kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ogólnie nie interesuję się tym ale jak już woadne w TV na jakiś wyścig to oglądam i wciąga mnie to :D
0
od rana: praca,odpoczynek, rower i znowu odpoczynek :D
0
niestety jego nowa ekipa przegrała 3:0
5
a na kij Ci on?
0
zawodnicy i trenerzy reprezentacji zdecydowali że Nikola dostanie medal ale on odmówił
47
Nikola Kalinic odmówił przyjęcia srebrnego medalu za MŚ
chociaż teraz zachował się tak jak powinien
1
piłkarze i trenerzy reprezentacji Chorwacji zadecydowali że Nikola Kalinic otrzyma srebrny medal MŚ
3
Pavel Nedved
1
3 kontrowrsje przy pierwszej bramce dla Francji
1 nur Griezmana
2 możliwy spalony Żiru
3 na boisku znajdowały się 2 piłki
ale mimo wszystko zasłużyli, mają teraz genialne młode pokolenie
nie dziwie się jak dokonają tego co Hiszpania tylko że oni obronią MŚ i dorzucą ME
0
Kane też może choć przed nim jeszcze 2 mundiale pewnie
4
nie zaciskaj mocno rąk na kierownicy
mój instruktor mi to to zawsze powtarzał "nie siłuj się z kierownicą"
samochód sam jedzie prosto
1
Godina bym wstawił do obrony tylko ciezko powiedziec za którego stopera
Lukaku za Kane
i za Griezmana kogoś tylko nie wiem kogo :D
1
to ekipy grające w LM i LE będa grały cały sezon co 3 dni
0
przez A jakoś mi to bardziej pasuje :D
0
a wiadomo jak sezon ligowy będzie wyglądał? każda federacja sama musi sobie to ogarnąć?
0
15 pewnie Lenglet będzie miał
7
Paul Umtiti :D
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/umtiti_chcial_wyjsc_z_konferencji_wszystko_przez_to_ze_prowadzacy_konferencje_pomylil_jego_imie/133320
0
ten jeszcze na wolności ale 2 metrowy boa dusiciel z Bydgoszczy sie znalazł :D
8
i pyk Chorwacja wygra z Francją jak Portugalia 2 lata temu
2
panie turek kończ pan ten mecz
1
Chorwaci w finale na wózkach wyjadą i pod tlenem
0
Mandżulina jeeeeeeeee :D
0
on sam chyba deklarował że mógłby tam przejść (mogę się mylić)
2
ja nie wierze w ten transfer ;/
jemu bliżej do Realu chyba
0
nie wyobrażałem sobie nigdy Ronaldo w innym klubie :O
to co Hazard pewnie blsko Realu
0
Embape
7
ale wałek z Paulinho :D ale wydaje mi się że on też musiałsię na to zgodzić i przytulić coś pod stołem
2
wczoraj z Wisłą Kraków grali, to jakiś turniej chyba
0
23 lipca bodajże
3
gdzie ten karny haha :D