0

u-17 chyba

2

w 2003 to ja jeszcze nie wiedziałem co to internet :D
cieszyłem się dzieciństwem na wsi heeh

2

Chiellini

1

świetnie by komentował

1

Najsłynniejsza bania w Polsce?

0

ta strona wyglądała kiedykolwisek inaczej? wchodze tam bardzo rzadko, prawie wcale ale jeszcze chyba nie zauwazyłem jakichkolwiek zmian

28

za te napisy na flagach powinny być kary

0

gdzie był?

1

kurła Halyna Sztoch znowu wygrał

0

ciekawe kto tam kogo wyrwał na sławnego ojca :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nie skreślałbym Austrii
Norwegowie poskakali :D

0

to i tak sporo

0

i jak sobie radzi wiesz może? bo ja rzadko mam okazje oglądać młodzieżowe ekipy

0

Collado na skrzydle?

0

po pierwszej grupie w 1 serii*

0

oby :)

1

zaczynamy walke o podium :D

0

na Kamila to w styczniu zacznij stawiac ;p

1

o Cie Kamil uff

4

u nas to na tym rondzie sprzed 25 lat to by sie tylko dziury porobiły a budynek po Toyocie stałby pusty

0

i bedziemy oglądać zaciete mecze z Gibraltarem czy Wyspami Owczymi

1

a co z Tarasem Romanczukiem?

4

szkoda ze na minuty w meczach sie to nie przeklada

1

stelarz drewniany (sosna) i obij płytami OSB jeśli Ci na estetyce nie zależy

0

po wejściu czwartym jak Roberto będe bez sił
ale za to w hotelu szampana będe pił

0

rozwaliłeś mnie w pierwszym wejściu mój przyjacielu
w nagrode możesz mnie zawieść do drogiego hotelu

0

widze pojedynek w raperskim stylu
rozerwe was na strzepy jak karton trotylu

1

oglądałem pierwszy raz-film świetny a teraz będę siedział pól nocy i zagłebiał się w histerię Dossa bo szczeże mówiąc wcześniej o nim nie słyszałem

0

ta :Przełęcz ocalonych: to na prawde taki super film?
bo widze ze zaraz na TV Puls bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?