kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
wyłącz wyjmij karte włóż kartę włącz
0
by musieli mieć naszych rodaków w zarządzie :D
0
a to u inglesich już okno otwarte?
7
Fabinho oficjalnie w Liverpoolu czy na Fejsbuku strona LFC fejkuje?
2
PES 2003 na PS2 :d i reprezentacja Holandii
1
i wuwuzele :D
2
dziś wygrana z Kanadą 3:1
słabszy mecz w zagrywce z naszej strony ale to pewnie kwestia zmęczenia
po pierwszym z 5 turniejów będziemy liderami w klasyfikacji generalnej
kolejny turniej za tydzień w Łodzi (Francja Chiny Niemcy)
14
z każdą wypowiedzią kompromituje się coraz bardziej
0
chyba z 60 tysięcy maluchów poszło tam po zjechaniu z fabryki
9
Neymar
17
myśle że gdyby nie kontuzje to Ronaldo byłby w jego cieniu
10
wiedziałem że wejście tu dziś będzie błędem ale coś mnie podkusiło :D
0
współczuję ;p
1
ale Farna się spasła, a taka fajna była :D
1
podobno w tym roku ma zacząć już trenować z kadrą :)
8
świetny mecz naszych siatkarzy 3:0 z Rosją
bardzo dobrze w bloku i super w zagrywce
idzie to w bardzo dobrym kierunku :)
0
nakryje go czapką :D
7
a weź się przyjrzyj ;p
0
wam też Muserski przypomina Busiego? :D
0
Busi całego środka pola nie ogarnie
0
Casemiro może dziś kilka razy zmienić nazwisko
7
Jaki wynik stawianie:
SEBASTAIAN
no myślę że 2 do...
KUROWSKI
Przepraszam ale rozgadalismy się a musimy przenosić się ma stadion
:D
4
Studio w TVP? Dobry żart
0
Jeszcze trochę za wcześnie na arbuza chyba że lubisz wodę
26
władze Liverpoolu zadecydowały że Coutinho otrzyma medal po finale LM
0
jakiego walca może trzaśnie :D
0
tanie bilety na finał LM, kto chętny?
https://pliki.meczyki.pl/big/257/5b0843f66a35c.jpg
0
nie mam pojęcia rampampam :D
1
ciężko nie oglądać jak tam takie piękności :)
0
tego nie bedzie ale Popek ma być to nadrobi :D