0

a wyglądał jakby co najmniej 13km zrobił

0

Neymar na Polsacie

0

Kurek: od zera do bohatera

0

oo Szalpuk ma 2 złota :D

2

do Kurka ostatnią toć to pewniak!

0

oj

0

oddał punkt Kurkowi :D
taka asysta jak idziesz w 2 na pustą bramke

3

jeszcze jakby tyle zagrywek nie szło w siate to by było miodzio

0

sport narodowy...

0

MIAZGA
teraz tylko koncentracja do końca

0

a punkt zdobyty przez libero? bo ja chyba jeszcze nie :D

0

sie przestraszyłem ze tych gamoni z tvp bede musiał słuchać bo w programie nie ma meczu

0

nie ma meczu na Super Polsat?

0

floty sa czesciej tez przyjmowane góra a to tez jest trudniejsze niz sposobem dolnym

0

rotacja i parabola piłki robia swoje
to jest cizkie do obrony ale tez do wykonania
porównałbym to do wolnych Juninho :D

2

musimy wzniesc sie na wyzyny
bedzie strasznie ciezko ale nic nie jest niemozliwe

6

zobaczyli że gramy z Athletic B i pomyśleli że to jakieś rezerwy

0

a ja myśle że są :)

0

i co teraz? rezerwy?

miazgaa :D

3

z naszego punktu widzenia to nie jestesmy jeszcze w półfinale

0

jak byłęm kiedyś robić to czekałem chyba z 30minut ale to pewnie też zależy od fotografa

1

bo Adaś był sam i nie było tej całej matematyki w podliczaniu pkt

2

różnica jest tylko taka ze w zeszłym sezonie takie mecze wygrywali ;(

0

to już nie ta Brazylia co kiedyś
wciąż mają super grajków ale czegoś brakuje

2

bez przesady
my im nie pozwalamy na dobrą gre
na pewno oni mają w głowie że nic sie nie stanie jak przegraja ale to wciąz pierwszy sklad Serbow

1

jakie francuskie catenaccio

0

toć to oczy bolą jak się patrzy na naszych siatkarzy
z taką grą na Serbie nie ma co wychodzic ;/

0

Antoś przerzucił sie na siatkówke :D

0

zasłużyli no to niestety

3

mówią że w turnieju zawsze musi być 1 słaby mecz
oby to był ten

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?