kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
widzę że nie przegapiłeś studia :D
1
i to jest Argentyna!!
0
szkoda bo grałwiele lepiej niż Willian
1
liczyłem zę z dwójki Costa, Firmino chociaż jeden wskoczy do składu
1
Takie w kształcie stopy
38
Podobno Japonia ma dać nam fory i zagra ja w japonkach
1
az żal że tak waleczne drużyny odpadają
0
a teraz można manipulawać wynikami i nic to nie da zę mecze sa o tej samej godzinie
2
powinni wprowadzić losowanie po fazie grupowej
1
no nie widziałem, dzięki
5
przecież gra :D
3
https://pliki.meczyki.pl/big/261/5b30d4fdf1558.jpg
kurła inform będzie petarda :D
3
Laskowski to powiedział pod koniec meczu
1
reprezentacja LARambli zgłasza się :D
5
kto walczył? Lewy nie kompromituj sie
4
wiedzieli gdzie jadą nich teraz nie szukają wymówek
6
ach te Kolumbijki :D
0
a Grisicki to pokaza,ł się już w telewizorze?
14
Mina profesor w obronie i do tego bramka, nie poznaje kolegi
3
no co jest przeciaż nasz Barcelończyk strzelił
2
chyba nikt Ci nigdy nie stanął nawet na stopie takim korkiem
15
nadepnął na Mine
1
double wślizg :D
1
wcale się nie zdziwie jak tak się stanie ;/
0
jakiś Meksykaniec
0
pochodzi z Niemiec.... mieszka w Australii
0
Irek Krosny zrobił świetny skecz właśnie leci na polsacie :D
1
Szwedzi z Niemcami a oni Polaka dali jako rozjemce...
0
1-3 i 0-2 do przerwy
2
już go dawno nie widziałem teraz za to Strejlau często jest w TV czy komentarzu