1

chciałem pisać że tylko bramki Ivana brakuje

0

dlatego nie wiedziałem :D
lepszy Luis mur Suarez

0

Ivan tak umie? wow

0

Ivan dziś profesor :)

0

Islandia z Nigerią jeszcze nie grali w 2 kolejce

11

tam jakiś turniej rycerski na trybunach jest?

1

mógł grać dla nas a nie grzać ławe w Argetynie :D

0

"gdzie jest bobas?" :D

5

Sampaoli więcej km robi niż Messi w tym meczu ;/

0

myśle że Rebić po 1 połowie byłby zdjęty przez kilku innych trenerów a ty prosze
jest ryzyko jest zabawa

0

Igła wejdzie ja pierdziele Sampaoli wyjdz

1

wyłączaj wszystko z prądu bo piorun walnie i się spali a kto nowe kupi?

1

przerywają reklamy żeby jakieś studio puścić

0

3M można dopłacić dobry interes

2

przyczajony tygrys

0

a nasza alternatywa to chyba więcej by dała w takim meczu niż Meza

1

nigdy nie ufaj tatuażyście :D

0

cooooooooo ? nie mam pytań

1

Sampaoli to sam nie wie chyba czemu taki skład wystawił

0

Samu prosze Cię :D

3

dobry kocioł na trybunach :D

0

Stachu ładnie ich poustawiał :)

9

fajna ta blondyna już 2 raz ją pokazują :D

5

nie tylko

0

ładnie te Ruski chodzą

0

mam wrażenie że on nic nie brał pod uwage tylko wybił na pałę

0

1:2 ;/

0

Polska dawaj!!

0

ona już tam kupe lat stoi ;p Beata Chmielowska Olech

0

dlaczego ja tej bramki nie widziałem to nie wiem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?