kuz

1

@Wawrzyszewski tak samo jak Ci którzy nie odmieniają nazwisk i klubów.

kuz

3

@QuentinTarantino myślę, że niektórzy mają po prostu niskie IQ i ich mózgi nie zauważają różnicy.

kuz

54

Ten nowy film o Messim "The Goat", warto zapisać na dysku i za kilkadziesiąt lat pokazać dzieciom czy wnukom. Bez wątpienia najlepszy gracz świata, nigdy nie będzie lepszego. A sam montaż to majstersztyk, do tego te wstawki z nadmuchanym Ronaldo i te Jego "I think im the best". :)

Link, dla tych co nie widzieli, warto:


kuz

7

@Luqi5 Będzie grał na lewym skrzydle i po pół roku każdy będzie pisał, że transfer nieudany albo, że Simeone to potrafił z Niego wyciągnąć mega grajka a przy Valverde to kolejny zwykły szarak. (Pozdrowienia dla fanów Coutinho. :))

kuz

3

Ehh... dzisiaj złożona kanapa, komoda, stolik pod tv z Ikei. Jutro czeka jeszcze łóżko. To był udany dzień.

kuz

0

@barcelonaLM a jeżeli mam pełen pakiet c plus w ofercie orange to też je dostanę?

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

15

Co to musi być za masochizm, żeby oglądać Polskie drużyny w grze, a co dopiero jeździć tyle kilometrów... Męczą się z amatorami, to nawet nie jest śmieszne.

kuz

19

15 minut z amatorami i dalej bez gola, będą musieli poczekać aż Legia się zmęczy to wtedy coś wcisną chłopaki z Gibraltaru.

kuz

33

Przelewy z 500+ idą i banki zapracowane, dopiero jutro jakieś tam klauzule, najpierw bombelki.

kuz

0

@Hosh W PS store z PS plusem.

kuz

0

@RegisEmiel jeśli lubisz klimaty AC i trochę wiedźmina to Śródziemie Cień Mordoru jest spoko za 30 zł teraz.

kuz

1

@Rini_Cule zawsze przynajmniej jeden zawodnik barcy b brał udział w sesji ze strojami.

kuz

3

@Ibra9PSP po fryzurze wnioskuję, że do tego jest zagorzałą feministką.

kuz

3

Amerykanki nie potrafią wykończyć 100% kontry tak jak nasi z Liverpoolem. :D

kuz

2

@Solimalhio zacząłem więcej czytać odkąd pojawiają sie na Rambli, mega pomysł!

kuz

0

@Veb1233 Pogba w składzie to zabieg PR, dalej jest zawodnikiem United to muszą to wykorzystać, żeby jak najwięcej fanów zwabić. Może jeszcze odejść. :)

kuz

2

@kubix05 Kapitan Tshiabalala!

kuz

25

Messi wyciągnął coś z rewanżu na Anfield :P

kuz

5

Ahh jak dobrze, że na Polsacie Premium leci meczyk, bo tylko to z Polsatu mam. :)

kuz

0

@mauerinho gdyby kosztowała 250 zł to pewnie zapytałbym przed zakupem, a tak dobra okazja to i recenzji kolegów fajnie posłuchać

kuz

0

Właśnie kupiłem Śródziemie Cień Mordoru na promce na ps store, grał ktoś? Jak wrażenia?

kuz

33

OJO! De Ligt wypił dziś dwie amareny i krzyczał przez balkon do kibiców, że pier**li tę piłkę i zajmie się hodowlą jedwabników.

kuz

5

@kamilop szukamy kolejnego jeźdźca bez głowy pokroju Dembele? Że albo wypali albo nie? Bo z tego co wiem potrzebujemy doświadczonego grajka z absolutnego TOP. Perspektywistycznej młodzieży mamy aż nad to, trzeba tylko umieć wykorzystać jej potencjał.

kuz

1

Coś czuję, że Barto i spółka naważą nam bigosu z tym Atleti i zostaniemy z zakazem transferowym. Zaczyna się od rezygnacji poszczególnych ludzi, którzy uciekają z tonącego okrętu.. obym był w błędzie.

kuz

0

@Rewolucja123 albo grubo albo wcale!

kuz

1

@Criss18Barca No jak, Willian i Stuani czekają jako plan B.

kuz

0

@Pawelec7 twój stary trzeźwy, mityczny stwór znany ze starożytnych opowieści.

kuz

0

@SeeleyBooth a czy muszę dawać jakieś argumenty? Po prostu lubię tego zawodnika i cenię go bardziej od innego, w czym tu problem?

kuz

1

@SeeleyBooth nie chodzi o liczby, po prostu styl gry i charakter bardziej odpowiada mi u Cou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?