kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
możesz wcześniej możesz po terminie możesz w ten sam dzień
16
dajcie już spokój temu Realowi, każdemu sie zdarza słabszy tydzień
9
tam są drzwi
https://ih0.redbubble.net/image.121436644.7767/flat,550x550,075,f.jpg
2
0
czyli do sprzątania na Bernabeu też się nadaje
8
nono tryplet w tydzień
nie często się to zdarza
0
Juninho Pernambucano lubi to
0
jest goal line to teraz czas na aut line
0
po statystykach wnioskuje że Barusia ich miażdży
0
Pompejusz kontuzja?
1
Ajax nie spieprz tego błagam
5
mówi się locha.. ;p
1
mizerie
3
bramkarz przyzlatanił :D
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/swietna_interwencja_bramkarza_po_glowce_zlatana/156747
0
ja bym chciał Man Utd
mało prawdopodobne ale w końcu coś innego niż totki psg czy city
0
zabawa na i poza boiskiem
drugiego takiego nie będzie niestety
ciesze się że mogłem go oglądać
0
na playerze pewnie będzie albo już jest
E: swoją drogą to namieszali dzisiaj bo Kowal (Parasol) w rzeczywistości żyje, aktualnie siedzi w areszcie chyba
1
jakbym nie miał pewności na 100% też bym zrezygnował
3
kurka blaszka u was też tak duje wicher (kuj-pom)
6
Komentarz usunięty
0
wie ktoś możę kiedy można się spodziwewać na FOXie 6 sezon Chicago fire?
dzś skonczyła sie 5 seria i od jutra zaczynają 4 serie od nowa
3
przemek zostań w tej lekkoatletyce tu się spełniasz :D
35
Balotelli w formie
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/mario_balotelli_jest_niepodrabialny_po_zdobytym_golu_zrobil_selfie/156639
4
i tak wygrają 1:0
1
staną krok za murem i przepis ominięty
11
W pobliżu jeziora Blackshear w stanie Georgia (USA) biolog Brent Howzenatrafił na aligatora. Zwierzę ważyło około 317 kilogramów i mierzyło 4 metry. Gad został poddany eutanazji, ponieważ znajdował się w złym stanie zdrowia, miał między innymi kilka starych ran postrzałowych.
aligatory w takich rozmiarach są rzadkością
słodziak :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/53423684_2382194302013639_1829742581622243328_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=149f4346d2ef18af13034c5637658c78&oe=5D253B22
33
wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :D
https://pliki.meczyki.pl/big/284/5c7bb0767ae2e.jpg
37
ja by chciał Ajax
0
jakiś obszerny skrót jest już dostępny?
0
Pique też możę odpocząć