kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Holenderska nie jest wsrod najlepszych(chociaz pewnie bardziej wyrównana niz Francja) ale PSV w tym sezonie wgrało 10 na 10 kolejek teraz gra z Vitesse koniec 1 połowy w przewadze jednego zawodnika jest remis
6
Marco Verratti został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu
L'Equipe
za dużo wina do obiadu? :D
we Francji jest chyba 0.2 promila dozwolone
14
30 lat
https://pbs.twimg.com/media/Bq5kIFoIYAA2I6s.jpg
2
w dogrywce jest dodatkowa 4 zmiana
0
Borusia karny w 120+ minucie :D
2
jego żona ma na imie Clarisse
może trzeba szukać w tym kierunku :)
0
Dembele zupełnie inne zachowanie na boisku niż z sevilla
23
Ta wrzuta Roberto to wydaje mi się że nie tak miała wyglądać ale siadła:D
0
Śmierdzi mi tu remisem:/
0
Uspokoić to!
0
Nawet w pokazie slajdów nasza gra wyglada dobrze
Transmisja potrzebna pokazuje ktoś?
0
trzeba to uczcić :)
9
transfer kwestą godzin...
0
walka o transfer rozpoczeta? ;/
1
https://www.accuweather.com/pl/mp/mananana/96951/satellite/2279291
49
Alba 3 asysty i bramka w 3 meczach LM
4
a masz Busiego?
2
powiedzcie że bedzie 3 połowa :D
0
według mnie to na Ernesta gwizdali za to ze Arthura zdejmuje
3
R10 to Ty :D
Busi profesor
1
Alba jakie wejście :D
2
rakietan miał robiony przeszczep płuc czy co?
0
czyli 4-4-2 na chwile
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
mam nadzieje że nie oddadzą inicjatywy.. ;/
2
Busi i Arthur jak dla mnie
4
Malcom/Dembele za rakiete i Rafinhe do pomocy cofnąć
1
widać walke której czesto u nas brakuje
2
Coutinho po ziemi i goool
1
oks ale w 85 minucie