i masz rację ale popatrz na Krossa ość i przyszedł z innej ;ligi i jakoś nie potrzebuje czasu żeby wciągnąć całą naszą pomoc nosem, więc teraz możemy tylko żałować, że nie mamy Niemca tylko Chorwata.

0

Może jakieś fajne koleżanki już ma na oku hehe

0

Za rok będzie pierwszym bramkarzem, nie oszukujmy się Bravo nie jest klasą światową i lepiej będzie Niemca ogrywać.

1

Bo Pusi ,ma odważnik przytwierdzony do jąder i nie może podskakiwać ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?