11

To by było całkiem satysfakcjonujące, gdyby zarówno kibice Barcy jak i Bilbao wygwizdywali Nico.

0

Ale Bayern frajersko 11 na 9 jeszcze stracić bramę xD

2

Wielki gest Neuera, wysłał sygnał wsparcia dla swojego rodaka w Barcelonie prezentując jego firmowe zagranie

1

@SinMistico Przecież Bayern już szukał skrzydłowego

0

@MirusAmisz Zapytajmy może się będą chcieli wymienić xD

2

@michaleu Ja bym wolał wypoczętych i zdrowych piłkarzy w topowych ekipach od startu sezonu. Ale co kto woli.

0

@ZuczekFCB1899 W tym roku nie zagra, ale wszystko zależy od tego jak poważne jest złamanie. Tutaj wyglądało to okropnie

6

@Adran360 Każdy wie, że mistrzem świata w piłce nożnej to się zostaje po zwycięstwie z reprezentacją. Tu jest turniej żeby FIFA więcej kasy zarobiła, a cierpią na tym nadmiernie eksploatowani piłkarze.

1

@FranciscoZubra Tylko że mecze przedsezonowe są na innej intensywności, tutaj nie dość że się spotykają dwa topowe zespoły, to jeszcze są jakieś odklejone nagrody pieniężne.

0

Ale zrobili ochotę na pizzę skubańce

1

Tak właśnie się kończą turnieje o pietruszkę Bayern traci jednego z kluczowych piłkarzy na półtorej miesiąca przed startem sezonu... Oby jednak się skończyło na strachu, ale wyglądało to okropnie

0

Będę w szoku, jeśli LFC odda Diaza za mniej niż 100 baniek po tragedii Joty. Celem nr 1 powinien być Lookman.

2

@Rupert_Haubica O Diazie to można zapomnieć. LFC było niechętne przed tą wczorajszą tragedią. Teraz to jest nie do wyjęcia.

21

Brać tego Rashforda. Zależy mu na transferze. Talent ma ogromy, a pod Flickiem może się odbudować. Niech Nico patrzy i myśli 'To mogłem być ja'

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@GeneralXavi Gdyby od początku mówił i chciał zostać w Athleticu, to rzeczywiście można by szanować jego postawę. Ale wychodzi na to, że pierwszy odezwał się do Barcy tylko po to żeby wywalczyć lepsza kasę w Bilbao.

0

Myślicie, że dzisiejsza tragedia będzie miała wpływ na ewentualną próbę wyciągnięcia Diaza z LFC? Zakładając oczywiście fiasko z transferem Nico

1

Coś pięknego jak piłkarze chcą grać w tej maszynie Flicka nawet za mniejsze pieniądze. Nico byłby kapitalnym dodatkiem, oby zaczął z nami presezon!

2

Szczerze to dla Joana Barca była najlepszą możliwą opcją. Nie musi uczyć się języka, przeprowadzać się z miasta, ma szansę na wszystkie trofea i pewny 1 skład w dłuższej perspektywie. Śmieszne są te pretensje że strony maluczkiego klubu i jego fanów.

2

Jak Barca sprowadzi Joana, Nico i Perisica oraz pozbędzie się zbędnego balastu i na koniec wszystkich zarejestruje to będę w głębokim pozytywnym szoku.

1

Się czuje trochę jakbym Barce Xaviego oglądał

1

Pedri schodzi stawiamy domy na trofeum na Portugalii

1

Yamal jakby na hamulcu grał, nie podejmuje prob pociągnięcia z piłką w ogóle

0

Niesamowite, jak można tak potraktować legendę polskiej piłki. Dobra decyzja Roberta, niech się oszczędza na LM.

2

Mbappe ma 0% szans na Balona, choćby strzelał hattricka w każdym meczu towarzyskiego turnieju.

1

Unai Simon to kozak do kwadratu jest

20

Hansi prowadź nas do sukcesów i dzięki Ci za przywrócenie nam radości z oglądania piłki nożnej!

1

@kanver_ Norweg cierpi na zjeździe samego Man City, nie zdziwię się, jak będzie próbował szukać niedługo nowego klubu.

0

Jak myślicie, jaki ma Barca budżet na wzmocnienia w tym okienku?

0

@LambiPL No niestety Marek do Arabii nie będzie chciał iść bo ma szansę na MŚ zagrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?