kuz

0

@Skaramuczi w meczu z LVP to nawet Leon dał ciała, wszystkim zabrakło jaj. Można powiedzieć ze Vidal jedyny pokazał charakter.

kuz

1

@Kcprlxx Wychował się piłkarsko w La Masii, nie jest na tyle młody, żeby nie pamiętać i nie być wdzięcznym za to co osiągnął między innymi dzięki Barcy.

kuz

24

@Chwytliwy No na przykład, że jest dumny z gry dla jednego z najlepszych klubów na świecie. Szacunek dla Realu i pozostawienie gdzieś tam wdzięczności dla Barcy. Ale kto jak woli.

kuz

14

@Barcelismo Griezmann za Grubego, Neymar na skrzydło i możemy lecieć po trypla, tfu, tryplet! Zapomniałbym, De Jong za Busquetsa i Coutinho w ofenzywie.

kuz

0

@damian777 Nie wiem czemu, ale dla mnie te filmy są po prostu głupie. Nie trafia do mnie ten humor.

kuz

0

@BigShaq Niczem Messi za młodu!

kuz

18

A ja wam powiem jedno, Neymar na pewno nie przyjdzie... jak już to przyleci samolotem albo autobusem bo przecież nie będzie tyle chodził nie?

kuz

6

@Jacu327 Tego co Ronaldo na pewno nie, a tego co Messi to już nikt raczej nie osiągnie.

kuz

0

@Janiama Kiedy bomba?

kuz

35

@mekston Real zamiast na transfery wydał na sędziów, stąd taki wynik.

kuz

0

@Makalu Malediwy podobno jeden koleś reprezentował tylko, ale go dopuścili.

kuz

0

@Crack18 Osobiście kupowałem w komputroniku bo mieli najlepsze ceny co do jakości.

kuz

7

@barcanawieki Caster Semenya to też gruby kandydat.

kuz

0

@Makalu Pochwały a bycie pewnym, że wciągnie nosem ligę to dwie różne rzeczy. :)

kuz

4

@dawo17 I jeszcze jeden Junior do tego :)

kuz

0

@messi564 Po całym zamieszaniu potwierdzającym, że chce odejść i po słowach Bartka jestem prawie przekonany, że zrobią wszystko by wrócił.

kuz

0

@Colon Nie chodziło o Twój post tylko widziałem już kilka razy ten film w sieci i każdy go wychwalał ponad wszystko.

kuz

0

@Colon Prawie 2020 a Real Madrid TV dalej w 480p... Kubo ma przecież na treningu samych słabeuszy wokół Siebie i Hazarda. :D A tak na serio to na orliku każdy takie cuda wyczynia, a na Copa America się wyróżniał, to fakt, ale bez przesady nie róbmy z Niego boga. Boisko zweryfikuje.

kuz

3

@JaSzymon Dissblaster po roku w Hollywood.

kuz

0

@Qlewer Jo, szarkazmik wieczorny :P

kuz

0

@Stasik91 Różni się kropkami na dnie puszki, im więcej, tym gorsze.

kuz

0

@bafi Jak ja go ku**a szanuję!

kuz

2

@BarcaInfo Griezmann na pierwszej popijawie klubowej: Filip, jak ja Cię szanuję!

kuz

5

@BarcaInfo tę pożyczkę ;)

kuz

0

@Veb1233 Lato w tym roku do września 2020, opera mydlana z Neymarem nie może się tak szybko skończyć, to nie w stylu naszego zarządu.

kuz

0

@BarcaInfo mogli zaplanować transmisję live a teraz tylko zmienić tytuł. Szach mat Atletico.

kuz

1

@COU_11 tylko PES daje możliwość modowania na konsoli, w sumie z wiadomych względów.

kuz

1

@BigShaq Wytłumacz mi, dlaczego użyłeś zwrotu "koloryzowane"? Czy mamy 1930?

kuz

0

@Huntzher tera to dałeś :P

kuz

0

@xArabx wolę FIFĘ niż oglądanie jak po boisku biegają roboty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?