0

dostali po żółtej

0

będzie 10?

niewykorzystane sytuacje się mszczą

61 min Guingamp nie strzela karnego
62 min Neymar strzela na 1:0

1

City znowu gwałci w pucharze

0

3:1 Real

4

wydaje mi się że wtedy jego szybkośc nie będzie w pełni wykorzystana

0

dwajścia cztery

0

0

czytałem że Benfica go chce zatrudnic

1

a Lozano nie miał do Chelsea przejść?

0

styl
ale jak to mówią: sukces rodzi się w bólach

1

ehhh do zapomnienia

12

typowy Suarez

2

toć Real wygrywa ;p

0

obniżają a oni i tak coraz dalej skaczą :D

12

Kubacki 145m nowy rekord skoczni!!

1

skaczą

pada deszcz ze śniegiem na przemian

0

mazdy gniją

0

w Bischofshofen widze pogoda jak u mnie: rano śnieg i minus potem deszcz i temp na plusie

0

teorytcznie do końca stycznia ale to też zależy w jakeij lidze

0

w prezencie dostanie kolejne minuty zamiast Aleni który urodziny miał wczoraj :D

0

kużwa dajcie mu jeść :d jakie on ma chude ręce

18

z całym szacunkiem ale Kamil powinien wygrać
nie płacz Ewka

1

do południa u mnie też było ładnie bo napadało troche w nocy i rano a teraz już odwilż..

1

do MŚ coś czuje że Kamil odpali

12

wcześniej powiedział dlaczego ;p

0

całego sezonu nie zdominuje

1

NOKAUT

0

ja myśle że powalczy o podium dzisiaj

1

święta chyba za mocno weszły ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?