@MarioVeB! Fakt, nie spodziewałem się, że rozegrał tak mało minut i nawet mniej od Aleni, ale w City środek pola jest mocny i jest sporo lepszych zawodników, a u nas? Rakitic na spółkę z Busquetsem rozgrywa od deski do deski cały sezon bez odpoczynku, tutaj nie ma o czym debatować.
@MarioVeB! A o kim się więcej trąbi jako o młodym talencie? Aleni czy Fodenie? Chodzi mi o podejście Guardioi do młodzieży. Valverde tego nie ma i nie będzie miał, skoro nawet na 3 rundy przed końcem wygranego sezonu gra praktycznie pierwszy skład.
Nie rozumiem waszego zdziwienia tą konferencją, nawet oburzeni niektórzy, że zostaje. Potraktował kibiców z szacunkiem, nie olewał i nie trzymał w napięciu z plotkami do końca okienka, powiedział co mu w duszy gra i teraz dziennikarzyny już nie będą nabijać wyświetleń na informacjach o odejściu Ramosa, bo nikt w to nie uwierzy. Nie przepadam za Ramosem ale to bardzo dobre rozwiązanie. Zachowanie godne dobrego kapitana, dla porównania nasz filar obrony (z całym szacunkiem do Pique) kręcił dokument o Griezmannie i nie poinformował zarządu o decyzji.
@robsesh Jeżeli Guardiola robi ze Sterlinga jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie a o Fodenie wszyscy trąbią jako o młodym talencie spod skrzydeł Pepa to o czym my tutaj rozmawiamy. Różnica klas.
@bartoszekkk No np. po to, żeby rozwiać plotki jakie na Niego wypisywali, o długach jakie ma, wymyślone bajeczki, to przyszedł i sam na wszystko odpowiedział. Według mnie dobre zachowanie, na pewno lepsze niż milczenie i trzymanie kibiców z tymi wszystkimi plotkami.
@Michael_20 Legenda legendą, fakt, obrońcą jest dobrym, ale stoi za nim tyle chamskich a wręcz bestialskich zachowań boiskowych, czy to faule czy uderzenia czy inne. Dla Puyola to on może co najwyżej buty wyczyścić.
@Coutinho007 Fakt, ale Gomes to trochę inna sprawa, był młody i miał przed sobą wiele. Hazard to zawodnik z TOP absolutnego i kupując go jest mało szans na jakąkolwiek stratę.
@Huor O widzę dorosły człowiek się odezwał tylko kultury gdzieś zapomniałeś. Jak chcesz coś napisać to napisz sensownie, bo o wieku świadczy tylko i wyłącznie Twój komentarz.
@Coutinho007 Widziałem już tyle zwrotów transferowych jak nawet Gomes, że nie zaskoczy mnie prawie nic. Hazard powiedział, że Real Madryt to wielki klub i marzenie każdego gracza. Polityczna odpowiedź żeby uniknąć niedomówień a wszyscy już go pakują do Realu. Lepiej poczekać na oficjalkę w takiej sytuacji.
@Transu96 Dembele nigdy do końca nie przekonał, z Coutinho dobry trener zrobi nowego piłkarza w pomocy, a Rakitica fakt, trzeba na taczce wywieźć razem z Valverde. Można go np. oddać dla ojca Neymara żeby mu gotował sprzatał itd. chociaż się do czegoś przyda i wszyscy będą zadowoleni. A wiadomo, że chcąc Neymara trzeba zadowolić Jego ojczulka, Rakitic będzie Jego pomocą domową.
Ponawiam: Koledzy, potrzebuje dobrego biura/strony/osoby która za niewielkie pieniądze przetłumaczy kartkę a4 tekstu z Polskiego na Angielski, do pracy magisterskiej. Znacie kogoś?
Koledzy, potrzebuje dobrego biura/strony/osoby która za niewielkie pieniądze przetłumaczy kartkę a4 tekstu z Polskiego na Angielski, do pracy magisterskiej. Znacie kogoś?
@SuperPatsonFCB Jest za łatwa, ale ja przestawiam sobie konfigurację sterowania SI i swoją. Boostuję statystyki SI i obniżam swoje, wtedy jest ultra ciężko.
@Kubix93 Ja potrafię spędzić 6 godzin przy karierze w Fifie, rozgrywając i planując każdy osobny mecz od deski do deski, więc to coś dla mnie. Po prostu tyle lat z Fifą bez żadnych zmian robi się nużące.
