kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
chciałem pisać że tylko bramki Ivana brakuje
0
dlatego nie wiedziałem :D
lepszy Luis mur Suarez
0
Ivan tak umie? wow
0
Ivan dziś profesor :)
0
Islandia z Nigerią jeszcze nie grali w 2 kolejce
11
tam jakiś turniej rycerski na trybunach jest?
1
mógł grać dla nas a nie grzać ławe w Argetynie :D
0
"gdzie jest bobas?" :D
5
Sampaoli więcej km robi niż Messi w tym meczu ;/
0
myśle że Rebić po 1 połowie byłby zdjęty przez kilku innych trenerów a ty prosze
jest ryzyko jest zabawa
0
Igła wejdzie ja pierdziele Sampaoli wyjdz
1
wyłączaj wszystko z prądu bo piorun walnie i się spali a kto nowe kupi?
1
przerywają reklamy żeby jakieś studio puścić
0
3M można dopłacić dobry interes
2
przyczajony tygrys
0
a nasza alternatywa to chyba więcej by dała w takim meczu niż Meza
1
nigdy nie ufaj tatuażyście :D
0
cooooooooo ? nie mam pytań
1
Sampaoli to sam nie wie chyba czemu taki skład wystawił
0
Samu prosze Cię :D
3
dobry kocioł na trybunach :D
0
Stachu ładnie ich poustawiał :)
9
fajna ta blondyna już 2 raz ją pokazują :D
5
nie tylko
0
ładnie te Ruski chodzą
0
mam wrażenie że on nic nie brał pod uwage tylko wybił na pałę
0
1:2 ;/
0
Polska dawaj!!
0
ona już tam kupe lat stoi ;p Beata Chmielowska Olech
0
dlaczego ja tej bramki nie widziałem to nie wiem :D