0

Takiej głupoty no nawet Zubi nie zrobi nie ma szans, żebyśmy jakiegokolwiek stopera wypożyczać. Nawet Montoje nie chcą puścić.

0

A niby Pep miał nie podbierać nam zawodników...

0

Chyba Klivert z Davidsem za melanż by odpowiadali, ewentualnie R10 by im pomagał ;p

0

To były piękne czasy i jeszcze piękniejsze czyste koszulki

0

Raczej w to wątpię i widać, że to już nie to przyspieszenie i nie ten drybling. Więc więcej dał by klubowi jak by wpuścił Gryzonia na 9 a sam by grał nieco cofnięty, albo na prawym skrzydle (choć z tą jego kondycją to nie wiem czy dał by radę)

0

sorki błędny komentarz ;pA jak usunąć posta nie wiem

0

A źle teraz jest?Ney - Wampir,Messi (cofnięty jako ofensywny pomocnik)Iniesta/Rafinha - Xavi/ Ivan,Masche (Sergio jak by odzyskał formę)

0

Ja nie ogarniam Martin ława a największa gwiazda Sergio R. czasami gra wtf?

0

Jak by odszedł po tym co Barca dla niego zrobiła był by mendą i tyle, patrz na Gerarda Live kiepsko gra a on jest u nich. Według mnie Messi nie będzie chciał odejść bo wie co zawdzięcza klubowi, a klub nie będzie chciał go sprzedawać.

0

Nejmara stary chyba mniej wyciągnął od Barcy niż Messiego jeszcze weźcie poprawkę , gdyby nie Barca Messi był by karem i nie grał by w piłę.

0

A kto wyciągnął Barce z długów po Gasparcie?

0

Ale pamiętajmy że Laporta też miał nieudacznika Tixiego, który teraz chyba w City jest.

0

I jeszcze z poza pola karnego zapominałeś dodać.

0

U nas nie gra bo nie dogrywa górnych piłek tak wybitnie jak Alves na naszego wielkoluda Messiego...

0

Jak myślicie kto był by lepszy na prawej Alves czy Adriano? (Martin niestety nie będzie grał i tak jak i Duglas)

0

Ta a potem płakać jak będzie nam walił gole. Messi będzie jeszcze grał już teraz nie ma źle. Tylko teraz rozgrywa to mniej strzela.

0

Jeśli jeszcze pogubimy pkt. a Real nam odskoczy jeszcze bardziej (co jest możliwe) powinniśmy Niemczyka wstawić do pierwszego składu w lidze niech się ogrywa.

1

Ale lepszy on, niż te oszołomy co teraz niszczą klub.

0

Dla mnie mógł by przyjść zajął by miejsce Iniesty bo ten niestety szuka swojej formy już od dwóch lat i coś jej nie może znaleźć, niestety mamy bana więc trzeba się modlić, żeby nam go zdjęli.

0

Marnował by się chłop na ławie a tak sobie przynajmniej pogra i może za dwa lata będziemy mieć z niego pożytek.

2

On, Pep, Klopp i SpecialFive to chyba najlepsi obecnie trenerzy

44

Szkoda że chłopa nie ma z nami ;/

0

Z Fabsem i Alexisem daliśmy dupy powinniśmy ich zatrzymać na siłę i tyle. Niby z niewolnika nie ma pracownika ale lepszy niewolnik z umiejętnościami niż Pedro i Sergio Roberto.

0

Odnośnie Alexisa to jakoś w Realu gwiazdy droższe siedzą na ławce i tragedii nie ma więc i u nas by nie było a mielibyśmy czym postraszyć z ławki bo teraz to wejdzie Pedro i tyle ;/

2

Atak mamy najlepszy ale pomoc nie istnieje a sami napastnicy całej roboty nie odwalą.

0

Wiecie co ja wczoraj miałem mieszane uczucia: serce chciało zwycięstwa a głowa porażki (w tym sezonie nic i tak nie ugramy a im szybciej zarząd przepatrzy na oczy tym lepiej, wówczas może zatrudnią jakiegoś trenera klasy światowej a nie pionka).

1

Aż człowieka trafia coś jak sobie pomyśli, że Kroos chciał do nas dołączyć tylko nasz wspaniały zarząd nie chciał go ;/

0

Święte słowa 4-3-3 już nie nadaje się na obecny futbol tak jak dawniej 4-4-2

0

Może to odszczekam ale jak tak dalej pójdzie to zajmiemy 3 miejsce i nic nie ugramy w pucharach.

0

Co do Bartry się zgadzam ale Masche nie nadaje się na stopera i tyle przecież do główki to on nie ma szans dojść ile razy Benzema musi nam jeszcze dyniek naładować żeby przyznać, że stoper musi umieć grać głową dosłownie i w przenośni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?