@adasko1998 @Kubix93 @tediko takich odpowiedzi oczekiwałem, dzięki chłopaki! :) Ostatnie pytanie, czy jeżeli pobiorę wersję z torrentów żeby zobaczyć jak to działa i czy mi przypasuje to nie ograniczy mi to żadnych opcji? Tak jak w fifie np forma piłkarzy itp przy pomocy internetu? Bo na razie żal wydać 250zł na coś, co może mi się nie spodobać a z drugiej strony piraty często są okrojone. I nie, nie jestem piratem bo kupuję masę gier.
@Mathew86 właśnie nigdy się nie mogłem przekonać, bo w FM nie ma typowej rozgrywki co też lubię. Zawsze stawiam też na realizm z jak największymi szczegółami, jak wygląda mecz w FM? Zmiany w czasie rzeczywistym itp?
Wiem, że są tutaj wyjadacze Football managera. Ja jestem weteranem kariery w fifie, gram jej bardzo dużo i ciągle dobrze się bawię, jednak brakuje mi wielu aspektów rozwiniętych bo po prostu z roku na rok kariera jest olewana. Nigdy nie grałem w managera, i tutaj moje pytanie, jest bardziej rozwinięty od kariery w fifie? Jakie mamy opcje? Połączenie drużyny barcy B, powołania, rozwój drużyny, transfery? Jest w stanie ktoś opowiedzieć krótko różnice na plus i na minus? Z góry dzięki i zapraszam do dyskusji.
@Kamiloza91 Ciechowski. Riedel nie był artystą, przynajmniej nie w tym tego słowa znaczeniu. Narkotwórczość to całkiem co innego niż świadoma twórczość. Jeżeli zagłębisz się w Jego biografie to zmarnował swoje życie poprzez narkotyki. Nie mam na celu obrażania Jego fanów ale takie mam zdanie. Czekam na lincz ale nie odpowiem, powtarzam, to moje zdanie.
0
@MarioVeB! Fakt, nie spodziewałem się, że rozegrał tak mało minut i nawet mniej od Aleni, ale w City środek pola jest mocny i jest sporo lepszych zawodników, a u nas? Rakitic na spółkę z Busquetsem rozgrywa od deski do deski cały sezon bez odpoczynku, tutaj nie ma o czym debatować.
4
@MarioVeB! A o kim się więcej trąbi jako o młodym talencie? Aleni czy Fodenie? Chodzi mi o podejście Guardioi do młodzieży. Valverde tego nie ma i nie będzie miał, skoro nawet na 3 rundy przed końcem wygranego sezonu gra praktycznie pierwszy skład.
87
Nie rozumiem waszego zdziwienia tą konferencją, nawet oburzeni niektórzy, że zostaje. Potraktował kibiców z szacunkiem, nie olewał i nie trzymał w napięciu z plotkami do końca okienka, powiedział co mu w duszy gra i teraz dziennikarzyny już nie będą nabijać wyświetleń na informacjach o odejściu Ramosa, bo nikt w to nie uwierzy. Nie przepadam za Ramosem ale to bardzo dobre rozwiązanie. Zachowanie godne dobrego kapitana, dla porównania nasz filar obrony (z całym szacunkiem do Pique) kręcił dokument o Griezmannie i nie poinformował zarządu o decyzji.
3
@robsesh Jeżeli Guardiola robi ze Sterlinga jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie a o Fodenie wszyscy trąbią jako o młodym talencie spod skrzydeł Pepa to o czym my tutaj rozmawiamy. Różnica klas.
7
@bartoszekkk No np. po to, żeby rozwiać plotki jakie na Niego wypisywali, o długach jakie ma, wymyślone bajeczki, to przyszedł i sam na wszystko odpowiedział. Według mnie dobre zachowanie, na pewno lepsze niż milczenie i trzymanie kibiców z tymi wszystkimi plotkami.
0
@Michael_20 Legenda legendą, fakt, obrońcą jest dobrym, ale stoi za nim tyle chamskich a wręcz bestialskich zachowań boiskowych, czy to faule czy uderzenia czy inne. Dla Puyola to on może co najwyżej buty wyczyścić.
2
@Veb1233 Za tymi drzwiami stoi Perez i blokuje je krzycząc: "ZOSTAŃ PROSZĘ!"
1
@Coutinho007 Fakt, ale Gomes to trochę inna sprawa, był młody i miał przed sobą wiele. Hazard to zawodnik z TOP absolutnego i kupując go jest mało szans na jakąkolwiek stratę.
0
@Huor O widzę dorosły człowiek się odezwał tylko kultury gdzieś zapomniałeś. Jak chcesz coś napisać to napisz sensownie, bo o wieku świadczy tylko i wyłącznie Twój komentarz.
2
@Coutinho007 Widziałem już tyle zwrotów transferowych jak nawet Gomes, że nie zaskoczy mnie prawie nic. Hazard powiedział, że Real Madryt to wielki klub i marzenie każdego gracza. Polityczna odpowiedź żeby uniknąć niedomówień a wszyscy już go pakują do Realu. Lepiej poczekać na oficjalkę w takiej sytuacji.
