Kia Joorabchian (Coutinho's agent): "I spoke to Pep Segura at Barcelona a few days ago. He told me that the club does not want to sell Coutinho this summer, no matter what. And then, we have not had any contact with PSG." VIVA BARCA
Oby to była prawda, Cou zostaje, Dembele odchodzi. :)
@sidzej gdyby uczyła moje dziecko to pewnie jakaś burza by się wywiązała, jeżeli nie, to niech się rodzice martwią. Nie od dziś wiadomo że stołki po znajomości to dość popularny temat.
@SeeleyBooth nie musi nawet nawigowania odpalać, włącza google mapy odpala trase, potem wlacza yanosika minimalizuje i odpala spowrotem mapy, yanosik automatycznie wyskoczy na ekranie jako mała ikonka.
@Vhaeraun Yanosik jest bardzo słabą nawigacją, czasami na prostej każe Ci skręcić w prawo żeby objechać osiedle i wrócić na tę samą prostą drogę. Najlepsze rozwiązanie to tak jak wyżej google maps + yanosik jako antyradar.
Zacznę małą zabawę, gdybyście mieli stworzyć skład z samych charakternych zadziorów i walczaków, których pamiętacie, to jak by wyglądał? Mój typ: Oli Kahn - Maldini, Stam, Puyol, Carlos - Banega, Vidal, Gattuso - Costa, Inzaghi, Drogba.
@matirix20 ja już dawno zacząłem z Neymarem i Griezmannem, jak jeszcze wszyscy kazali się puknąć w głowę na myśl o tej dwójce :) a najbardziej pewny wtedy De Ligt jest teraz prawie niemożliwy.
Ale ten Mina mi na nerwy działał... Cały mecz takie szopki odstawiał, że porażka Kolumbii cieszy mnie jeszcze bardziej. Gratulacje Arturo, zasłużyłeś. Chile tak dobrze strzelało karne, że aż byłem pod wrażeniem, wyglądało jakby długo to ćwiczyli.
@Dejvv z tego co pamiętam to była sytuacja naciągana przez media i chłopaki mieli lekką spinkę ale wszystko sobie wyjaśnili. Bardziej Alba tutaj by pasował bo Panowie często się unikali na boisku. :P
@draxidox Starsi ludzie to niestety najbardziej niewychowani ludzie chodzący po ziemi. Tak narzekają, że młodzież ciężka, a sami nie mają za grosz kultury.
@dv7wisnia A ja mając ofertę z klubu do którego chce dołączyć, szedł bym za swoimi marzeniami a nie zachciankami bogatego gościa, który szuka tylko dobrej oferty dla Siebie. Dziwię się tym wszystkim młodym piłkarzom, że idą na większą sumę mając 19-20 lat a zarabiając już nie małe pieniądze.
1
@SeeleyBooth nie chodzi o liczby, po prostu styl gry i charakter bardziej odpowiada mi u Cou.
3
@Jakchcesz to nie prowo, zawsze stawiałem Cou wyżej niż Dembele.
4
Kia Joorabchian (Coutinho's agent): "I spoke to Pep Segura at Barcelona a few days ago. He told me that the club does not want to sell Coutinho this summer, no matter what. And then, we have not had any contact with PSG."
VIVA BARCA
Oby to była prawda, Cou zostaje, Dembele odchodzi. :)
0
@sidzej gdyby uczyła moje dziecko to pewnie jakaś burza by się wywiązała, jeżeli nie, to niech się rodzice martwią. Nie od dziś wiadomo że stołki po znajomości to dość popularny temat.
1
@Jakdxb :DDDDDDDDDDDDDD śródstopie lewej ręki, cudotwórca
0
@Barwindg tez zawsze mnie zastanawia, czy to patologia tam komentuje czy ludzie, którzy nie mają życia. Co to trzeba mieć w głowie...
