Ten nowy film o Messim "The Goat", warto zapisać na dysku i za kilkadziesiąt lat pokazać dzieciom czy wnukom. Bez wątpienia najlepszy gracz świata, nigdy nie będzie lepszego. A sam montaż to majstersztyk, do tego te wstawki z nadmuchanym Ronaldo i te Jego "I think im the best". :)
@Luqi5 Będzie grał na lewym skrzydle i po pół roku każdy będzie pisał, że transfer nieudany albo, że Simeone to potrafił z Niego wyciągnąć mega grajka a przy Valverde to kolejny zwykły szarak. (Pozdrowienia dla fanów Coutinho. :))
Co to musi być za masochizm, żeby oglądać Polskie drużyny w grze, a co dopiero jeździć tyle kilometrów... Męczą się z amatorami, to nawet nie jest śmieszne.
@Veb1233 Pogba w składzie to zabieg PR, dalej jest zawodnikiem United to muszą to wykorzystać, żeby jak najwięcej fanów zwabić. Może jeszcze odejść. :)
@kamilop szukamy kolejnego jeźdźca bez głowy pokroju Dembele? Że albo wypali albo nie? Bo z tego co wiem potrzebujemy doświadczonego grajka z absolutnego TOP. Perspektywistycznej młodzieży mamy aż nad to, trzeba tylko umieć wykorzystać jej potencjał.
Coś czuję, że Barto i spółka naważą nam bigosu z tym Atleti i zostaniemy z zakazem transferowym. Zaczyna się od rezygnacji poszczególnych ludzi, którzy uciekają z tonącego okrętu.. obym był w błędzie.
1
@Wawrzyszewski tak samo jak Ci którzy nie odmieniają nazwisk i klubów.
3
@QuentinTarantino myślę, że niektórzy mają po prostu niskie IQ i ich mózgi nie zauważają różnicy.
54
Ten nowy film o Messim "The Goat", warto zapisać na dysku i za kilkadziesiąt lat pokazać dzieciom czy wnukom. Bez wątpienia najlepszy gracz świata, nigdy nie będzie lepszego. A sam montaż to majstersztyk, do tego te wstawki z nadmuchanym Ronaldo i te Jego "I think im the best". :)
Link, dla tych co nie widzieli, warto:
7
@Luqi5 Będzie grał na lewym skrzydle i po pół roku każdy będzie pisał, że transfer nieudany albo, że Simeone to potrafił z Niego wyciągnąć mega grajka a przy Valverde to kolejny zwykły szarak. (Pozdrowienia dla fanów Coutinho. :))
3
Ehh... dzisiaj złożona kanapa, komoda, stolik pod tv z Ikei. Jutro czeka jeszcze łóżko. To był udany dzień.
0
@barcelonaLM a jeżeli mam pełen pakiet c plus w ofercie orange to też je dostanę?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Co to musi być za masochizm, żeby oglądać Polskie drużyny w grze, a co dopiero jeździć tyle kilometrów... Męczą się z amatorami, to nawet nie jest śmieszne.
19
15 minut z amatorami i dalej bez gola, będą musieli poczekać aż Legia się zmęczy to wtedy coś wcisną chłopaki z Gibraltaru.
33
Przelewy z 500+ idą i banki zapracowane, dopiero jutro jakieś tam klauzule, najpierw bombelki.
0
@Hosh W PS store z PS plusem.
0
@RegisEmiel jeśli lubisz klimaty AC i trochę wiedźmina to Śródziemie Cień Mordoru jest spoko za 30 zł teraz.
1
@Rini_Cule zawsze przynajmniej jeden zawodnik barcy b brał udział w sesji ze strojami.
3
@Ibra9PSP po fryzurze wnioskuję, że do tego jest zagorzałą feministką.
3
Amerykanki nie potrafią wykończyć 100% kontry tak jak nasi z Liverpoolem. :D
2
@Solimalhio zacząłem więcej czytać odkąd pojawiają sie na Rambli, mega pomysł!
0
@Veb1233 Pogba w składzie to zabieg PR, dalej jest zawodnikiem United to muszą to wykorzystać, żeby jak najwięcej fanów zwabić. Może jeszcze odejść. :)
2
@kubix05 Kapitan Tshiabalala!
25
Messi wyciągnął coś z rewanżu na Anfield :P
5
Ahh jak dobrze, że na Polsacie Premium leci meczyk, bo tylko to z Polsatu mam. :)
0
@mauerinho gdyby kosztowała 250 zł to pewnie zapytałbym przed zakupem, a tak dobra okazja to i recenzji kolegów fajnie posłuchać
0
Właśnie kupiłem Śródziemie Cień Mordoru na promce na ps store, grał ktoś? Jak wrażenia?
33
OJO! De Ligt wypił dziś dwie amareny i krzyczał przez balkon do kibiców, że pier**li tę piłkę i zajmie się hodowlą jedwabników.
5
@kamilop szukamy kolejnego jeźdźca bez głowy pokroju Dembele? Że albo wypali albo nie? Bo z tego co wiem potrzebujemy doświadczonego grajka z absolutnego TOP. Perspektywistycznej młodzieży mamy aż nad to, trzeba tylko umieć wykorzystać jej potencjał.
1
Coś czuję, że Barto i spółka naważą nam bigosu z tym Atleti i zostaniemy z zakazem transferowym. Zaczyna się od rezygnacji poszczególnych ludzi, którzy uciekają z tonącego okrętu.. obym był w błędzie.
0
@Rewolucja123 albo grubo albo wcale!
1
@Criss18Barca No jak, Willian i Stuani czekają jako plan B.
0
@Pawelec7 twój stary trzeźwy, mityczny stwór znany ze starożytnych opowieści.
0
@SeeleyBooth a czy muszę dawać jakieś argumenty? Po prostu lubię tego zawodnika i cenię go bardziej od innego, w czym tu problem?
1
@SeeleyBooth nie chodzi o liczby, po prostu styl gry i charakter bardziej odpowiada mi u Cou.