kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
u-17 chyba
2
w 2003 to ja jeszcze nie wiedziałem co to internet :D
cieszyłem się dzieciństwem na wsi heeh
2
Chiellini
1
świetnie by komentował
1
Najsłynniejsza bania w Polsce?
0
ta strona wyglądała kiedykolwisek inaczej? wchodze tam bardzo rzadko, prawie wcale ale jeszcze chyba nie zauwazyłem jakichkolwiek zmian
28
za te napisy na flagach powinny być kary
0
gdzie był?
1
kurła Halyna Sztoch znowu wygrał
0
ciekawe kto tam kogo wyrwał na sławnego ojca :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nie skreślałbym Austrii
Norwegowie poskakali :D
0
to i tak sporo
0
i jak sobie radzi wiesz może? bo ja rzadko mam okazje oglądać młodzieżowe ekipy
0
Collado na skrzydle?
0
po pierwszej grupie w 1 serii*
0
oby :)
1
zaczynamy walke o podium :D
0
na Kamila to w styczniu zacznij stawiac ;p
1
o Cie Kamil uff
4
u nas to na tym rondzie sprzed 25 lat to by sie tylko dziury porobiły a budynek po Toyocie stałby pusty
0
i bedziemy oglądać zaciete mecze z Gibraltarem czy Wyspami Owczymi
1
a co z Tarasem Romanczukiem?
4
szkoda ze na minuty w meczach sie to nie przeklada
1
stelarz drewniany (sosna) i obij płytami OSB jeśli Ci na estetyce nie zależy
0
po wejściu czwartym jak Roberto będe bez sił
ale za to w hotelu szampana będe pił
0
rozwaliłeś mnie w pierwszym wejściu mój przyjacielu
w nagrode możesz mnie zawieść do drogiego hotelu
0
widze pojedynek w raperskim stylu
rozerwe was na strzepy jak karton trotylu
1
oglądałem pierwszy raz-film świetny a teraz będę siedział pól nocy i zagłebiał się w histerię Dossa bo szczeże mówiąc wcześniej o nim nie słyszałem
0
ta :Przełęcz ocalonych: to na prawde taki super film?
bo widze ze zaraz na TV Puls bedzie