kuz

0

@MatiFCB2000 To może jeszcze dzisiaj coś? :) 

kuz

2

@kkbarca "Ronaldo na spalonym" 

kuz

8

@gacper Wszystkie, ale niektóre pytania są dziwnie złożone. Np. odpowiadając La Pulga powinno zaliczać odpowiedź.

kuz

0

@gregorie Jakie pożegnania takie prezentacje :D 

kuz

0

@puyol_presidend5 Takie pojedynki nie mają sensu, do turbokozaka mogą ich wziąć.

kuz

0

@kkbarca ciekaw jestem, kogo wybiorą do tej 50. 25 zwolenników Messiego i 25 Ronaldo? Bo inaczej to Portugalczyk zbojkotuje ten film. :P

kuz

0

@koksik2700 Swoją drogą ciekawym tematem jest też opinia publiczna. Ronaldinho robił sztuczki, bawił się z rywalami - każdy go podziwiał. Neymar w tych czasach próbuje podobnie - ludzie się z Niego śmieją, że robi to na siłę i na pokaz. Pytanie brzmi czy to wina czasów czy samego Neymara?

kuz

0

@Criss18Barca Z samą piłką to jakiś 2000 jak rodzice zaprowadzili mnie na trening żaków, potem tak już zostało. Jeśli chodzi o interesowanie się futbolem ogólnie to 2002 i mundial wygrany przez Brazylię, pamiętny gol R9. Ciekawostką jest też, że moim ulubionym piłkarzem do dziś jest Raul, a to dlatego, że pierwszą koszulką jaką dostałem była właśnie ta Jego. Wtedy oglądałem Real i Barcelonę z uśmiechem na twarzy. Od momentu rozpadu prawdziwych galacticos zostałem przy Barcelonie i tak do dzisiaj. :) Ahh piękne czasy były.

kuz

0

@koksik2700 Neymar może i ma lekkość podobną do Ronniego, ale ten drugi nigdy tak nie pajacował. 

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

16

"...spróbujemy nie zająć drugiego miejsca." Odpadniemy wcześniej. :P

kuz

0

@barteq Nie jestem fanem Mbappe, nawet nie śledzę ligi Francuskiej a jedyny moment kiedy dłużej go oglądałem to mundial w Rosji. 

kuz

2

@SelloutCrowd Nie wiem, czy tylko ja jestem tego zdania ale Dembele nie pokazał nic ciekawego odkąd trafił na CN. Kilka ładnych bramek i dryblingów ale przy tym masa strat i głupich zagrań. 

kuz

5

@Kamiloza91 A pomyśl co będzie w następnym sezonie jak nie daj bóg wygramy pierwszy mecz 3-0 :P

kuz

3

Dziwnym trafem dwójka najsłabszych ogniw w poprzednim sezonie na zdjęciu :) Szkoda, że jeszcze Busquets się nie załapał. 

kuz

2

@damianex10 Najlepszy komentarz jaki widziałem w sieci do tego:"W Korei za błędy polityczne wysyła się do obozu pracy lub zabija a u nas wysyłamy do Europarlamentu." Trafione w 100%.

kuz

0

@dawo17 Luisa nikt nie podkupi bo może odejść za darmo. 

kuz

3

@Gaucho było trochę niżej ;) 

kuz

0

@zuang1995 Lśnienie, To! ale z dawnych lat, Smętarz dla zwierząt też z dawnych lat. 

kuz

1

@pawelfcb2010 Chodzi mi o jednego zawodnika...

kuz

2

To jest niemożliwe, powiecie, że to turniej młodzieżowy, że grają ze słabeuszem... Czy San Marino ktoś wpakował kiedyś 9 goli w jednym meczu?!

kuz

0

@D10SLEO Ty się śmiejesz a Florentino już telefonuje. #priorytety

kuz

0

Ziomek z Norwegii ma już 7 goli a teraz VARują karnego, zgadnijcie kto będzie strzelał?

kuz

0

@killingjoker101 Sprzedadzą Rakitica do końca czerwca to Valverde z miłości zrezygnuje i nowy trener będzie miał czas na presezon. Brzmi jak genialny plan. 

kuz

0

@xArabx 9-0, 7 gol, nie nadążasz :P 

kuz

21

@PatrickoBarca Oby nie Cou, trzymam kciuki jak nigdy żeby został. 

kuz

0

@xArabx Dzięki za info, aż sobie odpalę! Na TVP Sport jak coś transmisja. :)
http://sport.tvp.pl/42733855/pilka-nozna-mistrzostwa-swiata-fifa-u20-norwegia-honduras

kuz

1

@MarioVeB! 600 minut w 15 meczach w lidze, trochę lepiej w PK. O LM nie wspominam bo dostał szansę tylko z Interem a potem był niepotrzebny. 

kuz

0

@MarioVeB! Nie o to chodzi :) Gdybym miał 100% pewność, że Abel czy Perez dostaną więcej minut od Malcoma to bym się cieszył, ale każdy wie jak będzie. Poza tym wątpię, że ktoś wyłoży 50-60 melonów za grajka który rzadko wchodził na boisko. Gdyby był inny trener to byśmy nawet więcej za Niego wyciągnęli. 

kuz

0

Barça plan to sell Malcom this summer for between €50 and €60 million.

His replacement will be sought at Barça B with Carles Pérez and Abel Ruiz being the two most probable choices. [Mundo Deportivo]

Sprzedaj Malcoma żeby szukać Jego następcy z Barcelony B :D W sumie sadzanie na trybunach Malcoma jest bardziej złe niż sadzanie młokosa z młodzieżówki, Ernesto Mastermind. Tak wiem, że to MD, tak wiem, że to ploty, ale za to jakie śmieszne. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?