kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a wyglądał jakby co najmniej 13km zrobił
0
Neymar na Polsacie
0
Kurek: od zera do bohatera
0
oo Szalpuk ma 2 złota :D
2
do Kurka ostatnią toć to pewniak!
0
oj
0
oddał punkt Kurkowi :D
taka asysta jak idziesz w 2 na pustą bramke
3
jeszcze jakby tyle zagrywek nie szło w siate to by było miodzio
0
sport narodowy...
0
MIAZGA
teraz tylko koncentracja do końca
0
a punkt zdobyty przez libero? bo ja chyba jeszcze nie :D
0
sie przestraszyłem ze tych gamoni z tvp bede musiał słuchać bo w programie nie ma meczu
0
nie ma meczu na Super Polsat?
0
floty sa czesciej tez przyjmowane góra a to tez jest trudniejsze niz sposobem dolnym
0
rotacja i parabola piłki robia swoje
to jest cizkie do obrony ale tez do wykonania
porównałbym to do wolnych Juninho :D
2
musimy wzniesc sie na wyzyny
bedzie strasznie ciezko ale nic nie jest niemozliwe
6
zobaczyli że gramy z Athletic B i pomyśleli że to jakieś rezerwy
0
a ja myśle że są :)
0
i co teraz? rezerwy?
miazgaa :D
3
z naszego punktu widzenia to nie jestesmy jeszcze w półfinale
0
jak byłęm kiedyś robić to czekałem chyba z 30minut ale to pewnie też zależy od fotografa
1
bo Adaś był sam i nie było tej całej matematyki w podliczaniu pkt
2
różnica jest tylko taka ze w zeszłym sezonie takie mecze wygrywali ;(
0
to już nie ta Brazylia co kiedyś
wciąż mają super grajków ale czegoś brakuje
2
bez przesady
my im nie pozwalamy na dobrą gre
na pewno oni mają w głowie że nic sie nie stanie jak przegraja ale to wciąz pierwszy sklad Serbow
1
jakie francuskie catenaccio
0
toć to oczy bolą jak się patrzy na naszych siatkarzy
z taką grą na Serbie nie ma co wychodzic ;/
0
Antoś przerzucił sie na siatkówke :D
0
zasłużyli no to niestety
3
mówią że w turnieju zawsze musi być 1 słaby mecz
oby to był ten