4

To będzie najdłuższa przerwa między sezonami od lat. Flick przywrócił radość z oglądania naszej Blaugrany i chwała mu za to!

0

Jak myślicie kto w klubie zrezygnował z Nico? Na papierze zdaje się to znacznie lepszy transfer niż droższy i starszy Luis Diaz. Zwłaszcza że w tym momencie Raphinha gra u nas na LS w podobnym wieku.

0

Ja tam jestem nieprzekonany do Martineza, wedle statystyk obronionych strzałów chociażby ma tendencję spadkową z sezonu na sezon. Jak mamy jego kupić to lepiej już niech Tek zostanie.

2

@wyrek A najśmieszniejsze że najprostszym zaprzeczeniem tej teorii jest zdjęcie z Messim

30

Że nam się zrespił w klubie taki Lamine Yamal to jest naprawdę fart życia po Leo Messim. Niesamowita historia.

0

Niesamowite jak dobry sezon mógłby mieć Raphinha, gdyby utrzymał formę sprzed słynnego wywiadu.

8

Yamal to wk...iony, że LM nie wygrał. Uwielbiam chłopaka

5

W końcu ta włoska złośliwość została ukarana czerwoną kartką, drażnią mnie tacy zawodnicy.

3

Brawo Christensen za brak faulu

0

Martin akurat może ich kopać na żółtą, w drugiej i tak Balde wlatuje

0

Myślicie że w scenariuszu w którym Inter zgarnia LM, ale nie wygrywa w lidze włoskiej ktoś z Barcy dostanie ZP?

0

@SeWo77 W tej sytuacji Marciniak nie mógł zarządzić że idzie zobaczyć sytuację, bo Var się z nim zgadzał co do samego faulu. A założenie jest takie, że samo miejsce przewinienia na kamerach są w stanie ocenić lepiej niż sędzia na boisku. Można się zastanawiać, czy system jest dobrze skonstruowany, ale sam sędzia nie miał w tym przypadku nic do gadania.

1

@Przemek2323 Po tej akcji mieszkaniowej to Nawrocki będzie miał szczęście jeśli się dostanie do drugiej tury xD

0

Jaką macie tak szczerze opinie na temat sędziowania w meczu z Interem? Ja nie uważam na przykład żebyśmy zostali jakoś strasznie przekręceni przez arbitrów. Owszem sytuację stykowe były na korzyść Interu, ale też w każdym przypadku była podstawa do podjętej decyzji. Szkoda że zabrakło wyrachowania przy prowadzeniu 3:2.

1

Ale jestem dumny z tej naszej ekipy. Oddali mi radość i emocje z oglądania piłki nożnej. Wiadomo niedosyt po wczoraj jest, ale z Flickiem i naszą młodzieżą przyszłość maluje się w kolorowych barwach.

21

Lamine Yamal trzy razy w dwumeczu obił obramowanie bramki i rozegrał kapitalne zawody. Ukłony dla tego geniusza, z niecierpliwością czekam na jego dalszy rozwój, bo poziom ma kosmiczny.

1

Te cięte podania Martina całkiem skuteczne i dobre do uderzenia z pierwszej.

0

Nasza taktyka wymaga niezwykle odpowiedzialnych piłkarzy. Każda strata Forta to jest akcja dla przeciwnika.

1

Te blond włosy z początku wydawały mi się kretyńskie, ale jeśli Yamal ma tak w nich grać to może je zostawić na zawsze

0

Ale żałosna cisza na stadionie w porównaniu do Borussi ostatnio

0

Jak tam nastroje? Ja to się od nie pamiętam już kiedy tak nie stresowałem, przed jakimś spotkaniem.

10

Bartomeu to jednak miał czutke że Dembele > Mbappe szkoda że dopiero po odejściu z Barcy xD

2

Ja tam wierzę, nasi nieraz potrafili się motywować i odwracać mecze. Naprzód Barca!

0

Ale nasi mają problem ze strzelaniem, oby się ta nieskończoność nie zemściła.

0

O FCBarcaTV powinno zrobić film o tym że Mbappe nielegalnie na boisku, bo powinien pauzować

1

Ale jak dzisiaj wygramy, to Iniesta w przebraniu zwiększa swoje szanse na złotą piłkę znacząco tą bramką.

0

O kurwa jebany geniusz

1

@fracek13 Ja bym wyszedł z Olmo za plecami Ferrana. W drugiej połowie ewentualnie Fermin wejdzie.

2

Transfer Juliana Alvareza to jest moje marzenie odnośnie zawodnika na 9. Ciężko mi wyobrazić sobie w tym momencie piłkarza, który lepiej by się wpasował w system Flicka. Szkoda, że raczej nie do wyciągnięcia z Atleti w najbliższym czasie.

3

Ale będzie Mbappe dupa bolała, jak Dembele by wygrał złotą piłkę przed nim z jego PSG jeszcze xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?