0

1,68 oczekiwanej bramki, 4 zdobyte. Unai Simon rzeczywiście top, miejsce w kadrze do końca życia proponuje.

0

@xcarnydemonx Dzisiaj jeden z najlepszych na boisku

2

Joan Garcia to broni dupą, jak Simon będzie bronił na mundialu to parodia

1

Dychę im tutaj załadować najlepiej, za to szperanie w papierach za plecami

0

O właśnie miałem pisać, że mogliby teraz Nicosia pokazać

1

Znamienne, że 2 minuty po wejściu Pedriego zdobywamy bramkę

0

Jezu ale zawał jak Ter Statua stoi i patrzy, jak strzał leci

0

Zespół zajmujący 6 miejsce w tabeli 6 klasy rozgrywkowej, a my wychodzimy z zawodnikiem, którym najbardziej potrzebuje odpoczynku. Niepoważne to jest w mojej opinii, że nie dostał szansy ktoś z Barcy B z przodu.

1

Pamiętajcie zabrać kurtki zimowe wychodząc z domu! Mrozy rzędu -4 to już nie są żarty w tych czasach :D

5

@LinekMichal Oglądałeś mecz? Pod koniec były defensywne zmiany i Flick wyraźnie pokazywał zespołowi, żeby się cofnąć.

0

Jak oceniacie dzisiejszy występ Yamala?

1

@Arden to teraz nie będziemy ani na Fermina ani na Olmo patrzeć xD

1

Olmo typowo bramkę strzelił i już kontuzja xD piłkarz świetny, ale szklanka jakich mało

0

Yamal to już z 3 asysty dzisiaj powinien mieć...

0

Lewy chyba dzisiaj najgorszy mecz w historii Barcelony. Tragiczne podania, zmarnowany karny, brak dynamiki. Oby jeszcze zamknął mordy i wpakował jakis dublet z dupy, ale nie zapowiada się.

0

Rapha uwielbiam Cię, prowadź nas do sukcesów

5

Raphinha to jest absolutnie kluczowy piłkarz dla nas w tym momencie.

8

@szyper Przecież wiadomo nie od dziś, że c+ i eleven na zmianę wybierają mecze z danej kolejki. Wiedziałeś, co kupujesz generalnie, to nie ma co teraz narzekać.

7

Odpoczynek Yamala na tej przerwie reprezentacyjnej to świetna wiadomość. Niech wraca Rapha i Pedri, a sezon cały czas jest otwarty. Ja tam wierzę, że możemy jeszcze powalczyć o wszystkie trofea!

44

Ja zawsze będę na TAK dla Leo Messiego w Barcy. Tu jest jego dom, według mnie jest jednym z cule i zawsze będzie tu dla niego miejsce.

2

Yamal na razie najlepszy w drużynie. Proszę aby ten chłopak ogarnął głowę i nadal może być na topie całą karierę.

0

@RomanGroza najsmutniejsze, że w zeszłym sezonie graliśmy tak bezpośrednio, a w tym wróciło klepanie po obwodzie

1

Zero automatyzmów, czy wyuczonych schematów w tej naszej grze. Smutno się to ogląda po poprzednim sezonie

1

Mam nadzieję że się mylę, ale jakoś się to zapowiada na taką porażkę 2:3. Nie można białych tak lać bez końca, choć oczywiście będę przeszczęśliwy, jeśli znów się po nich przejedziemy ;)

9

Bez porównania Mistrzostwa Świata

2

Yamal od razu robi różnicę, niesamowity jest

0

10 prób, zero celnych strzałów. Ale grają nasi dzisiaj

1

Joan uwielbiam Cię

2

Potencjał dryblingów Yamala jest nieporównywalny do Raphinhi. Już były dwie piłki, gdzie Hiszpan mógłby wyciągnąć więcej.

1

50 baniek za Fermina to był żart a nie oferta. Cóż za zawody gra ten chłopak, ręce same składają się do oklasków!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?