kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Katarze od 1 stycznia ceny alkoholi wzrosły o 100% tzw podatek od grzechu
butelka piwa 16 zł
a podczas mundialu spożywać alkohol będzie można tylko w strefach wyznaczonych dla fanów piłki nożnej
0
oo ileż ja to już razy widziałem
świetny film
1
widziałem, oba świetne
Listy z Iwo Jimy bardziej mi do gustu przypadł
0
poleci ktoś jakiś mniej znany ale dobry film wojenny?
1
może jakiś lokalny problem
3
u mnie wszystko ok
orange światłowód
1
szkoda żeby Kobayashi wygrał 4 konkursy T4S
Kamil jednak mocno na to pracował i Hannawald a ten pokazał się tak naprawde w tym sezonie dopiero
1
Fabregas rozgrywa 500 mecz w rozgrywkach klubowych w Anglii
czyżby ostatni?
0
mleko z kartona atfu
ja tam mam mleko prosto od krowy ;p
5
Kambodża-mężczyzna wypadł z samolotu po starcie ....
0
to sie nazywa starosc ;p
tez tak miałem i co jakis czas wraca ale u mnie to od grania w piłke
34
Arthur nie idz tą drogą.. albo czekaj ide z tobą
https://pliki.meczyki.pl/big/278/5c2ba73c6b22d.jpg
0
ustabilizować forme i jazda do końca sezonu
1
skakał 114m
gdzies pod koniec stawki
0
mówili kup Krafta w menagerze skoków TVP Sport ...
0
w Australi za to rekordowe upały ;p
2
powiedz mu że przyszedł za wcześnie bo impreza dopiero od 19
0
za dzieciaka pamiętam że przyszedł do nas w nowy rok z rana jakoś
0
nie pale, nie pomoge :)
0
tak ale i tak jeszcze musi poprawidz prekość najazdową bo dziś był pod tym wgzlędem jednym z najwolniejszych zawodnilów
10
Dawid Kubacki wygrał kwalifikacje do jutrzejszego konkursu
Kobayashi 2
Kamil Stoch 3
5
"kurła dobrze że nie niemiec"
0
coraz gorzej na progu
może zmiana obiektu wyjdzie na dobre
0
dobrze że się te warunki nie utrzymały bo by Kamil miał dużo większą strate ww generalce
0
znowu przejechał próg ;/
0
japoniec nie ma konkurencji w tej chwili
chyba tylko sam ze sobą może przegrać
3
stary ostrzegaj jak coś śmiesznego wstawiasz bo spadłem z dywanu na podłoge ;p
13
polak rodak to i z boazerii by upędził :D
0
Kot powinien zrobić sobie dłuższą przerwe od konkursów i porządnie potrenować
13
stylówka Alvesa
https://pliki.meczyki.pl/big/278/5c267b98b0c77.jpg