kuz

0

@MarioVeB! Fakt, nie spodziewałem się, że rozegrał tak mało minut i nawet mniej od Aleni, ale w City środek pola jest mocny i jest sporo lepszych zawodników, a u nas? Rakitic na spółkę z Busquetsem rozgrywa od deski do deski cały sezon bez odpoczynku, tutaj nie ma o czym debatować. 

kuz

4

@MarioVeB! A o kim się więcej trąbi jako o młodym talencie? Aleni czy Fodenie? Chodzi mi o podejście Guardioi do młodzieży. Valverde tego nie ma i nie będzie miał, skoro nawet na 3 rundy przed końcem wygranego sezonu gra praktycznie pierwszy skład. 

kuz

87

Nie rozumiem waszego zdziwienia tą konferencją, nawet oburzeni niektórzy, że zostaje. Potraktował kibiców z szacunkiem, nie olewał i nie trzymał w napięciu z plotkami do końca okienka, powiedział co mu w duszy gra i teraz dziennikarzyny już nie będą nabijać wyświetleń na informacjach o odejściu Ramosa, bo nikt w to nie uwierzy. Nie przepadam za Ramosem ale to bardzo dobre rozwiązanie. Zachowanie godne dobrego kapitana, dla porównania nasz filar obrony (z całym szacunkiem do Pique) kręcił dokument o Griezmannie i nie poinformował zarządu o decyzji.

kuz

3

@robsesh Jeżeli Guardiola robi ze Sterlinga jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie a o Fodenie wszyscy trąbią jako o młodym talencie spod skrzydeł Pepa to o czym my tutaj rozmawiamy. Różnica klas. 

kuz

7

@bartoszekkk No np. po to, żeby rozwiać plotki jakie na Niego wypisywali, o długach jakie ma, wymyślone bajeczki, to przyszedł i sam na wszystko odpowiedział. Według mnie dobre zachowanie, na pewno lepsze niż milczenie i trzymanie kibiców z tymi wszystkimi plotkami. 

kuz

0

@Michael_20 Legenda legendą, fakt, obrońcą jest dobrym, ale stoi za nim tyle chamskich a wręcz bestialskich zachowań boiskowych, czy to faule czy uderzenia czy inne. Dla Puyola to on może co najwyżej buty wyczyścić. 

kuz

2

@Veb1233 Za tymi drzwiami stoi Perez i blokuje je krzycząc: "ZOSTAŃ PROSZĘ!"

kuz

1

@Coutinho007 Fakt, ale Gomes to trochę inna sprawa, był młody i miał przed sobą wiele. Hazard to zawodnik z TOP absolutnego i kupując go jest mało szans na jakąkolwiek stratę. 

kuz

0

@Huor O widzę dorosły człowiek się odezwał tylko kultury gdzieś zapomniałeś. Jak chcesz coś napisać to napisz sensownie, bo o wieku świadczy tylko i wyłącznie Twój komentarz. 

kuz

2

@Coutinho007 Widziałem już tyle zwrotów transferowych jak nawet Gomes, że nie zaskoczy mnie prawie nic. Hazard powiedział, że Real Madryt to wielki klub i marzenie każdego gracza. Polityczna odpowiedź żeby uniknąć niedomówień a wszyscy już go pakują do Realu. Lepiej poczekać na oficjalkę w takiej sytuacji. 

kuz

0

@DC7 Powiedział Ci to? :D Zazdro! 

kuz

4

Ale były by jajka, jakby Hazard do Barcy przeszedł. Wszyscy trąbią o Realu a tam pod stołem Bartomeu załatwił takiego grajka. :P Marzenia. 

kuz

0

@Yoshi94 Było już jakieś 1,259,584 razy.

kuz

0

@Mns21 To rozumiem, że do bierzmowania szli w dresach? 

kuz

0

@sidzej Nie napisałem, że są, ale każdy wie jaka chemia była w ataku z MSN. 

