kuz

0

@ksobi No nie do końca, bo są typy ludzi takich jak ja. Wszyscy się dziwią gdzie ja mieszczę to całe jedzenie które pakuję w Siebie w ciągu dnia... Nie to, żeby mi to przeszkadzało bo nie muszę uważać na dietę itp a każdy lekarz mówi, że z wiekiem ta przemiana zwolni i zacznę zbierać kg. :)

kuz

1

@barcelonaLM Jestem na zwolnieniu lekarskim od pół roku po kontuzji nóg, nigdy nie byłem typem sportowca raczej jestem domownikiem. Siedzę w domu, gram na ps4 i wpierdzielam co się da. Waga? Nie ruszyła nawet 1kg w górę...

kuz

0

@ulik10 Graty, ja działam w drugą stronę, codziennie po kilka fastfoodów, 5 posiłków dziennie tak sytych, że bardziej się nie da, a stoję w miejscu z wagą około 65-70 kg co przy wzroście 195 cm nie wygląda za dobrze. Pytanie do ekspertów, jak przytyć z taką przemianą materii?

kuz

0

@Nazio87 Zawsze możesz iść na kebsiora albo pizze, albo do baru mlecznego na schabowego z mizerią i zapłacić 20zł. Smaków dzieciństwa nikt Ci nie zabrał, po prostu zmieniłeś podejście. ;)

kuz

2

@Criss18Barca Włosi pokazali jaka promocja. Dopóki piłka w grze synek!

kuz

4

@Mazeri Hahaha, zamiast spier**lać to lamentują nad tym, że rybę stracili :D

kuz

0

@GregSTG Stare info.

kuz

3

@Chwytliwy Dla fana w sumie to więcej meczy i więcej emocji, w sumie to też będą dwa mecze bo wtedy zrezygnują z dwumeczu i będzie jakaś drabinka.

kuz

0

Człowiek obstawił drobne na btts bo mecz na szczycie a te bolki grają na remis... A nie, szekaj...

kuz

0

@wachaFCB Ale podobno nie można rozmawiać z piłkarzem przed rozmową z klubem, to jak to w końcu jest?

kuz

5

Hahaha, on sygnalizował rękę bramkarza? Przecież to jest taki prowokator, że szok. Nienawidzę go za to. On już ma w automatyźmie podnoszenie rąk i gesty do sędziego o ręke, faul i inne.

kuz

1

Ten drybling Suareza, takiego kaleczniaka dawno nie widziałem.

kuz

0

@daniel32778 Aspas stzelił 20 goli i ciągnął Celtę do końca za uszy. Klasa wyżej od Sarabi.

kuz

1

@AzulgranA1899 Jednym z najlepszych są Messi, Suarez, Benzema, Aspas czy Griezmann. Sarabia to dobry piłkarz ale nie jeden z najlepszych.

kuz

3

@Grzesior667 Blanta można zapalić co jakiś czas, ale wciągnięcie krechy to dla mnie ćpanie i tyle. Nie ma czegoś takiego jak krecha co jakiś czas i nie przekonasz mnie żadnym argumentem. Nawet zioło dzień w dzień to już problem i takich ludzi nazywam po prostu ćpunami,.

kuz

1

@Grzesior667 To jasne, że jak ktoś mówi, że ma problem z dragami to ma problem z podejściem do nich. No przecież dragi nie podchodzą do Niego i nie mówią "Masz jakiś problem!?"

kuz

1

@panczo Co ja właśnie przeczytałem? :D

kuz

1

@salandrill2 Albo po prostu Valdek będzie miał wyzwanie, żeby Dembele grał na prawym skrzydle a Neymar na lewym tak jak być powinno.

kuz

0

@Fake69 Francja też jest ale na tvp sport online. :)

kuz

0

@Fake69 TVP sport puszcza mecz o pietruszkę zamiast mecz o 1 miejsce... gdzie tu logika?

kuz

3

@mauerinho Kupują za hajs z De Ligta :P

kuz

0

@barpol11 Lepiej się wykopyrknąć przed arbitrem technicznym na glebę niż coś osiągnąć. :)

kuz

0

@magic10 Tak, to domena netflixa.

kuz

2

@kubix05 Wykapany Thiago!

kuz

9

@blaugrana1980 Tak, podobno w Radiu Maryja ma być transmisja.

kuz

8

@Cule Patrząc na grę Argentyny to Leoś pewnie jakąś na uspokojenie.

kuz

0

@Pawlak1992 Klopp, chociaż Heynckes miał słabszą drużynę jeśli chodzi o indywidualności i mniej możliwości jeśli chodzi o transfery i budowanie drużyny.

kuz

5

@Szklaner Neymar i Griezmann to dwóch zawodników z TOP10 świata, rzeczywiście słabe rozwiązanie.

kuz

0

@Bartek22 Busiego nie brałem pod uwagę bo uważam, że przy tak konkurencyjnym składzie i aktualnej formie po prostu ławka wita.

kuz

0

@Bartek22 Messi nie pracuje dla zespołu? Guardiola swego czasu powiedział, że Messi to najlepszy obrońca. De Jong i Arthur będą dawać równowagę w środku, jeden będzie asekurował a drugi pomagał w ofensywie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?