7
@FCBeSeM VAR jest sprawiedliwy. Szkoda, że tak późno dotarło to do ludzi z UEFA, bo każdy wie czego by nie było i nie ma się co oszukiwać. :)
2
@Criss18Barca mniejsze boisko jeżeli mniejsze bramki, szybsza wymiana piłki, bardziej techniczna niż siłowa by byla gra.
4
Jaja jak berety, Argentyna najmocniejsza po meczach 1/4 huehue, jedyni przeszli bez karnych.
0
@SeeleyBooth nie musi nawet nawigowania odpalać, włącza google mapy odpala trase, potem wlacza yanosika minimalizuje i odpala spowrotem mapy, yanosik automatycznie wyskoczy na ekranie jako mała ikonka.
0
@Vhaeraun Yanosik jest bardzo słabą nawigacją, czasami na prostej każe Ci skręcić w prawo żeby objechać osiedle i wrócić na tę samą prostą drogę. Najlepsze rozwiązanie to tak jak wyżej google maps + yanosik jako antyradar.
0
@Janiama był taki jeden co rowerem jeździł po zawodników, to może i murawę przewiezie za ocean.
5
@kerouac Narcos Spain
1
@Szreko zapomniałem o Cantonie :D
0
@Dejvv Rakitic i Malcom.
0
Zacznę małą zabawę, gdybyście mieli stworzyć skład z samych charakternych zadziorów i walczaków, których pamiętacie, to jak by wyglądał? Mój typ: Oli Kahn - Maldini, Stam, Puyol, Carlos - Banega, Vidal, Gattuso - Costa, Inzaghi, Drogba.
0
@matirix20 ja już dawno zacząłem z Neymarem i Griezmannem, jak jeszcze wszyscy kazali się puknąć w głowę na myśl o tej dwójce :) a najbardziej pewny wtedy De Ligt jest teraz prawie niemożliwy.
1
Ale ten Mina mi na nerwy działał... Cały mecz takie szopki odstawiał, że porażka Kolumbii cieszy mnie jeszcze bardziej. Gratulacje Arturo, zasłużyłeś. Chile tak dobrze strzelało karne, że aż byłem pod wrażeniem, wyglądało jakby długo to ćwiczyli.
0
Co do murawy to tutaj też chyba nie za ciekawie bo Chile ciągle gra górna piłkę, bardzo rzadko po ziemi.
2
@Dejvv z tego co pamiętam to była sytuacja naciągana przez media i chłopaki mieli lekką spinkę ale wszystko sobie wyjaśnili. Bardziej Alba tutaj by pasował bo Panowie często się unikali na boisku. :P
0
@Shad parskłem srogo :D
0
Mieli rację, że to ten Irański Messi gra w repce, dramat co się dzieje z nim jak założy koszulkę Argentyny...
1
@jedrek7000 Serio już są takie kursy? Przecież Messiemu w tym sezonie nikt do pięt nie dorastał.
2
@vangoor Siostra będzie musiała iść do pracy bo nie będzie dla niej starczało.
1
@Avada Kedavra Fajna Hiszpańska (katalońska) piosenka?
Słuchaj i delektuj się!
0
Nawet bloker nie pomaga, niebieska koszula staje się granatową...
0
@draxidox Starsi ludzie to niestety najbardziej niewychowani ludzie chodzący po ziemi. Tak narzekają, że młodzież ciężka, a sami nie mają za grosz kultury.
1
@dv7wisnia A ja mając ofertę z klubu do którego chce dołączyć, szedł bym za swoimi marzeniami a nie zachciankami bogatego gościa, który szuka tylko dobrej oferty dla Siebie. Dziwię się tym wszystkim młodym piłkarzom, że idą na większą sumę mając 19-20 lat a zarabiając już nie małe pieniądze.
0
@student97r Chłop nie wytrzymał presji po prostu, za słaba psychika. Szkoda, że Valverde ma silną..
2
@msmsms Gdyby zombie były prawdziwe można by było polemizować, ale to jest wymysł więc nie wiem, czy warto.