kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
pewno ma 36,5
0
Kamil Stoch w piątek na Okurayamie pojawi się tylko podczas kwalifikacji. Wicelider Pucharu Świata jest przeziębiony i w hotelu w Sapporo oczekuje na rozwój sytuacji. Nasz sztab zapewnia jednak, że nie jest to nic poważnego.
1
John Obi Mikel piłkarzem Middlesbrough
0
error error hasło nieprawidłowe :D
1
zmiany panie kolego zmiany
4
Bartkiem z Frankiem
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49343070_10157453243579305_7077908367808659456_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=8e82a51a924acb8e4b64107e17edfd71&oe=5CC54156
1
w Paryżu na rondzie nie tym zjazdem pojechał i dojechał do Amsterdemu
0
kwestia minut
1
nic ostatnio nie odwalił to zapomniałeś :D
26
wychwalacie Bartka za negocjacje a on po prostu pojechał i dał tyle ile chcieli :D
0
https://pliki.meczyki.pl/big/280/5c46117f78b70.jpg
7
te koszulki są magiczne
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50465248_10157448092749305_7754676135689977856_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=34b577dcfdca567732381b2f4400d193&oe=5CFDAFEB
2
Ashley Cole piłkarzem Derby County
0
coś nie mają ręki do środkowych napastników bo dawno już nie było wychowanka na tej pozycji
0
zawsze mi sie wydawało ze to bardziej pomocnik jest
0
towarzyski mecz z Milanem latem
0
"Boteng" ma grać u nas na 9?
0
piątka, szufla , strzałka
2
Lucas Paqueta show
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/lucas_paqueta_znowu_czaruje/152117
3
Diego Simeone ma przedłużyć umowę z Atletico do 2021 roku. Obecna umowa jest ważna do 2020 roku. (AS)
0
Atalanta też nie jest gigantem w Serie A
5
obawiam się że jego talent idzie w parze z podatnośćią na cięzkie kontuzje
0
co z Samuelem?
będzie ta operacja w końcu czy nie?
0
też go wywaliłem
dzisiaj Ito na rezerwie zrobił mi 14 pkt :O
0
przed pojawianiem się wyników też tak myśleliście ;p
0
kurła powinni :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
ni rekordów nam germanił
1
austryjacy
0
jeszcze Austryjacy wygrają :D
na języku było "Austria wygra" a na klawiaturze już nie śmieszki ;p :D