kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Udaar i gooooll
Fajnie się slucha ruskich transmisji
4
Błaszczykowski
2
będę jadł kolecje przy świetle z lodówki
0
pewnie ma teraz piekło w domu :D
10
i Floro między nimi :D
0
szkoda że przygotowanie skoczni i wszystkego dookoła zajmuje tyle czasu bo by mogli je gdzieś przełożyć
2
Za duża strata dla uefy
Pewnie skończy się na karze finansowej maksymalnie
0
sky sports podaje że City może zostać wykluczone z kolejnej edycji LM
ponoć są doniesienia o tym że działacze fałszowali rzeczywiste przychody od sponsorów.
2
czaka aż Leo i Cristiano skończą kariery żeby mogli z nim usiąść przy stole
0
trza było go nominować ;p
1
Co oni w tej uefie widzą w Marciniaku to ja nie wiem że on takie mecze dostaje
17
"Piłkarz uzależniony od gier wideo uratował Barcelonae"
Durniejszego tytułu chyba nie da się wymyślić
0
bawicie się w tego menagera skoków na TVP Sport?
ja dziś 91 pkt
Kubacki i Klimow zawiedli
przed zawodami zdjąłem Kamila z podium :D
1
17:50
przesuneli kolejny raz i myśle że jak nie ruszy o tej godzinie to koniec
0
Lukas do Andresa
http://video.haber7.com/video-galeri/124646-iniesta-kalitesini-japonyada-konusturdu-asist-podolskiden
Andres do Lukasa
0
tam rok w rok jest taka sama sytuacja
nie wiem po co oni na siłe chcą organizować tam konkursy
albo niech przestawią je na inny termin (pod koniec sezonu) albo wcale tam nie organizuja konkursów
2
prezesie a pana zdaniem powinny być wyciągniete z tego jakieś konsekwecje czy nie? :D
0
30 mln euro
E: co źródło to inna kwota :D
0
Moj przyjaciel Hachiko
potrafie się wzruszyć na wojennych filmach opartych na prawdziwych wydarzeniach (wczoraj np oglądałem "Byliśmy żołnierzam"i i na koniec miałem moment refleksji)
4
kopalnia genialnych tekstów :D
19
do marca bez przerwy na reprezentacje
śświetnie :)
0
domino level super hard
0
Milik trafił dla reprezentacji, ten to dopiero traume bedzie miał
0
Oni tak cały mecz w tej obronie się kalecza? Bo dopiero włączyłem
0
z tymi wypadkami jest podobno że jak był on z twojej winy to dostajesz 80% a jak nie z twojej to 100%
2
ooooo u mnie w sklepie kosztuje 2,80
droga ta piekarnia
3
A może pazdan już wypoczął po mistrzostwach?
0
To co nie kupujemy De Ligta?
0
u-17 chyba
2
w 2003 to ja jeszcze nie wiedziałem co to internet :D
cieszyłem się dzieciństwem na wsi heeh