0

Niech już się zacznie sezonu bo w tej przerwie wróciliśmy do bycia pośmiewiskiem. Oby Flick nas znów poprowadził do chwały, bo na szwagry to nie ma co liczyć.

3

Ej tego Rashforda to też by chyba trzeba oddać z powrotem do Manchesteru. Ani bramki nie strzelił, ani piłki nie umie przyjąć. Razem z Raphą go spakujemy I wystawimy @Faro na LS.

5

Nadal trochę w to nie wierzę że po Messim nam się trafił taki Yamal. To jest nieprawdopodobne że znów zawodnik tego kalibru od początku gra w naszych barwach.

0

Te podesty z piłkami na całej długości boiska to świetny koncept. Powinno być wprowadzone na wszystkich europejskich boiskach, skończyłyby się jaja z chłopcami od piłek grającymi na czas dla drużyny gospodarzy.

0

Liniowy przekupiony xD

0

Joan ma prezencję w bramce, już po 5 minutach gry mi się podoba

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Próbował ktoś przez vpna na Dazn włączyć? W teorii ten dzisiejszy mecz powinien być na terenie UK i US

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Bez jaj z tym Yamalem na kapitana

0

Mam nadzieję, że pierwszeństwo głosu w kwestii długości pauzy naszego sympatycznego Niemca, mają lekarze, a nie on sam xD

0

Kiedyś byłem zdziwiony, jak to jest że mogłem polubić Niemieckiego bramkarza. Ostatecznie wyszło szydło z worka, zrobi Mareczek wszystko byle było pod górkę klubowi. Oby już nigdy nie powąchał murawy w naszych barwach.

0

Jakoś do Rashforda mam znacznie lepsze przeczucie, niż przy wypożyczeniu Felixa. Piękna to by była historia, gdyby się odbudował pod Flickiem i został tu na lata. Tego jemu i nam wszystkim życzę!

0

Nosi mnie, potrzebuje już zobaczyć Barce Flicka w akcji. Nie pamiętam, kiedy ostatnio przerwa między sezonami mi się tak bardzo dłużyła.
Idziemy po tryplet Cules!

2

@Lionel_Messi10 Ciekawe jak długo Leo mógłby grać na topowym europejskim poziomie, gdyby chciał zostać. Ten gość to jest ewenement.

0

Ale kasztan z tego Garcii

3

A ten Asencio to dostanie kartkę kiedyś panie Marciniak?

0

@ViscaelBarca2007 Jasne, też liczę na to że nie będzie to sukces w 100%. Natomiast za Carlo byli tragiczni, a jakość piłkarska tam jest ogromna. Choć oczywiście liczę na to, że Flicki taka zgarnia tryplet w tym sezonie.

2

Sory chłopaki akurat się zapatrzylem, gramy dalej

0

Szybko moim zdaniem część osób wydaje wyrok na temat pracy Xabiego Alonso. Real będzie mocniejszy z biegiem sezonu i trzeba na nich uważać. Takich rzeczy, jak z Leverkusen nie robi się przypadkiem.

1

Dobrze już ich Enrique przygotowuje przed klasykami ;)

0

@messi564 Wchodzisz na Dazn i tam masz za darmo po polsku

7

Kvara to byłby zawodnik marzenie na LS, szkoda że niemożliwe do zrealizowania

6

@natanvip Dobrze młodemu zrobi to drugie miejsce, będzie dodatkowa motywacja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oho to ten 'lepszy' Cubarsi z przyjęciem jak kłoda.

0

@reloaded Patrząc na to jak wyglądały mecze Realu z nami w zeszłym sezonie, to nie zdziwię się jeśli PSG się po nich przejedzie niezależnie od arbitra.

11

To by było całkiem satysfakcjonujące, gdyby zarówno kibice Barcy jak i Bilbao wygwizdywali Nico.

0

Ale Bayern frajersko 11 na 9 jeszcze stracić bramę xD

2

Wielki gest Neuera, wysłał sygnał wsparcia dla swojego rodaka w Barcelonie prezentując jego firmowe zagranie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?