0

2 posty niżej ;p

0

a tak zapomniałem.. ale wcale bym się jakoś mocno nie zdziwił jakby to był Rafinha albo Roberto(Semedo na PO)

0

w nagrode odpocznie w meczu z Atletico na ławce.. ;/

2

a kogo winic za to ze graja pilkarze bez formy?
sam piszesz ze mamy problemy w obronie i że Semedo jest w tym lepszy.. kogo w takiej sytuacji bys wystawił? Semedo czy Roberto?
ja zdecydowanie Semedo i bym sie zastanowił nad Roberto ale w miejsce Ivana

0

a to niby dlaczego?

0

niedaleko bo pewnie tylko 4 pkt za nami

0

najgorsze jest to że Bartomeu i tak nawet nie pmyśli o zmianie trenera

0

i Roberto

0

nie wiem czy jest coś co by spowodowało że Ernesto wystawiłby najmocniejszą 11 ale pod wzgędem formy a nie nazwisk

0

nawet sprzedają :D

0

ok to daj jeszcze numery w totka ;p

pamiętasz mecz z Sociedad u nich w zeszłym sezonie?
było mniej więcej tak samo. ja tam wierze :)

2

w 2 połowie remontada i znowu beda zachwyty bo wynik dobry a o stylu się zapomni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

dzisiaj yo tam będzie raczej spokojnie ;p

0

kurde Atletico wyrównało

0

20:00 naszego czasu chyba

0

ulewa -zły stan murawy

0

Piątek Milik i Zieliński w wyjściowych składach w meczy Napoli-Genoa

1

też byś tyle miał na koncie jakby Cie skarbówka ścigała :D

0

czyżby Alba odbył j męską rozmowę z Lucho?
dali sobie po razie i przybili piątkę :D

0

może się mylę zobaczymy
ja myśle że to Zenit gładko wygra oba swoje mecze a jak Skra ma powalczyć to właśnie z Lube

0

w Lube nie ma już Christiansena i Sandera ale jest Bruno Rezende
Zenit klub legenda z czołówką rosyjskich siatkarzy oraz Anderson i Ngapeth ale już bez Leona ostatnie 4 edycje LM wygrali ...
Skra Równy mocny skład

wydaje mi się że PGE Skra Bełchatów--Lube Civitanova powinien być wyrównany bo Zenit jest dużo lepszy

0

Jak cena nie gra roli to może taki zegarek jak ostatnio miał Ronaldo na konferencji :p

0

czy to był pomysł trenera żeby Pique poszed do przodu to nie wiem bo jego szęsto ciągnie tam gdy przegrywamy lub jak wynik jest już ustalony
zaczynał kariera jako napastnik chyba więc pewnie to jest przynyną

0

co myślicie na to żeby odpowiedzią na Nainggolana był Vidal od 1 minuty we wtorek? w ich starciach to by iskry szły
dwóch piłkarzy co nie odpuszczają i myśle że jakby Radja trafił na Artura to by w stosunku do innych naszych zawodników aż tak ostro nie grał

Valdek pewnie i tak takiej roszady nie zastosuje

0

może źle to napisałem-wynik cieszy ale gra jaką zaprezentowała drużyna z ekipą która znajduje sie na 19 miejscu w tabeli daje do myślenia

1

jak wygrać mecz w 3 minuty grając na stojąco i bez zaangażowania
nie cieszy taka wygrana ;/ Rayo zasłużyło na więcej

1

już sam nie wiem czy to piłkarze myślą że taki mecz się sam wygra czy trener nie przykłada się do motywacji, założeń taktycznych itp bo przecież to drużyna z 19 miejsca w tabeli... ;/

0

"zagraliśmy dobry mecz brakło szczęścia nie zasłużyliśmy na przegraną"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?