@Kcprlxx Wychował się piłkarsko w La Masii, nie jest na tyle młody, żeby nie pamiętać i nie być wdzięcznym za to co osiągnął między innymi dzięki Barcy.
@Chwytliwy No na przykład, że jest dumny z gry dla jednego z najlepszych klubów na świecie. Szacunek dla Realu i pozostawienie gdzieś tam wdzięczności dla Barcy. Ale kto jak woli.
@Barcelismo Griezmann za Grubego, Neymar na skrzydło i możemy lecieć po trypla, tfu, tryplet! Zapomniałbym, De Jong za Busquetsa i Coutinho w ofenzywie.
@Colon Prawie 2020 a Real Madrid TV dalej w 480p... Kubo ma przecież na treningu samych słabeuszy wokół Siebie i Hazarda. :D A tak na serio to na orliku każdy takie cuda wyczynia, a na Copa America się wyróżniał, to fakt, ale bez przesady nie róbmy z Niego boga. Boisko zweryfikuje.
0
@Skaramuczi w meczu z LVP to nawet Leon dał ciała, wszystkim zabrakło jaj. Można powiedzieć ze Vidal jedyny pokazał charakter.
1
@Kcprlxx Wychował się piłkarsko w La Masii, nie jest na tyle młody, żeby nie pamiętać i nie być wdzięcznym za to co osiągnął między innymi dzięki Barcy.
24
@Chwytliwy No na przykład, że jest dumny z gry dla jednego z najlepszych klubów na świecie. Szacunek dla Realu i pozostawienie gdzieś tam wdzięczności dla Barcy. Ale kto jak woli.
14
@Barcelismo Griezmann za Grubego, Neymar na skrzydło i możemy lecieć po trypla, tfu, tryplet! Zapomniałbym, De Jong za Busquetsa i Coutinho w ofenzywie.
0
@damian777 Nie wiem czemu, ale dla mnie te filmy są po prostu głupie. Nie trafia do mnie ten humor.
0
@BigShaq Niczem Messi za młodu!
18
A ja wam powiem jedno, Neymar na pewno nie przyjdzie... jak już to przyleci samolotem albo autobusem bo przecież nie będzie tyle chodził nie?
6
@Jacu327 Tego co Ronaldo na pewno nie, a tego co Messi to już nikt raczej nie osiągnie.
0
@Janiama Kiedy bomba?
35
@mekston Real zamiast na transfery wydał na sędziów, stąd taki wynik.
0
@Makalu Malediwy podobno jeden koleś reprezentował tylko, ale go dopuścili.
0
@Crack18 Osobiście kupowałem w komputroniku bo mieli najlepsze ceny co do jakości.
7
@barcanawieki Caster Semenya to też gruby kandydat.
0
@Makalu Pochwały a bycie pewnym, że wciągnie nosem ligę to dwie różne rzeczy. :)
4
@dawo17 I jeszcze jeden Junior do tego :)
0
@messi564 Po całym zamieszaniu potwierdzającym, że chce odejść i po słowach Bartka jestem prawie przekonany, że zrobią wszystko by wrócił.
0
@Colon Nie chodziło o Twój post tylko widziałem już kilka razy ten film w sieci i każdy go wychwalał ponad wszystko.
0
@Colon Prawie 2020 a Real Madrid TV dalej w 480p... Kubo ma przecież na treningu samych słabeuszy wokół Siebie i Hazarda. :D A tak na serio to na orliku każdy takie cuda wyczynia, a na Copa America się wyróżniał, to fakt, ale bez przesady nie róbmy z Niego boga. Boisko zweryfikuje.
3
@JaSzymon Dissblaster po roku w Hollywood.
0
@Qlewer Jo, szarkazmik wieczorny :P
0
@Stasik91 Różni się kropkami na dnie puszki, im więcej, tym gorsze.
0
@bafi Jak ja go ku**a szanuję!
2
@BarcaInfo Griezmann na pierwszej popijawie klubowej: Filip, jak ja Cię szanuję!
5
@BarcaInfo tę pożyczkę ;)
0
@Veb1233 Lato w tym roku do września 2020, opera mydlana z Neymarem nie może się tak szybko skończyć, to nie w stylu naszego zarządu.
0
@BarcaInfo mogli zaplanować transmisję live a teraz tylko zmienić tytuł. Szach mat Atletico.
1
@COU_11 tylko PES daje możliwość modowania na konsoli, w sumie z wiadomych względów.
1
@BigShaq Wytłumacz mi, dlaczego użyłeś zwrotu "koloryzowane"? Czy mamy 1930?
0
@Huntzher tera to dałeś :P
0
@xArabx wolę FIFĘ niż oglądanie jak po boisku biegają roboty...