kuz

0

SciFuna z chęcią od początku istnienia, CyberMarian ma bardzo fajny kontent, AdBuster nawet za starych czasów bo teraz mu trochę "odwaliło". Wiesz, dla 8 latka ciężko wybrać i być pewnym, że to polubi, ale myślę, że jak się interesujesz dzieckiem to znasz Jego zainteresowania. Chrześniak mojej narzeczonej ogląda ciągle kanały rolnicze, podobają mu się takie rzeczy i jakoś nie widziałem, żeby oglądał kruszwila czy innych dziwnych jutuberów. Może to dlatego, że mieszka na wsi i ma innych rówieśników.

kuz

0

Nie wiem, ile masz lat, ale jak ja miałem 8 lat to biegałem po dachach z patykiem i udawałem, że strzelam do kolegi. Teraz dziecko leży cały dzień z tabletem w łapie, bo rodzice mają w dupie i nie muszą się opiekować.

kuz

0

Powiedz to 8 latkowi, który codziennie ogląda takie rzeczy, że to jest rozrywka i to nie jest tak na poważnie.

kuz

5

Obyśmy pomogli Valencii w osiągnięciu LM, w następnym meczu wyjść mocniejszym składem i zlać zaplecze z Madrytu, a Nietoperze niech wygrają z Alaves i będzie gitara elo siema.

kuz

3

A potem gówniarze odwalają takie same głupoty w domach. Gdybym zobaczył, że moje dziecko do 13 roku życia ogląda takie pierdoły to bym zakazał całkowicie korzystać z youtube, albo sam wybierał kanały i "jupiterów" na których ma się wzorować.

kuz

0

Chyba żartujesz...

kuz

3

Wątek z Mężczyzną i ludźmi bez twarzy gdzie nauczyła się znikać, potem wykorzystała to przeciwko nocnemu królowi. Pokazali jak dla jednego ze strażników poruszyły się włosy, to była Arya.

kuz

3

MOŻLIWY DELIKATNY SPOILER!

Czytałem dziś gdzieś, że ostatni odcinek GOT jest krytykowany strasznie. Właśnie skończyłem, wgniotło mnie w fotel, dosłownie. Ciary przez cały czas, pod koniec nawet się wzruszyłem przy Theonie broniącym Brana do ostatnich sił. Jedynym minusem było to, że odcinek był kurde za ciemny, trzeba było się serio skupić czasami, żeby wypatrzyć cokolwiek, nawet monitor na dużą jasność nie pomagał. Trochę sobie ułatwili sprawę tą nocą no ale w końcu nocny król więc sprawa zrozumiała. Odcinek kozak i czekam już z niecierpliwością na następny. Cersei łatwo się nie podda a straty w ludziach są potężne, tak na prawdę przeżyła garstka.

kuz

19

Ale jak wrócić na tron? Real królował jak El Jarka nie było jeszcze na świecie w czasach gdzie nie było spalonych a piłkarze w przerwie palili sobie szlugi i popijali whisky. Nowoczesny futbol to 16 na 29 Mistrzostw Hiszpanii Barcelony, w międzyczasie wygrywał właśnie Real, Atleti, Depor czy Valencia, ale to były tylko epizody. Barca jest najmocniejsza w nowoczesnej piłce. 3 Ligi Mistrzów pozwoliły im wyjść z nor na chwilę, bo ciężko będzie to powtórzyć i tylko na tym będą się przez następne lata opierać ich argumenty (już widzę w 2080 roku "WYGRALIŚMY LM 3 RAZY Z RZĘDU CO WY TAM MOŻECIE.") do tego czasu pewnie już ich dogonimy w trofeach krajowych a może nawet w LM, kto wie.

kuz

0

I to akurat w pierwszym sezonie z VAR :D To jest niebywałe.

kuz

0

Jakim cudem? 3 kolejki do końca, Getafe i Sevilla 55 pkt a Real 65 pkt. 3 x 3 = 9, różnica punktów 10.

kuz

0

Hanquq tajer, zjednoczeni by przegrywać.

kuz

2

Nie wiem co ludzie widzą w tym Rashfordzie, zwykły przeciętny grajek, próbuje coś na siłę zrobić i nic mu nie wychodzi.

kuz

22

A nie szekaj...

kuz

0

0-30 bicie głową w mur i wybijanie każdej piłki przez Burnley
30-70 a bardziej 45-75 przyciśnięcie City i obrona Częstochowy Burnley, ostatnie 15-20 minut Burnley trochę ruszyło a City się do obrony cofnęło.

kuz

0

Jeśli przegra ligę to prawdopodobnie sam odejdzie.

kuz

11

Messi z Suarezem miałby zapewne plantację Yerby, jak przystało w lidze farmerów.

kuz

1

No przecież pokazywali ujęcia obozu wokół zamku, który się rozciąga na duży obszar. Walka będzie na kilka frontów więc armia jest rozłożona strategicznie.

kuz

0

Sędzia jest od zatrzymania gry a nie zawodnicy, a w ty przypadku potrzeba zwycięstwa wzięła górę nad fair play.

kuz

0

Przecież Burnley już spuchło, lada moment będzie gol a potem jeszcze ze dwa.

kuz

11

Ten dalej czeka aż kogoś kupimy, bo sezon będzie nudny.

kuz

0

Ma ktoś działający linkacz do meczu PSG? Niby Polsat Sport a nigdzie nie mogę znaleźć.

kuz

3

Mbappe czerwona, czy we Francji jest tak jak w Hiszpanii i czerwo w pucharze wyklucza go z meczu w lidze?

kuz

19

Thiago chciał wejść do pucharu, już na koniec sezonu Messi będzie mógł trzech synów wsadzić do pucharów do zdjęcia :)

kuz

0

Hahaha, jakiś ziomek akurat poszedł do kibla :P Pechowiec

kuz

0

Rakitic jakby Coutinho w przebraniu :D

kuz

8

Sukces z niedosytem.

kuz

4

No przecież wygrał tryplet, więc czego więcej potrzeba? Chciał? Odszedł. Koniec tematu.

kuz

20

Mnie nie śmieszy, nawet trochę. Gość jest chory i nie ma się tu z czego śmiać, ale jak kto lubi.

kuz

3

Jak to o wszystkie? Bezzemba walczy o Złoty But, a u nich zawsze te indywidualne trofea były najważniejsze, przynajmniej wtedy kiedy grał Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?