luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
To by było całkiem satysfakcjonujące, gdyby zarówno kibice Barcy jak i Bilbao wygwizdywali Nico.
0
Ale Bayern frajersko 11 na 9 jeszcze stracić bramę xD
2
Wielki gest Neuera, wysłał sygnał wsparcia dla swojego rodaka w Barcelonie prezentując jego firmowe zagranie
1
@SinMistico Przecież Bayern już szukał skrzydłowego
0
@MirusAmisz Zapytajmy może się będą chcieli wymienić xD
2
@michaleu Ja bym wolał wypoczętych i zdrowych piłkarzy w topowych ekipach od startu sezonu. Ale co kto woli.
0
@ZuczekFCB1899 W tym roku nie zagra, ale wszystko zależy od tego jak poważne jest złamanie. Tutaj wyglądało to okropnie
6
@Adran360 Każdy wie, że mistrzem świata w piłce nożnej to się zostaje po zwycięstwie z reprezentacją. Tu jest turniej żeby FIFA więcej kasy zarobiła, a cierpią na tym nadmiernie eksploatowani piłkarze.
1
@FranciscoZubra Tylko że mecze przedsezonowe są na innej intensywności, tutaj nie dość że się spotykają dwa topowe zespoły, to jeszcze są jakieś odklejone nagrody pieniężne.
0
Ale zrobili ochotę na pizzę skubańce
1
Tak właśnie się kończą turnieje o pietruszkę Bayern traci jednego z kluczowych piłkarzy na półtorej miesiąca przed startem sezonu... Oby jednak się skończyło na strachu, ale wyglądało to okropnie
0
Będę w szoku, jeśli LFC odda Diaza za mniej niż 100 baniek po tragedii Joty. Celem nr 1 powinien być Lookman.
2
@Rupert_Haubica O Diazie to można zapomnieć. LFC było niechętne przed tą wczorajszą tragedią. Teraz to jest nie do wyjęcia.
21
Brać tego Rashforda. Zależy mu na transferze. Talent ma ogromy, a pod Flickiem może się odbudować. Niech Nico patrzy i myśli 'To mogłem być ja'
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@GeneralXavi Gdyby od początku mówił i chciał zostać w Athleticu, to rzeczywiście można by szanować jego postawę. Ale wychodzi na to, że pierwszy odezwał się do Barcy tylko po to żeby wywalczyć lepsza kasę w Bilbao.
0
Myślicie, że dzisiejsza tragedia będzie miała wpływ na ewentualną próbę wyciągnięcia Diaza z LFC? Zakładając oczywiście fiasko z transferem Nico
1
Coś pięknego jak piłkarze chcą grać w tej maszynie Flicka nawet za mniejsze pieniądze. Nico byłby kapitalnym dodatkiem, oby zaczął z nami presezon!
2
Szczerze to dla Joana Barca była najlepszą możliwą opcją. Nie musi uczyć się języka, przeprowadzać się z miasta, ma szansę na wszystkie trofea i pewny 1 skład w dłuższej perspektywie. Śmieszne są te pretensje że strony maluczkiego klubu i jego fanów.
2
Jak Barca sprowadzi Joana, Nico i Perisica oraz pozbędzie się zbędnego balastu i na koniec wszystkich zarejestruje to będę w głębokim pozytywnym szoku.
1
Się czuje trochę jakbym Barce Xaviego oglądał
1
Pedri schodzi stawiamy domy na trofeum na Portugalii
1
Yamal jakby na hamulcu grał, nie podejmuje prob pociągnięcia z piłką w ogóle
0
Niesamowite, jak można tak potraktować legendę polskiej piłki. Dobra decyzja Roberta, niech się oszczędza na LM.
2
Mbappe ma 0% szans na Balona, choćby strzelał hattricka w każdym meczu towarzyskiego turnieju.
1
Unai Simon to kozak do kwadratu jest
20
Hansi prowadź nas do sukcesów i dzięki Ci za przywrócenie nam radości z oglądania piłki nożnej!
1
@kanver_ Norweg cierpi na zjeździe samego Man City, nie zdziwię się, jak będzie próbował szukać niedługo nowego klubu.
0
Jak myślicie, jaki ma Barca budżet na wzmocnienia w tym okienku?
0
@LambiPL No niestety Marek do Arabii nie będzie chciał iść bo ma szansę na MŚ zagrać