0

nie oglądałem meczu całego tylko ostatni set a zauważyłem strasznie szarpaną grę, wcześniej tego nie było, Niemcy nie grali jakoś widowiskowo
może to zmęczenie?
w tym jednym secie i we wczorajszych 2 jakie oglądałem przyglądałem sie najbardziej Kwolkowi i jako,s mi on nie pasuje do naszej reprezantacji

0

ciekawe jaka klauzula i zarobki
300mln i 8 mln stawiam

1

niech sobie Neya ropą wysmaruje- z wielkim szacunkem do Neya

0

Bieniek jak szaleje po tym czelendżu :D

0

sam już zwątpiłem :)

0

to Ney miał asyste? myślałem że to Casemiro zagrał do Bobiego

0

oglądałeś
interesuje mnie jak Kwolek grałbo wczoraj mnie nie przekonywał

0

co tam się wydarzyło w pierwszych 2 setach bo nie oglądałem, aż taką podake nasi grali?

0

Coutinho wyciął dosyć ostro

1

Rakieta no co ty?

6

ależ poszedł Ney :)

0

1 skład 1-3-5-2 czy Rybus w obronie?

0

przyszły tydzień ma być chłodniejszy ale potem znowu ogień :)

0

"Czas wojny" też dobry

0

nie wiem jak tam mu w tych Chinach idzie

0

nie ma kogoś lepszego na miejasce Carrasco?

0

jaki jest najbardziej opłacalny kod na internet w plusie?

1

2,5,(7,9)

cięzko mi wybrać bo NEY jest spektakularny w tym co robi a Cou jest bardziej konkretny w tym co robi n boisku

0

serio?
jak tam stadion w Potulicach?

0

nazwa zespołu?

0

to też mam :D

1

też tak macie że jak ugryzie was komar to drapiecie to miejsce aż zdrapiecie i wtedy boli a w sumie szczypie jeszcze bardziej :D

0

ona zawsze chce być taka jak wy ;p

1

mamy zdolną młodzież :)

0

co Ty gadasz Jorginho ma DNA Barcy :D

0

za 15, 5 po wpółdo

1

i z 80% komentarzy żeby wrócił do Barcy :D

0

Samu chyba częściej strzela w repce niż w Barcelonie :D
edit po 2 braamki ale w repce tylko 16 meczów a w klubie 50

0

kurde u mnie ostatnio koty się ganiały i całą maske porysowały bez polerki się nie obędzie na szczęście kumpel się zajmuję polerowaniem ale i tak 200 za cały samochód trzeba rzucić

0

teraz wszystkie reprezentacje rotują składami (niedawno skończyły się rozgrywki ligowe zawodnicy potrzebują odpoczynku)
jak dla mnie to gramy świetnie, Francja Rosja to nie byle jakie zespoły nawet bez kilku czołowych graczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?