kuz

90

2-0, Getafe zmiażdżone bez szans, wielka Barcelona Valverde idzie po swoje! BRAWO!

kuz

13

"Walczy o posadę" "Utrzymanie wyniku podniesie morale" Hahaha. Inaczej się nie da tych komentarzy opisać. No chyba, że Valverde ma w umowie zapis, który przy określonej liczbie zdobytych punktów w lidze po zerwaniu umowy daje mu pole uprawne niedaleko Bilbao co by na starość miał co robić. :DDDD

kuz

22

Spokojnie panowie Puig pogra w presezonie sobie :D "HO NO RIKI POKOPIESZ Z HOPAKAMI SE"

kuz

1

Za ten czas zanim napisałeś to Levante już na 1-1 strzela :D

kuz

1

Valdek przeczytał La Ramblę i zaszokował :D Zdejmuje Rakitica :D

kuz

4

Nawet sędzia bardziej kreatywny od naszej pomocy. HEHEHEHE :D

kuz

1

Ja to bym raczej nazwał Valdka Katechetą, wierzy ślepo, że bóg Messi uratuję mu dupę, i tak też się dzieje.

kuz

15

Ale przecież z pomocą Coutinho - De Jong - Arthur nie da się bronić, tak Ci tu powiedzą. :D

kuz

1

Oddamy gdzieś za darmo a w wieku 24 lat odkupimy za 150mln :) Spokojnie nie martwcie się!

kuz

9

Ale wyrzucenie trenera za słabe prowadzenie zespołu to nie jest brak szacunku tak jak gwizdy na zawodników. W Barcelonie nie ma miejsca na takie błędy jakie popełnia Valverde, dwukrotnie zresztą.

kuz

0

Zupełnie go nie brakuje, nie ma głupiego machania łapami, przewracania się i pajacowania.

kuz

0

Trzeba szanować Messiego bo jest wielki, ale czasami niepotrzebnie wdaje się w drybling mając wokół Siebie 5 rywali, bardzo mnie to na Anfield irytowało, niby nie ma z kim rozegrać, ale nie pozostaje bez winy.

kuz

1

Mecz podobny, tylko że Liverpool prowadziłby już 2-0 :D

kuz

0

1-0! Świetne wprowadzenie Vidala przez geniusza Valverde i wykorzystujemy świetną sytuację!!! OBY TAK DALEJ!

kuz

2

Oriol by chyba lepiej dzisiaj zagrał, dobrze to Ćwiąkała podsumował, że przeprosili tylko tekstem bo grą to oni chyba jeszcze w Anglii zostali. DRAMAT.

kuz

2

Może lepiej nie włączaj, żal i ból. Młodzież by lepiej zagrała, gdyby tylko mogła...

kuz

2

Ale mi się marzy żeby Cou załadował jakiegoś screamera dzisiaj, ciekawe czy zatkałby japy co niektórym. Najbardziej boli to, że nigdy nie byłem na CN i gdybym miał okazję to pewnie cały mecz bym ze łzami w oczach oglądał przez te emocje, a znajdą się tacy co mają tę okazję i gwiżdżą ma zawodników, brak słów.

kuz

1

I nie słychać gwizdów na Valverde... Dlaczego C+?

kuz

8

Nawet "Campeones" hiszpańskie śpiewają, a zdobyli mistrza Anglii. :D Ręka Pepa!

kuz

0

Właśnie o to chodzi, NIC. Więcej plusów mogłoby mieć to spotkanie niż minusów, a teraz to nie wiem czy jakiekolwiek plusy można wyciągnąć.

kuz

0

Walnij za zdrowie Pepa!

kuz

4

Tak ale niektórzy zaraz Cię zjedzą, że jak Ty możesz atakować trenera i jesteś kibicem sukcesu... Rakitic i Busquets powinni teraz leżeć przed telewizorem i odpoczywać na finał PK. Nie ma NIC do stracenia, może boi się srogiej porażki i wygwizdania? Myślę, że i tak go to czeka.

kuz

2

City mistrzem? Coraz bliżej, coraz bliżej :) Jak widzę radość Pepa to sama się morda cieszy!

kuz

1

Ja, jeżeli nie traci na tym Barca, życzę Guardioli jak największych sukcesów.

kuz

0

Zamelduj swojej co odwala, może się zgadały i Cię sprawdza bo tak też bywa z babami, a jeżeli nie to już nie będą przyjaciółkami i tyle.

kuz

2

Nie to, że od razu coś mi nie pasuje, ale po pierwszym słowie jakość mikrofonu dała po uszach i musiałem zdjąć słuchawki, jeżeli już mikrofon taki do kitu to jakaś fajna kompresja załatwiła by te soprany dające po uszach jak dzwon. :)

kuz

0

To tylko potwierdza jaki słaby jest Real, niby wygrali te 3 LM ale gdyby w LM trafili na nas to guzik by wygrali.

kuz

4

Hose już się przylizuje do Barcy :D

kuz

4

Myślę, że lepszy trener wyciągnął by z nich więcej niż Valverde.

kuz

0

Raczej stosował gierki w swoim stylu, Barcy nigdy się nie wyprze bo ma ją we krwi :) Zaczynał tutaj to może i skończy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?