luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1,68 oczekiwanej bramki, 4 zdobyte. Unai Simon rzeczywiście top, miejsce w kadrze do końca życia proponuje.
0
@xcarnydemonx Dzisiaj jeden z najlepszych na boisku
2
Joan Garcia to broni dupą, jak Simon będzie bronił na mundialu to parodia
1
Dychę im tutaj załadować najlepiej, za to szperanie w papierach za plecami
0
O właśnie miałem pisać, że mogliby teraz Nicosia pokazać
1
Znamienne, że 2 minuty po wejściu Pedriego zdobywamy bramkę
0
Jezu ale zawał jak Ter Statua stoi i patrzy, jak strzał leci
0
Zespół zajmujący 6 miejsce w tabeli 6 klasy rozgrywkowej, a my wychodzimy z zawodnikiem, którym najbardziej potrzebuje odpoczynku. Niepoważne to jest w mojej opinii, że nie dostał szansy ktoś z Barcy B z przodu.
1
Pamiętajcie zabrać kurtki zimowe wychodząc z domu! Mrozy rzędu -4 to już nie są żarty w tych czasach :D
5
@LinekMichal Oglądałeś mecz? Pod koniec były defensywne zmiany i Flick wyraźnie pokazywał zespołowi, żeby się cofnąć.
0
Jak oceniacie dzisiejszy występ Yamala?
1
@Arden to teraz nie będziemy ani na Fermina ani na Olmo patrzeć xD
1
Olmo typowo bramkę strzelił i już kontuzja xD piłkarz świetny, ale szklanka jakich mało
0
Yamal to już z 3 asysty dzisiaj powinien mieć...
0
Lewy chyba dzisiaj najgorszy mecz w historii Barcelony. Tragiczne podania, zmarnowany karny, brak dynamiki. Oby jeszcze zamknął mordy i wpakował jakis dublet z dupy, ale nie zapowiada się.
0
Rapha uwielbiam Cię, prowadź nas do sukcesów
5
Raphinha to jest absolutnie kluczowy piłkarz dla nas w tym momencie.
8
@szyper Przecież wiadomo nie od dziś, że c+ i eleven na zmianę wybierają mecze z danej kolejki. Wiedziałeś, co kupujesz generalnie, to nie ma co teraz narzekać.
7
Odpoczynek Yamala na tej przerwie reprezentacyjnej to świetna wiadomość. Niech wraca Rapha i Pedri, a sezon cały czas jest otwarty. Ja tam wierzę, że możemy jeszcze powalczyć o wszystkie trofea!
44
Ja zawsze będę na TAK dla Leo Messiego w Barcy. Tu jest jego dom, według mnie jest jednym z cule i zawsze będzie tu dla niego miejsce.
2
Yamal na razie najlepszy w drużynie. Proszę aby ten chłopak ogarnął głowę i nadal może być na topie całą karierę.
0
@RomanGroza najsmutniejsze, że w zeszłym sezonie graliśmy tak bezpośrednio, a w tym wróciło klepanie po obwodzie
1
Zero automatyzmów, czy wyuczonych schematów w tej naszej grze. Smutno się to ogląda po poprzednim sezonie
1
Mam nadzieję że się mylę, ale jakoś się to zapowiada na taką porażkę 2:3. Nie można białych tak lać bez końca, choć oczywiście będę przeszczęśliwy, jeśli znów się po nich przejedziemy ;)
9
Bez porównania Mistrzostwa Świata
2
Yamal od razu robi różnicę, niesamowity jest
0
10 prób, zero celnych strzałów. Ale grają nasi dzisiaj
1
Joan uwielbiam Cię
2
Potencjał dryblingów Yamala jest nieporównywalny do Raphinhi. Już były dwie piłki, gdzie Hiszpan mógłby wyciągnąć więcej.
1
50 baniek za Fermina to był żart a nie oferta. Cóż za zawody gra ten chłopak, ręce same składają się do oklasków!