3

Ale będzie Mbappe dupa bolała, jak Dembele by wygrał złotą piłkę przed nim z jego PSG jeszcze xD

1

Jezu ale szmata wpadła, a z nami zawsze bramkarz mecz życia xD

6

Nie widziałem jak tam nastroje na rambli, ale w mojej opinii 45 minut Ansu na plus. Widać było dynamikę, chęci, pracę i zgranie z zespołem. Oby tak dalej.

3

Tyle dobrze że Valverde, a nie Bellingham czy Vini xD Z tej ich całej ekipy to Urugwajczyk jest jednym z najmniej irytujących zawodników.

16

Nikomu nigdy kontuzji nie życzę, ale po tym bandyckim faulu to powinien sobie odpocząć z dwa miesiące.

3

Niesamowite dla mnie jest ilu tu mamy malkontentów po awansie do półfinału LM, którego nikt nie zakładał przed sezonem. Współczuję wam naprawdę, bo ja jestem dziś szczęśliwy, że zobaczę naszą ekipę w następnej fazie!

12

Brawo Barca za awans do półfinału! Ja w każdym momencie tego meczu byłem przekonany o awansie. Można mówić na wywiadach, że się podchodzi do meczu, jakby było 0:0, ale prawda jest taka, że każdy zawodnik z tył głowy miał już w głowie, że awansowali. Bez dwóch kluczowych zawodników przechodzimy dalej i zostajemy w walce o tryplet. Gratulacje drużyna.

0

Jezu co się stało z wykończeniem Fermina? Swoją drogą niesamowite, jak zupełnie inaczej zespół wygląda po wejściu Pedriego.

2

Ja tam jestem spokojny awansujemy na 100% zespół Flicka ma mental w tym sezonie, a przewaga jest bezpieczna. Trochę chłodnej głowy.

0

Stoją chłopaki tak, że wygląda jak paczka Szczęsnego ta nasza drużyna XD

6

@Pedri16Future Lepiej głosować za zwycięstwem w półfinale, bo mamy największą szansę na pokonanie Trzaskowskiego w drugiej turze

1

Mentzen to jak Ronaldo w głosowaniu na ZP głosujecie na mnie bo mam największe szanse na pokonanie karła w drugiej turze XD

52

Inigo Martinez to jest najbardziej niedoceniony zawodnik na świecie.

0

Nie no jak Raphinha będzie po takiej głupiej próbie wymuszenia miał kontuzję, to sam sobie będzie mógł dziękować xD

0

Podoba mi się, że Flick wbił do głowy naszym obrońcom aby w polu karnym ręce trzymali przy ciele. Mam wrażenie że za Xaviego nieraz wymachiwali nimi bez sensu i potem mieli nasi rywale niepotrzebne rzuty karne.

3

@Pawlusek Real ma zero pomysłu na grę, w dodatku pressing nie istnieje. Nawet magia Bernabeu im nie pomoże w tym przypadku, a każdy kibic Arsenalu woli tam jechać z 3 bramkową zaliczka niż z 0:0 xd

0

Ale takie mecze pokazują, jak ważny jest pressing i praca całego zespołu w dzisiejszej piłce. Co z tego, że masz 3-4 gwiazdy z przodu, które teoretycznie potrafią zrobić coś z niczego, skoro praktycznie nie dostają piłki. Kanonierzy muszą tylko wyjść z tym samym nastawieniem na Bernabeu i Real się żegna z LM.

1

Tytuł z notatnika przed meczem 'Tridente marzeń - Arsenal ma się kogo obawiać' ah cóż za piękny wieczór!

4

A co tu takie nastroje, jakby Real 0:3 w czapę dostał?

0

Ależ zakręcił Rice z tego wolnego, klasa światowa

2

Alaba dawaj jakąś brameczke dla Arsenalu załaduj

16

Hejt na Yamala z strony niektórych jest po prostu żałosny. Jasne, zagrał słabo, ale chłopak ma 17 lat i gra praktycznie cały sezon od deski do deski. Zarówno zmęczenie, jak i spadki formy musiały się pojawić przy tak młodym wieku. To nie jest Messi w swoim prime, gdzie każdy mecz i każde zagranie mu wychodziło.

3

Dobrze że Real zaczął grać od Lutego, od razu ten sezon stał się piękniejszy

1

Myślicie, że Ferran grając jako pierwszy napastnik mógłby dać zbliżone liczby do Lewego, czy jednak presja by go wtedy zjadła?

28

@Roobo Araujo to była oczywista odpowiedź na wejście Sorlotha. Świetna decyzja Flicka, bo akurat w warunkach fizycznych to jest bez porównania z Cubarsim

0

Już by chcieli Realowi zniwelować dogrywki komentatorzy co by się chłopaki nie męczyli xd

0

@MysticCat Zarówno jednemu, jak i drugiemu xD

0

@Klejnot_Nilu Nie był na 100% wystarczy popatrzeć jak są linie na murawie i widać, że na legalnej pozycji się japończyk znajdował.

3

Dawaj Alaba hattricka w 97 minucie skompletuj

0

Przejdźmy jutro to Atleti i rozjedźmy ich w obu pozostałych klasykach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?