- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1367 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1367 Culés
3
Oo matko moja, superpuchary w final four, większego debilizmu jeszcze nie widziałem w wykonaniu Hiszpanii
41
@Chwytliwy jakoś muszą wepchać real do pucharu
3
@Chwytliwy Dla fana w sumie to więcej meczy i więcej emocji, w sumie to też będą dwa mecze bo wtedy zrezygnują z dwumeczu i będzie jakaś drabinka.
0
@Avada Kedavra nie bawię się w teorie spiskowe, poza tym dla nikogo taka opcja nie służy, 2 dodatkowe mecze, i to w połowie sezonu, żenada, i to o superpuchar
0
@Chwytliwy dlatego zmniejszyli ilość meczy w pucharze ;-)
5
@Chwytliwy Też mi się to nie podoba. Lepiej było po staremu :(
0
@kuz debilizm, final four w superpucharze oraz w połowie sezonu prawdopodobnie, beka xd, a emocji to ja mam, nie trzeba mi więcej
4
To jest tragedia, do tego jeszcze w środku sezonu. Moim zdaniem te rozgrywki w nowym formacie zupełnie stracą na wartości i drużyny z topu czyli tak naprawdę Barcelona i Real będą wystawiać tam rezerwy, za to będzie okazja dla takiego Atletico czy Valencii, żeby coś wygrać
0
@skakun95 no tak, przecież to zajezdzanie po raz kolejny graczy tak naprawdę jest,
1
@Chwytliwy Wcisneli Real tam gdzie nie powinno go być i nie zdziwię się jeśli to właśnie Real wygra Superpuchar.
0
@rado_Barca prędzej raczej takie Atletico albo Valencia wygra, bo Real i Barca będą miały wywalone
0
@Avada Kedavra co ty gościu masz jakiś kompleks białych, ze co chwila doszukujesz się jakichś teorii spiskowych, albo wbijasz szpilę w ich klub? Chyba jesteśmy sympatykami Barcy, a nie antymadridismo ????
0
@Marik1234 zdecydowanie jestem antymadrystą, każdy kto potrafi myśleć i analizować historie jest antymadrystą