1

widzę że nie przegapiłeś studia :D

1

i to jest Argentyna!!

0

szkoda bo grałwiele lepiej niż Willian

1

liczyłem zę z dwójki Costa, Firmino chociaż jeden wskoczy do składu

1

Takie w kształcie stopy

38

Podobno Japonia ma dać nam fory i zagra ja w japonkach

1

az żal że tak waleczne drużyny odpadają

0

a teraz można manipulawać wynikami i nic to nie da zę mecze sa o tej samej godzinie

2

powinni wprowadzić losowanie po fazie grupowej

1

no nie widziałem, dzięki

5

przecież gra :D

3

https://pliki.meczyki.pl/big/261/5b30d4fdf1558.jpg

kurła inform będzie petarda :D

3

Laskowski to powiedział pod koniec meczu

1

reprezentacja LARambli zgłasza się :D

5

kto walczył? Lewy nie kompromituj sie

4

wiedzieli gdzie jadą nich teraz nie szukają wymówek

6

ach te Kolumbijki :D

0

a Grisicki to pokaza,ł się już w telewizorze?

14

Mina profesor w obronie i do tego bramka, nie poznaje kolegi

3

no co jest przeciaż nasz Barcelończyk strzelił

2

chyba nikt Ci nigdy nie stanął nawet na stopie takim korkiem

15

nadepnął na Mine

1

double wślizg :D

1

wcale się nie zdziwie jak tak się stanie ;/

0

jakiś Meksykaniec

0

pochodzi z Niemiec.... mieszka w Australii

0

Irek Krosny zrobił świetny skecz właśnie leci na polsacie :D

1

Szwedzi z Niemcami a oni Polaka dali jako rozjemce...

0

1-3 i 0-2 do przerwy

2

już go dawno nie widziałem teraz za to Strejlau często jest w TV czy komentarzu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?