kuz

1

@Transu96 Dembele nigdy do końca nie przekonał, z Coutinho dobry trener zrobi nowego piłkarza w pomocy, a Rakitica fakt, trzeba na taczce wywieźć razem z Valverde. Można go np. oddać dla ojca Neymara żeby mu gotował sprzatał itd. chociaż się do czegoś przyda i wszyscy będą zadowoleni. A wiadomo, że chcąc Neymara trzeba zadowolić Jego ojczulka, Rakitic będzie Jego pomocą domową. 

kuz

6

Dembele na Neymara wymienił bym w ciemno, bez zastanowienia. Barca zyskała by piłkarsko a w drużynie poprawiły by się relacje. 

kuz

0

Ponawiam: Koledzy, potrzebuje dobrego biura/strony/osoby która za niewielkie pieniądze przetłumaczy kartkę a4 tekstu z Polskiego na Angielski, do pracy magisterskiej. Znacie kogoś?

kuz

0

@KmN odezwałem się na prv

kuz

0

Koledzy, potrzebuje dobrego biura/strony/osoby która za niewielkie pieniądze przetłumaczy kartkę a4 tekstu z Polskiego na Angielski, do pracy magisterskiej. Znacie kogoś?

kuz

0

@mauerinho Niby tak, ale otwarcie a jednak między słowami skrytykował trenera. 

kuz

0

@adambądkowski93 Aha, czyli teraz otwarcie przyznał, że Valverde ma wyje**ne w to co mówi zarząd i na co się dogadują?

kuz

0

@IronSanHybrid To chyba jakiś nowy MikiMessi, wszędzie go pełno ostatnio. Oświeci ktoś?

kuz

0

@SuperPatsonFCB Jest za łatwa, ale ja przestawiam sobie konfigurację sterowania SI i swoją. Boostuję statystyki SI i obniżam swoje, wtedy jest ultra ciężko. 

kuz

0

@Kubix93 Ja potrafię spędzić 6 godzin przy karierze w Fifie, rozgrywając i planując każdy osobny mecz od deski do deski, więc to coś dla mnie. Po prostu tyle lat z Fifą bez żadnych zmian robi się nużące. 

kuz

0

@tediko Gdzie znajdę za 66zł? Na steamie widzę za 250.

kuz

0

@adasko1998 @Kubix93 @tediko takich odpowiedzi oczekiwałem, dzięki chłopaki! :) Ostatnie pytanie, czy jeżeli pobiorę wersję z torrentów żeby zobaczyć jak to działa i czy mi przypasuje to nie ograniczy mi to żadnych opcji? Tak jak w fifie np forma piłkarzy itp przy pomocy internetu? Bo na razie żal wydać 250zł na coś, co może mi się nie spodobać a z drugiej strony piraty często są okrojone. I nie, nie jestem piratem bo kupuję masę gier. 

kuz

0

@Mathew86 właśnie nigdy się nie mogłem przekonać, bo w FM nie ma typowej rozgrywki co też lubię. Zawsze stawiam też na realizm z jak największymi szczegółami, jak wygląda mecz w FM? Zmiany w czasie rzeczywistym itp?

kuz

0

Wiem, że są tutaj wyjadacze Football managera. Ja jestem weteranem kariery w fifie, gram jej bardzo dużo i ciągle dobrze się bawię, jednak brakuje mi wielu aspektów rozwiniętych bo po prostu z roku na rok kariera jest olewana. Nigdy nie grałem w managera, i tutaj moje pytanie, jest bardziej rozwinięty od kariery w fifie? Jakie mamy opcje? Połączenie drużyny barcy B, powołania, rozwój drużyny, transfery? Jest w stanie ktoś opowiedzieć krótko różnice na plus i na minus? Z góry dzięki i zapraszam do dyskusji. 

kuz

2

@Kamiloza91 Ciechowski. Riedel nie był artystą, przynajmniej nie w tym tego słowa znaczeniu. Narkotwórczość to całkiem co innego niż świadoma twórczość. Jeżeli zagłębisz się w Jego biografie to zmarnował swoje życie poprzez narkotyki. Nie mam na celu obrażania Jego fanów ale takie mam zdanie. Czekam na lincz ale nie odpowiem, powtarzam, to moje zdanie. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?