0
@DC7 Powiedział Ci to? :D Zazdro!
4
Ale były by jajka, jakby Hazard do Barcy przeszedł. Wszyscy trąbią o Realu a tam pod stołem Bartomeu załatwił takiego grajka. :P Marzenia.
0
@Yoshi94 Było już jakieś 1,259,584 razy.
0
@Mns21 To rozumiem, że do bierzmowania szli w dresach?
0
@sidzej Nie napisałem, że są, ale każdy wie jaka chemia była w ataku z MSN.
1
@Transu96 Dembele nigdy do końca nie przekonał, z Coutinho dobry trener zrobi nowego piłkarza w pomocy, a Rakitica fakt, trzeba na taczce wywieźć razem z Valverde. Można go np. oddać dla ojca Neymara żeby mu gotował sprzatał itd. chociaż się do czegoś przyda i wszyscy będą zadowoleni. A wiadomo, że chcąc Neymara trzeba zadowolić Jego ojczulka, Rakitic będzie Jego pomocą domową.
6
Dembele na Neymara wymienił bym w ciemno, bez zastanowienia. Barca zyskała by piłkarsko a w drużynie poprawiły by się relacje.
0
Ponawiam: Koledzy, potrzebuje dobrego biura/strony/osoby która za niewielkie pieniądze przetłumaczy kartkę a4 tekstu z Polskiego na Angielski, do pracy magisterskiej. Znacie kogoś?
0
@KmN odezwałem się na prv
0
Koledzy, potrzebuje dobrego biura/strony/osoby która za niewielkie pieniądze przetłumaczy kartkę a4 tekstu z Polskiego na Angielski, do pracy magisterskiej. Znacie kogoś?
0
@mauerinho Niby tak, ale otwarcie a jednak między słowami skrytykował trenera.
0
@adambądkowski93 Aha, czyli teraz otwarcie przyznał, że Valverde ma wyje**ne w to co mówi zarząd i na co się dogadują?
0
@IronSanHybrid To chyba jakiś nowy MikiMessi, wszędzie go pełno ostatnio. Oświeci ktoś?
0
@SuperPatsonFCB Jest za łatwa, ale ja przestawiam sobie konfigurację sterowania SI i swoją. Boostuję statystyki SI i obniżam swoje, wtedy jest ultra ciężko.
0
@Kubix93 Ja potrafię spędzić 6 godzin przy karierze w Fifie, rozgrywając i planując każdy osobny mecz od deski do deski, więc to coś dla mnie. Po prostu tyle lat z Fifą bez żadnych zmian robi się nużące.
0
@tediko Gdzie znajdę za 66zł? Na steamie widzę za 250.
0
@adasko1998 @Kubix93 @tediko takich odpowiedzi oczekiwałem, dzięki chłopaki! :) Ostatnie pytanie, czy jeżeli pobiorę wersję z torrentów żeby zobaczyć jak to działa i czy mi przypasuje to nie ograniczy mi to żadnych opcji? Tak jak w fifie np forma piłkarzy itp przy pomocy internetu? Bo na razie żal wydać 250zł na coś, co może mi się nie spodobać a z drugiej strony piraty często są okrojone. I nie, nie jestem piratem bo kupuję masę gier.
0
@Mathew86 właśnie nigdy się nie mogłem przekonać, bo w FM nie ma typowej rozgrywki co też lubię. Zawsze stawiam też na realizm z jak największymi szczegółami, jak wygląda mecz w FM? Zmiany w czasie rzeczywistym itp?
0
Wiem, że są tutaj wyjadacze Football managera. Ja jestem weteranem kariery w fifie, gram jej bardzo dużo i ciągle dobrze się bawię, jednak brakuje mi wielu aspektów rozwiniętych bo po prostu z roku na rok kariera jest olewana. Nigdy nie grałem w managera, i tutaj moje pytanie, jest bardziej rozwinięty od kariery w fifie? Jakie mamy opcje? Połączenie drużyny barcy B, powołania, rozwój drużyny, transfery? Jest w stanie ktoś opowiedzieć krótko różnice na plus i na minus? Z góry dzięki i zapraszam do dyskusji.
2
@Kamiloza91 Ciechowski. Riedel nie był artystą, przynajmniej nie w tym tego słowa znaczeniu. Narkotwórczość to całkiem co innego niż świadoma twórczość. Jeżeli zagłębisz się w Jego biografie to zmarnował swoje życie poprzez narkotyki. Nie mam na celu obrażania Jego fanów ale takie mam zdanie. Czekam na lincz ale nie odpowiem, powtarzam, to moje zdanie.