luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miło w końcu grac spotkanie na normalnej murawie. Widać, że piłkarze też się czują dużo bardziej komfortowo, gdy futbolówka nie robi niespodzianek.
3
Można narzekać na Yamala, ale tego ile daje na tym prawym skrzydle nikt nie jest w stanie zastąpić.
0
Zawsze jak po składzie są narzekania na rambli, to wygrywamy wysoko. Czekam na dobry meczyk i wiele bramek :D
2
W końcu mecz Barcy, dłużyła się ta przerwa reprezentacyjna niemiłosiernie.
3
Powiem wam, że uwielbiałem wchodzić na fcbarca.com, ale ten wysyp reklam sprawia że coraz rzadziej odwiedzam stronę. Nie dość że trzeba poczekać 15 s przed każdym artykułem to jeszcze w środku kilka reklam kolejna w dolnym rogu się wyświetla. Ja rozumiem, że trzeba utrzymać stronę, ale tyle reklam to chyba tylko na nielegalnych streamach jest :v
0
Świetne dogranie z różnego Yamala
1
Miło w końcu zobaczyć mecz na boisku piłkarskim, zamiast kartofliska
0
@JohnKennedy No okej, akceptuje że mecz chcieli dokończyć. W ciągu minuty od zakończenia go powinna być zmiana transmisji na mecz Hiszpanów.
2
Niepoważny jest Polsat, rozumiem dokończenie meczu siatkówki, ale żeby jeszcze potem puszczać milion wywiadów, kiedy Bułgaria - Hiszpania grają w najlepsze...
0
Ktoś wie, gdzie oglądać Hiszpanów? Na Polsat Sport 1 teoretycznie jest, a jednak leci siatkówka
3
No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie xD
15
Kounde strasznie zagubiony się zdaje w tym sezonie
4
Czemu tu tyle osób pisze że nie ma karnego, ostatnia powtórka pokazuje że ewidentnie zawodnik Rayo wjeżdża w kolano Yamala nie dotykając piłki
0
No nie mogę że jak był na lewej nodze to podawał, a jak na prawej to strzelał xd
5
Kopanina jak w B-klasie przez tą murawę. Jakim cudem coś takiego jest akceptowalne na najwyższym poziomie rozgrywkowym?
1
Joan jesteś wielki
0
Miło by było zagrać kiedyś na jakiejś normalnej murawie. Albo bagno, albo powódź, nie mamy łatwo na początku sezonu
2
Zaraz sędzię gwizdnie, że zawodnik Levante na spalonym był w momencie podania Yamala
0
Typ się kładzie trzymając za brzuch po trafieniu w klatkę piersiową, a sędzia przerywa grę. Ja już nie mam słów
1
No pewnie wyimaginowany faul I ani jednej powtórki. Co za przypadek
6
Ja to byłem przekonany, że tam ulewa była, jeśli Levante samo zalało tą murawę celowo, to coś takiego powinno być karane jako niesportowe zachowanie walkowerem.
1
Jakikolwiek mecz bym nie oglądał ostatnio to odnoszę wrażenie że w każdym brakuje Pedriego. Niesamowity diament mamy u siebie w drużynie.
0
Ale wycięty soczyście z trawą Mbappe
8
Vini zamknął oczy i wyobraził sobie że jest Neymarem, obudził się z piłką poza boiskiem
2
Dzisiaj oglądam od początku, co by nie zepsuć włączając, jak będzie korzystny dla Osasuny wynik xD
6
Ogromny impet, wejście korkami na wysokości szyi/twarzy, brak kontaktu z piłką. Tutaj mogło ucierpieć nie tylko zdrowie, ale też i życie naszego bramkarza przy mniejszej ilości szczęścia. To musi być zawsze obligatoryjna czerwona.
0
Zawsze trudniej się uderza, kiedy gość na bramce wyciąga wszystko
3
@krycha2201 Obronę przeciwników na pewno
0
Ferran uczy się od Marcusa xD
0
Oby Yamal zaczął strzelać jak pewien Argentyńczyk po przejęciu '10'
sky is the limit