0

Miło w końcu grac spotkanie na normalnej murawie. Widać, że piłkarze też się czują dużo bardziej komfortowo, gdy futbolówka nie robi niespodzianek.

3

Można narzekać na Yamala, ale tego ile daje na tym prawym skrzydle nikt nie jest w stanie zastąpić.

0

Zawsze jak po składzie są narzekania na rambli, to wygrywamy wysoko. Czekam na dobry meczyk i wiele bramek :D

2

W końcu mecz Barcy, dłużyła się ta przerwa reprezentacyjna niemiłosiernie.

3

Powiem wam, że uwielbiałem wchodzić na fcbarca.com, ale ten wysyp reklam sprawia że coraz rzadziej odwiedzam stronę. Nie dość że trzeba poczekać 15 s przed każdym artykułem to jeszcze w środku kilka reklam kolejna w dolnym rogu się wyświetla. Ja rozumiem, że trzeba utrzymać stronę, ale tyle reklam to chyba tylko na nielegalnych streamach jest :v

0

Świetne dogranie z różnego Yamala

1

Miło w końcu zobaczyć mecz na boisku piłkarskim, zamiast kartofliska

0

@JohnKennedy No okej, akceptuje że mecz chcieli dokończyć. W ciągu minuty od zakończenia go powinna być zmiana transmisji na mecz Hiszpanów.

2

Niepoważny jest Polsat, rozumiem dokończenie meczu siatkówki, ale żeby jeszcze potem puszczać milion wywiadów, kiedy Bułgaria - Hiszpania grają w najlepsze...

0

Ktoś wie, gdzie oglądać Hiszpanów? Na Polsat Sport 1 teoretycznie jest, a jednak leci siatkówka

3

No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie xD

15

Kounde strasznie zagubiony się zdaje w tym sezonie

4

Czemu tu tyle osób pisze że nie ma karnego, ostatnia powtórka pokazuje że ewidentnie zawodnik Rayo wjeżdża w kolano Yamala nie dotykając piłki

0

No nie mogę że jak był na lewej nodze to podawał, a jak na prawej to strzelał xd

5

Kopanina jak w B-klasie przez tą murawę. Jakim cudem coś takiego jest akceptowalne na najwyższym poziomie rozgrywkowym?

1

Joan jesteś wielki

0

Miło by było zagrać kiedyś na jakiejś normalnej murawie. Albo bagno, albo powódź, nie mamy łatwo na początku sezonu

2

Zaraz sędzię gwizdnie, że zawodnik Levante na spalonym był w momencie podania Yamala

0

Typ się kładzie trzymając za brzuch po trafieniu w klatkę piersiową, a sędzia przerywa grę. Ja już nie mam słów

1

No pewnie wyimaginowany faul I ani jednej powtórki. Co za przypadek

6

Ja to byłem przekonany, że tam ulewa była, jeśli Levante samo zalało tą murawę celowo, to coś takiego powinno być karane jako niesportowe zachowanie walkowerem.

1

Jakikolwiek mecz bym nie oglądał ostatnio to odnoszę wrażenie że w każdym brakuje Pedriego. Niesamowity diament mamy u siebie w drużynie.

0

Ale wycięty soczyście z trawą Mbappe

8

Vini zamknął oczy i wyobraził sobie że jest Neymarem, obudził się z piłką poza boiskiem

2

Dzisiaj oglądam od początku, co by nie zepsuć włączając, jak będzie korzystny dla Osasuny wynik xD

6

Ogromny impet, wejście korkami na wysokości szyi/twarzy, brak kontaktu z piłką. Tutaj mogło ucierpieć nie tylko zdrowie, ale też i życie naszego bramkarza przy mniejszej ilości szczęścia. To musi być zawsze obligatoryjna czerwona.

0

Zawsze trudniej się uderza, kiedy gość na bramce wyciąga wszystko

3

@krycha2201 Obronę przeciwników na pewno

0

Ferran uczy się od Marcusa xD

0

Oby Yamal zaczął strzelać jak pewien Argentyńczyk po przejęciu '10'
sky is the limit

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?