0

Rafa Marquez na trybunach,,, :)

0

to za afere z esteladami chyba

15

a ja jeszcze sie nie przyzwyczaiłem ze mecz nie zaczyna sie o 20:45

0

najbardziej to mi szkoda Semedo bo ostatnio był jednym z lepszych
dostał szanse w kilku meczach i efekty były ale jak widac hierarcha wazniejsza niz forma

0

Barca wydaje też nawięcej kasy na pensje dla zawodników więc gdzieś muszą szukać piniążków

https://pliki.meczyki.pl/big/272/5bcda97669a4a.jpg

4

Dembele to się zachowuje jakby grał na orliku z młodszymi kolwgami

1

Roberto wróci na PO

3

jedno jest pewne Denis zostanie bo nastepny sezen bedzie jego

0

to jest kościół czyli pewnie nie ma formalnego właściciela
zarabia sama na siebie

21

Sagrada Familia zgodziła się zapłacić władzom miasta 41 mln dolarów. Wszystko przez to, że od 136 lat katedra powstaje bez formalnej zgody na budowę.


a mówią że u nas urzędy wolno działają...

0

piłka nożna, reprezentacje
zwyciestwa w 2018r

Gibraltar 3
Niemcy 3
Polska 3

0

Paco 3 strzały i tylko 1 bramka
widać że chłop bez formy :D

0

a po co mu 5 domów i jeszcze szósty w budowie? ;p
postaw normalnie dyszke :D

0

wydaje mi sie ze rocznik 99 juz powienien miec po kilka wystepów w pierwszej druzynie w tym sezonie a 2000 powinien byc juz przymierzany (treningi z 1 składem)
ale jak widac nic z tego raczej
ja rozumiem ze Barca nie moze eksperymentować za bardzo ale wprowadzanie graczy w wieku 21-22 to troche zbyt późno oni wtedy już powinni być ograni

0

4

a może by tak Pimienta w przyszłym sezonie na trenera?

2

jak widac nawet wykorzystane sytuacje lubia sie mścić

1

Rafael Nadal osobiście włączył się w pomoc na rzecz powodzian na Majorce. Hiszpański tenisista udostępnił dla rodaków i turystów obiekty swojej akademii. Do tego od początku pracuje przy usuwaniu skutków żywiołu.

0

Ernesto sie obrazi za to ze Arturo mówi prawde i zobaczymy go na trybunach obok Malcoma

0

MATS-Semedo, Lenglet, Umtiti, Alba-Rafinha, Busi, Arthur-Dembele, Messi, Cou

0

0

myśle że jak będa wyniki w LM to będą go trzymali.. a że fazy grupowej nie zawali raczej to zostanie do końca sezonu bo na końcówke sezonu nie będa specjalnie szukali nowego trenera

1

a moze rezerwowi sa oszczedzani na puchar krola?

0

mi to sie wydaje ze oni nie sa zajechani tylkp brakuje motywacji i planu na mecz ze strony trenera

0

i połowaa 1 składu tez

1

bramka Messiego i chyba to by było na tyle...

0

on sie msci tymi zmianami za to ze Paulinho sprzedali chyba

0

wszystko pod kontrola, zmiany po 85 minucie

0

Suarez widze w formie...

0

ustabilizowali forme

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?