4

wyłącz wyjmij karte włóż kartę włącz

0

by musieli mieć naszych rodaków w zarządzie :D

0

a to u inglesich już okno otwarte?

7

Fabinho oficjalnie w Liverpoolu czy na Fejsbuku strona LFC fejkuje?

2

PES 2003 na PS2 :d i reprezentacja Holandii

1

i wuwuzele :D

2

dziś wygrana z Kanadą 3:1
słabszy mecz w zagrywce z naszej strony ale to pewnie kwestia zmęczenia
po pierwszym z 5 turniejów będziemy liderami w klasyfikacji generalnej

kolejny turniej za tydzień w Łodzi (Francja Chiny Niemcy)

14

z każdą wypowiedzią kompromituje się coraz bardziej

0

chyba z 60 tysięcy maluchów poszło tam po zjechaniu z fabryki

9

Neymar

17

myśle że gdyby nie kontuzje to Ronaldo byłby w jego cieniu

10

wiedziałem że wejście tu dziś będzie błędem ale coś mnie podkusiło :D

0

współczuję ;p

1

ale Farna się spasła, a taka fajna była :D

1

podobno w tym roku ma zacząć już trenować z kadrą :)

8

świetny mecz naszych siatkarzy 3:0 z Rosją
bardzo dobrze w bloku i super w zagrywce
idzie to w bardzo dobrym kierunku :)

0

nakryje go czapką :D

7

a weź się przyjrzyj ;p

0

wam też Muserski przypomina Busiego? :D

0

Busi całego środka pola nie ogarnie

0

Casemiro może dziś kilka razy zmienić nazwisko

7

Jaki wynik stawianie:
SEBASTAIAN
no myślę że 2 do...
KUROWSKI
Przepraszam ale rozgadalismy się a musimy przenosić się ma stadion
:D

4

Studio w TVP? Dobry żart

0

Jeszcze trochę za wcześnie na arbuza chyba że lubisz wodę

26

władze Liverpoolu zadecydowały że Coutinho otrzyma medal po finale LM

0

jakiego walca może trzaśnie :D

0

tanie bilety na finał LM, kto chętny?

https://pliki.meczyki.pl/big/257/5b0843f66a35c.jpg

0

nie mam pojęcia rampampam :D

1

ciężko nie oglądać jak tam takie piękności :)

0

tego nie bedzie ale Popek ma być to nadrobi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?