luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech już się zacznie sezonu bo w tej przerwie wróciliśmy do bycia pośmiewiskiem. Oby Flick nas znów poprowadził do chwały, bo na szwagry to nie ma co liczyć.
3
Ej tego Rashforda to też by chyba trzeba oddać z powrotem do Manchesteru. Ani bramki nie strzelił, ani piłki nie umie przyjąć. Razem z Raphą go spakujemy I wystawimy @Faro na LS.
5
Nadal trochę w to nie wierzę że po Messim nam się trafił taki Yamal. To jest nieprawdopodobne że znów zawodnik tego kalibru od początku gra w naszych barwach.
0
Te podesty z piłkami na całej długości boiska to świetny koncept. Powinno być wprowadzone na wszystkich europejskich boiskach, skończyłyby się jaja z chłopcami od piłek grającymi na czas dla drużyny gospodarzy.
0
Liniowy przekupiony xD
0
Joan ma prezencję w bramce, już po 5 minutach gry mi się podoba
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Próbował ktoś przez vpna na Dazn włączyć? W teorii ten dzisiejszy mecz powinien być na terenie UK i US
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Bez jaj z tym Yamalem na kapitana
0
Mam nadzieję, że pierwszeństwo głosu w kwestii długości pauzy naszego sympatycznego Niemca, mają lekarze, a nie on sam xD
0
Kiedyś byłem zdziwiony, jak to jest że mogłem polubić Niemieckiego bramkarza. Ostatecznie wyszło szydło z worka, zrobi Mareczek wszystko byle było pod górkę klubowi. Oby już nigdy nie powąchał murawy w naszych barwach.
0
Jakoś do Rashforda mam znacznie lepsze przeczucie, niż przy wypożyczeniu Felixa. Piękna to by była historia, gdyby się odbudował pod Flickiem i został tu na lata. Tego jemu i nam wszystkim życzę!
0
Nosi mnie, potrzebuje już zobaczyć Barce Flicka w akcji. Nie pamiętam, kiedy ostatnio przerwa między sezonami mi się tak bardzo dłużyła.
Idziemy po tryplet Cules!
2
@Lionel_Messi10 Ciekawe jak długo Leo mógłby grać na topowym europejskim poziomie, gdyby chciał zostać. Ten gość to jest ewenement.
0
Ale kasztan z tego Garcii
3
A ten Asencio to dostanie kartkę kiedyś panie Marciniak?
0
@ViscaelBarca2007 Jasne, też liczę na to że nie będzie to sukces w 100%. Natomiast za Carlo byli tragiczni, a jakość piłkarska tam jest ogromna. Choć oczywiście liczę na to, że Flicki taka zgarnia tryplet w tym sezonie.
2
Sory chłopaki akurat się zapatrzylem, gramy dalej
0
Szybko moim zdaniem część osób wydaje wyrok na temat pracy Xabiego Alonso. Real będzie mocniejszy z biegiem sezonu i trzeba na nich uważać. Takich rzeczy, jak z Leverkusen nie robi się przypadkiem.
1
Dobrze już ich Enrique przygotowuje przed klasykami ;)
0
@messi564 Wchodzisz na Dazn i tam masz za darmo po polsku
7
Kvara to byłby zawodnik marzenie na LS, szkoda że niemożliwe do zrealizowania
6
@natanvip Dobrze młodemu zrobi to drugie miejsce, będzie dodatkowa motywacja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oho to ten 'lepszy' Cubarsi z przyjęciem jak kłoda.
0
@reloaded Patrząc na to jak wyglądały mecze Realu z nami w zeszłym sezonie, to nie zdziwię się jeśli PSG się po nich przejedzie niezależnie od arbitra.
11
To by było całkiem satysfakcjonujące, gdyby zarówno kibice Barcy jak i Bilbao wygwizdywali Nico.
0
Ale Bayern frajersko 11 na 9 jeszcze stracić bramę xD
2
Wielki gest Neuera, wysłał sygnał wsparcia dla swojego rodaka w Barcelonie prezentując jego firmowe zagranie