1

A mógłby tak jeden raz odpaść real w 94 minucie. To by był dopiero psikus na koniec prima aprilis

0

@brd42 Bo oni się zatrzymali z wiedza piłkarska 2 sezony temu. Camavinga w tym roku to jeden z najgorszych piłkarzy Realu

0

'Jak Znam Andelottiego to z pustymi rękami tego sezonu nie skończy.' To prawda panie komentator, będzie miał w ręce srebrny medal z pucharu Hiszpanii, superpucharu I wicemistrza laliga. Sezon pełen sukcesów!

3

Oglądanie Realu po Flicki Tace to jak przesiąść się z nowego Mercedesa do dziesięcioletniego Passata.

0

Uważaj Kubo z tym łapaniem, bo zaraz dadzą Realowi karnego xd

0

Złota piłka 2025 tylko dla Viniego. Spektakularny zawodnik z klasą i statusem legendy.

0

@MessiForeverTheBest Patrząc na to jak Gaci zagrał ostatnie dwa spotkania nie ma opcji, żeby Pablo wyszedł zamiast niego

0

Będzie normalnie w tv na c+ sportowym transmitowany nasz mecz środowy, czy tylko online?

0

@clyde Nie słyszałem o tym, ale miałoby to sens. Tak jak parę razy granie z kontuzją było zapewne wymówką, to ta zmiana skuteczności ze stojącej piłki jest zadziwiająca.

0

@Danny Gaucho Mniej więcej, od sezonu 17-18 strzelił 8 bramek z wolnych, a przed nim 53. Różnica jest dość drastyczna.

0

Jak myślicie skąd u Cristiano tak drastyczny spadek w jakości i skuteczności rzutów wolnych w drugiej połowie kariery? Gość z jednego z najlepszych wykonawców na świecie stał się postrachem muru i gołębi na stadionie.

1

Jezu cokolwiek się dzieje naszym zawodnikom sędzia pokazuje że gramy dalej, a jak Martin nawet nie dotknął zawodnika Girony, to od razu gwizdek xD

5

'może był to karny' Panie Herrera jedenastka klarowna. Olmo pierwszy przy futbolówce, a Ty może nie chciałeś, ale staranowałeś go przy wyjściu nie trafiając w piłkę. Zły to powinieneś być na kolegów, którzy jak jełopy wbiegają szybciej w pole karne.

14

Cudownie, że jesteś z powrotem Barco. Kluczowy etap sezonu walczymy o tryplet ekipa!

12

@ranger3120 Znam temat, ja moją przekonywałem w bardzo podobny sposób z 3 razy na przestrzeni pięciu lat, potem się zgodziła na zaręczyny i po miesiącu stwierdziła, że jednak mnie nie kocha i koniec xD Oby Twoja miała więcej rozumu, a jeśli nie to pamiętaj że zawsze będzie ktoś nowy na horyzoncie

57

@ranger3120 Z mojego doświadczenia wynika, że jeżeli musisz ją przekonywać raz za razem, to ostatecznie nic z tego nie będzie. Ale oczywiście kciuki będą trzymane, żeby w Twoim przypadku było inaczej ;)

9

@SelloutCrowd nie przesadzajmy, 100 razy bardziej wolę widzieć w bramce Niemca niż nijakiego Pene. Natomiast Wojtek pokazuje spokój, jakiego od lat nie było u nas w bramce. Ufam, że Flick pozwoli mu dograć ten sezon do końca, a w przyszłym będzie rywalizacja dwóch topowych bramkarzy o 1 skład.

4

Slot zmiany jak z Fify, wszyscy napastnicy na boisko, a potem zdziwienie, że ich sroki dominują w środku pola.

2

A taki miał być Liverpool niepowstrzymany w tym sezonie xd

24

Nienawidzę przerw reprezentacyjnych. Jak dla mnie mogłyby w ogóle nie istnieć w trakcie sezonu.

3

Ale się Atleti prosi samo o tą bramkę w doliczonym, siedli kompletnie

3

Murowanie się przeciwko Realowi jest tragicznym pomysłem. Oni wtedy tylko nabierają gazu, a w wychodzeniu spod agresywnego pressingu są zupełnie beznadziejni. Oby się to nie zemściło na Atleti

1

Za mocno mu buta zawiązał kolega xD

18

Z kim nie zagramy awans jest po prostu obowiązkowy.

0

Patrząc na ten dwumecz wolelibyście zagrać w potencjalnym finale z Live czy PSG?

5

Pomijając te interwencje Szczęsnego, to niesamowite jest to ile daje przy rzutach rożnych. Z Peñą w słupkach każda wrzutka mogła iść znacznie bliżej bramkarza i była dużo groźniejsza w rezultacie.

1

Całe szczęście, że Araujo jednak został w zimowym okienku u nas w klubie. Uważam, że gdyby to Eric wszedł na boisko, to nie skończyłoby się czystym kontem.

5

WOJCIECH. SZCZĘSNY.
Miłej nocy panowie i panie.

4

Wojtek roztacza wokół siebie tą aurę świetnego bramkarza, przy Peni każdy rywal wierzył że strzeli bramkę.

1

Halo var czerwona kartka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?