kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiedząc że PSG dało więcej musiałem sięgnąć do kieszeni jeszcze głębiej
0
Ajzenbyśla nie jedzie do Lachti. Postawił na regeneracje przed nadchodzącymi MŚ.
27
Brawo? przecież Betis miał grać z Valencią
0
"patrz Modric to jest ten 5 na świecie, wow"
2
Suarez dziś a Suarez w ostatnim klasyku
jakbym nie interesował się piłką powiedziałbym że to 2 różni piłkarze
3
słabe widowisko ;(
0
dokładności więcej i ja jestem spokojny o ten mecz
0
zaczynamy 1 tercję
4
aż tak zbladł?
0
Ernesto w końcu spuścił tygrysa ze smyczy
1
co?
0
będzie ചെറിയ കൈ :D
0
jak aktywuje darmowy pakiet na 14 dni w ipli to będzie od razu działać czy trzeba czekać?
3
Zdrowiej tam :)
A transmisję masz przecież na la rambli :D
0
czyli eleven wykupiło prawa tylko do powtórki meczu?
0
Saimeiduo nie zagra
0
z jedne strony dobrze tak jak piszesz a z drugiej było by więcej dogrywek i większe zmęczenie dla zawodników
0
yhyy ;p
tweet Tomasza Urbana
1
Sky informuje, że UEFA będzie we czwartek zastanawiać się nad zniesieniem zasady podwójnego znaczenia gola wyjazdowego w pucharach. Decyzji jeszcze nie podejmą ale tendencja jest ponoć dość klarowna. Jestem zdecydowanie za.
4
ciekawe skąd wzięła na to piniążki ;p
czapka bombowa :)
2
15 takich i dniówka jest :D
0
władcy pierścien,i harry potery, i inne hobbity i avatary
spidermany batmany
domy z papieru ,gry o tron
dużo "popularnych" produkcji mógłbym wymienić
0
były prognozy że na Lyon wraca
jak terz jest to nie weim ale uż trenuje na boisku
2
Lyon 2:1 :)
0
1:1 :)
0
dostał zawiasy w pucharze
1
to patrz na tą ławkę Realu :)
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/chyba_nigdy_lawka_rezerwowych_realu_madryt_byla_tak_piekna/153426
0
Abidal mi się przypomniał
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/lewis_dunk_we_wczorajszym_meczu_brighton_watford_zrobil_wslizg_glowa/153503
1
2 mecze i 10tys euro
0
dobrze, widać że u naszych skoczków forma się stabilizuje i jest na prawdę wysoka
na MŚ chłopaki pojadą walczyć o najwyższe cele :)